Penzion U Macků

na Penziony.cz
od roku 2019
Na Drahách 973, Rožnov pod Radhoštěm
Kapacita: 10 osob
Cena: 370 - 400 Kč
min. delka 2 dnyNáš penzion se nachází v nejmalebnějším městě Valašska, v Rožnově pod Radhoštěm. Do centra se pěšky dostanete za 10 minut, ale stejně daleko máte i do valašských hvozdů.

Umístění a dostupnost objektu

Rožnov pod Radhoštěm je městečko ležící v samém srdci Valašska. Je ideálním výchozím bodem pro poznávání Beskyd. Poklidnějšímu návštěvníkovi se nabízejí parky ke zdravotním procházkám, návštěva pivních lázní, pamětihodností, ochutnávky krajových specialit (pivo z místního pivovaru, koláče), sběr lesních plodin, návštěva kulturních akcí města.

Vybavení objektu

Kapacita penzionu je 8 osob, k dispozici jsou celkem čtyři dvoulůžkové pokoje. V případě nutnosti je možno ji rozšířit na 10 lůžek. Dva pokoje mají vlastní sociální zařízení, dva pokoje sdílejí jedno sociální zařízeni. Na požádání zajistíme dětskou postýlku. V přízemí penzionu najdete vybavenou kuchyni, jídelnu a obývací pokoj s krbem. Na obývací pokoj navazuje venkovní terasa. K penzionu také patří udržovaná zahrada s posezením a grilem. Sportovní vybavení můžete odložit v bezpečné garáži, která je vybavena pro cyklisty (2 kola zdarma k zapůjčení, základní nářadí a stojany).

Pokoje

K dispozici jsou celkem čtyři dvoulůžkové pokoje. V případě nutnosti je možno ji rozšířit na 10 lůžek. Dva pokoje mají vlastní sociální zařízení, dva pokoje sdílejí jedno sociální zařízeni. Na požádání zajistíme dětskou postýlku.

Parkování

Tři parkovací místa u objektu. Čtyři motorky možno parkovat v uzamykatelné garáži.

Stravování

Stravování vlastní, případně v restauracích v okolí.

Letní aktivity

Cyklistika, turistika, plavání, pivní lázně Valašské muzeum v přírodě. Spoustu kulturních akcí v okolí.

Zimní aktivity

Běžecké, sjezdové lyžování v okolí.

Celoroční aktivity

Aktivnější návštěvník jistě uvítá síť cyklostezek, ale i náročnější trasy pro horská kola, krytý bazén, nádherné turistické výšlapy po svazích valašských hor, nespočet běžeckých tras vedoucích po vrcholcích Beskyd, upravené sjezdařské areály v okolí města. Valašská pohostinnost, klid, příjemné klima – to vše vás nabije novou energií. Když k tomu připočteme návštěvu některého z vyhlášených wellness center, z Valašska přijedete jako znovuzrození. A rádi se vrátíte. Ski areál Búřov: 7km / Ski areál Solisko: 13km / Ski areál Soláň: 14km / Ski areál Pustevny: 21km / Ski Sachovka: 18km / Ski areál Kyčerka Velké Karlovice: 21km / Ski areál Bílá: 28km Valašské muzem v přírodě: 1.5km / Krytý bazén: 2.5km / Kluziště: 2.5km / Cyklostezka Bečva: 4km / Golfové hřiště: 3.5km / Půjčovna kol a lyží: 2km / Tenisové kurty: 2km / Pivní lázně: 1.5km / Solná jeskyně: 9km

Letní sezóna

Letní sezona začíná 1. května a končí 31. října. V tomto termínu je cena za ubytování 370 Kč za osobu a noc.
V případě pronájmu celého penzionu je cena 2700 Kč za noc.

Zimní sezóna

Zimní sezona začíná 1. listopadu a končí 30. dubna. V tomto termínu je cena za ubytování 400 Kč za osobu a noc.
V případě pronájmu celého penzionu je cena 3000 Kč za noc.

Slevy

Poskytujeme slevy pro děti. Podrobné údaje o cenách na našich www.penzionumacku.cz


Kontakt Penzion U Macků Penzion U Macků levné ubytování Rožnov pod Radhoštěm kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti