Pension City

Sady 5. května 52, Plzeň
Kapacita: 22 osob
Cena: 600 - 1050 Kč
min. delka 1 denPension CITY se nachází v klidné lokalitě samotného historického jádra města Plzně jen několik desítek metrů od centrálního Náměstí Republiky, nabízející nespočet možností kulturního a společenského vyžití.

Umístění a dostupnost objektu

Dostupnost pensionu je díky jeho exkluzivní lokalitě v centru města velice dobrá. Z jakékoli části centra města se k nám dostanete za několik minut, stejně tak, jako z hlavního vlakového nebo autobusového nádraží. Tramvajové a autobusové zastávky umístěné na náměstí Republiky jsou od penzionu cca 2 minuty chůze.

Vybavení objektu

Pension nabízí ubytování ve 12 pokojích s celkovou kapacitou 22 lůžek v krásné zrekonstruované budově ze 17. století, bezplatné WiFi připojení a bohaté snídaně formou švédských stolů ve stylové jídelně s klenutými stropy. Recepce je otevřena od 7h do 22h.

Pokoje

Pension City nabízí pokoje se satelitní TV, telefonem a vlastní koupelnou. Všechny pokoje jsou jednoduše a prakticky zařízené a součástí některých z nich je prostor k posezení.

Služby

Naši ochotní recepční Vám jsou kdykoliv k dispozici, poradí například s využitím volného času přesně podle Vašich představ, nebo nabídnou kulturní či sportovní akce ve městě. Našim hostům nabízíme bohaté snídaně formou švédských stolů, možnost zakoupení chlazených alkoholických i nealkoholických nápojů. Dále nabízíme kancelářské služby: tisk, kopírování nebo scanování. Též je možné využít telefon.

Parkování

Parkování je možné na parkovišti Pensionu CITY přímo před pensionem nebo v nově otevřeném parkovacím domě Na Rychtářce 2 minuty pěšky od pensionu.

Stravování

V pensionu City servírujeme bohaté snídaně formou švédských stolů. Na výběr je z teplé i studené kuchyně. V okolí pensionu je bezpočet restaurací, kaváren, čajoven či klubů nejrůznějšího zaměření, které uspokojí nejširší spektrum zákazníků.

Letní aktivity

Během léta se koná v centru města mnoho hudebních či divadelních akcí, jako například festival Struny na ulici, promítají letní kina či je možno využít venkovních plaveckých bazénů, rybníků, venkovní lezecké stěny, skateparku nebo drah na inline brusle.

Celoroční aktivity

Plzeň, jako město kultury 2015 nabízí velké množství nejrůznějších kulturních či sportovních akcí. 10 minut chůze od Pensionu City se nachází multikino CinemaCity. V okolí jsou též široké možnosti nejrůznějšího sportovního vyžití, jako například plavecký bazén s atrakcemi atp. V centru města se nachází též nepřeberné množství restaurací, hospod a klubů všech stylů, které nabízejí rozličné programy a akce.

Celoroční ceny

Jednolůžkový pokoj: 1 050,- / noc.
Ekonomický jednolůžkový pokoj: 950,- / noc.
Dvoulůžkový pokoj: 1 400,- / noc.
Ekonomický dvoulůžkový pokoj: 1 200,- / noc.

přistýlka: 250,- / noc.

Ceny stravování

Snídaně je započtena v cenách ubytování. K zakoupení je zde pestrý výběr nápojů.

Slevy

V případě delšího pobytu, nabízíme až 20% slevu:
Každá pátá noc je zdarma.

Nabízíme také skupinovou slevu:
Základní skupinová sleva je nastavena na 10%, v případě velké skupiny jsme opět ochotni nabídnout až 20 % slevu.


Kontakt Pension City Pension City levné ubytování Plzeň kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti