Penzion Pod Moníncem

Jetřichovice 4, Sedlec
Kapacita: 23+ osob
Cena: 410 - 410 Kč
min. delka 1 denZveme Vás do Penzionu Pod Moníncem, do krásné krajiny v údolí zvaném Český Merán, nedaleko Skiareálu Monínec. Nabízíme Vám ubytování v rodinném penzionu s prostornými a světlými apartmány.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion Pod Moníncem se nachází na samotě avšak v těsné blízkosti Skiareálu Monínec v obci Jetřichovice. Dojezdová vzdálenost z Tábora je zhruba 24km, z Prahy potom 70km.

Vybavení objektu

V penzionu najdete čtyři prostorné apartmány s televizi, rádiem, vlastním sociálním zařízením- WC a sprcha, kuchyňkou-lednice, vařič, mikrovlna trouba, varná konvice a balkonem. V "patře" se nachází společenská místnost, v přízemí pak prostorná vinárna s barem, herna pro děti. Penzion je zasazen do veliké zahrady s altánem, kde je možné pořádat grilování a oslavy.Na zahradě je dále dětské hřiště, trampolína, dětský bazén, možnost míčových her a stůl na ping pong. Společné prostory, halu, vinárnu, hernu je možné využít pro školení, případně společná posezení a oslavy

Služby

K ubytování je možno objednat snídaně a večeře. K dispozici vinárna s barem a občerstvením. Bezdrátový internet v objektu. Ubytujeme i Vaše domácí mazlíčky. Půjčíme Vám mapy, průvodce, kola i vozík na děti za kolo.

Parkování

Parkování k dispozici na pozemku

Letní aktivity

Okolí nabízí nesčetně vycházek, pokud si vyjedete na kole, jsou k dispozici cyklostezky, nedaleko se nachází množství hradů a zřícenin. V nedalekém Skiareálu v létě provozují TUBING- jízda korytem na gumových kolech, horské koloběžky a travní lyžování, vyhlídkové jízdy na čtyřsedačkové lanovce. Kousek je to i na golfové hřiště v Alenině lhotě nebo k chovnému rybníku ve Vrchoticích. Lze si půjčit čtyřkolky nebo se vyřádit v paintballové aréně.

Zimní aktivity

V nedalekém Skiareálu (1200m dlouhá sjezdovka) se čtyřsedačkovou lanovkou si určitě báječně zalyžujete- sněhovou pokrývku zajišťuje umělé zasněžování a pokud je sněhu dostatek, jsou k dispozici kilometry běžeckých tratí.

Celoroční ceny

Ubytování
osoba a noc 410,-Kč

Ceny stravování

snídaně 70,-Kč
večeře 95,-Kč

Slevy

Na slevy se informujte emailem


Kontakt Penzion Pod Moníncem Penzion Pod Moníncem levné ubytování Sedlec kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti