Chalupa U Smočků

Prostřední Bečva 334, Prostřední Bečva
Kapacita: 24 osob
Cena: 420 - 530 Kč
min. delka 2 dnyChalupa U Smočků se nachází na samotě s krásným výhledem na lesy a pohoří Beskyd nedaleko malé osady Bacov. Ubytování nabízíme v příjemném rodinném prostředí celoročně.

Umístění a dostupnost objektu

Umístění chalupy je na samotě na kopci, dostupné automobilem až k chalupě, kde je vlastní parkoviště.

Vybavení objektu

V penzionu je k dispozici 5 pokojů pro 4 až 6 osob. Sociální zařízení jsou společná většinou pro dva pokoje. V chalupě je k dispozici vnitřní sportovní místnost s biliárem, stolním tenisem a televizí. Dále posezení pro 30 osob ve společenské místnosti s obsluhou. Točíme pivo Zubr a nabízíme běžný restaurační sortiment nápojů i pohárů. V létě můžete využívat volejbalové hřiště hned u chaty nebo fotbalové hřiště, které je kousek níže cca 50 m. Po sportu Vás jistě potěší zahradní posezení i večerní grilování ve venkovním krbu.

Pokoje

Moderně zařízené pokoje s jednoduchým vybavením. Sociální zařízení jsou společná většinou pro dva pokoje.

Služby

V chalupě je zdarma sportovní místnost sportovní místnost s biliárem, stolním tenisem a televizí. Ve společenské místnosti točíme pivo Zubr a nabízíme běžný restaurační sortiment nápojů i pohárů.

Parkování

Vlastní parkoviště

Stravování

V chalupě nabízíme domácí českou stravu a to podle dohody polopenzi nebo i plnou penzi. V létě zvládneme borůvkové knedlíky i obalované bedly, pokud je nasbíráte. Snídaně je podávána formou švédských stolů, večeře (případně oběd) je servírovaná česká kuchyně s možností přídavku. Točíme pivo Zubr a nabízíme běžný restaurační sortiment nápojů i pohárů.

Letní aktivity

V létě turistiku, cyklistiku na nově zbudované cyklostezce, výlety nebo jen lenošení a odpočinek u chalupy. Ale i tady si můžete zasportovat. Přímo u chalupy máte k dispozici fotbalové i volejbalové hřiště. Večer můžete využít venkovní gril při posezení s přáteli. V blízkém okolí můžete navštívit venkovní koupaliště na Hutisku 3 km. Koupat se a rybařit můžete také na přehradě Horní Bečva vzdálené 6 km. K návštěvě láká i vodní zábavní park ve Frenštátě pod Radhoštěm. Každého cyklistu potěší nově vybudovaná cyklostezka sledující tok Rožnovské Bečvy.

Zimní aktivity

V zimě si můžete vyrazit na běžkách již od chaty, příznivce sjezdového lyžování potěší nedaleké Pustevny nebo lyžařské středisko Bílá vzdálené asi 25 km. Sjezdovky jsou i při špatných sněhových podmínkách zasněžovány technickým sněhem. Na Bílé je i večerní lyžování při umělém osvětlení.

Celoroční aktivity

Výlety po okolí - Rožnov pod Radhoštěm, Vsetín, Pustevny. Celoročně můžete navštívit krytý bazén s toboganem v Rožnově pod Radhoštěm 6 km V chalupě je k dispozici sportovní místnost.

Doplňující informace o ubytování a cenách

V každém ročním období Vám příroda i my nabízíme něco jiného.

Celoroční ceny

polopenze: 420,- Kč
plná penze: 530,- Kč
dítě 2 – 3 let 50% sleva
dítě 3 – 10 let 25% sleva

Letní sezóna

polopenze: 420,- Kč
plná penze: 530,- Kč
dítě 2 – 3 let 50% sleva
dítě 3 – 10 let 25% sleva

Zimní sezóna

polopenze: 420,- Kč
plná penze: 530,- Kč
dítě 2 – 3 let 50% sleva
dítě 3 – 10 let 25% sleva

Mimo sezónu

polopenze: 420,- Kč
plná penze: 530,- Kč
dítě 2 – 3 let 50% sleva
dítě 3 – 10 let 25% sleva

Ceny stravování

ubytování s polopenzí: 420,- Kč
ubytování s plnou penzí: 530,- Kč


Kontakt Chalupa U Smočků Chalupa U Smočků levné ubytování Prostřední Bečva kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti