Best Western Hotel Panorama

V Lomech 11, Plzeň
Kapacita: 47 osob
Cena: 1250 - 2190 Kč
min. delka 1 denVítá Vás Hotel Panorama v Plzni ! Hotel Panorama se nachází nedaleko centra města Plzně, v blízkosti klíčových příjezdových komunikací a přesto v klidném prostředí rezidentní čtvrti, přímo vedle jezírka a parku Košutka. Panorama Hotel v Plzni nabízí komfortní ubytování v 1–2 lůžkových pokojích a také v apartmá. Hotel má celkovou kapacitu 47 osob. Všechny pokoje jsou vybaveny TV se satelitním příjmem, koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou, minibarem, internetem (wifi – zdarma), trezorem a dalším vybavením pro Váš příjemný pobyt. Předností hotelu je klidná lokalita v blízkosti centra města, rodinná atmosféra, dostatečné parkovací prostory, které hotel pro své hosty nabízí zdarma. „Kouzelný hotel nabízí jedinečnou možnost jak na dlani vidět srdce západních Čech – PLZEŇ.“ Kolektiv hotelu se těší na Vaši návštěvu.

Umístění a dostupnost objektu

HOTEL PANORAMA TRASY: GPS navigace - V Lomech 11, 323 00 Plzeň, loc: 49°46´17.06" N, 13°21´32.68" E Možnosti příjezdu autem Příjezd ze směru Rozvadov: Po dálnici č. D5, Exit č. 89 (Plzeň – západ), sledujte značení do centra města (cca 6km) a následně značení na Karlovy Vary, Most. Sledujte toto značení dokud se nedostanete na Karlovarskou třídu, která je uprostřed dělena tramvajovými pásy. Pokračujte stále rovně (cca 4km), dokud neuvidíte hotelové značení umístěné na veřejném osvětlení, které je po vaší levé straně. Na nejbližší světelné křižovatce (za křižovatkou je vidět obchod Lidl a benzinová stanice Esso) odbočte doleva a pokračujte rovně. Po 400m (třetí odbočka) odbočte opět vlevo a pokračujte až do ulice V Lomech. Příjezd ze změru Praha: Po dálnici č. D5, Exit č. 64 (Ejpovice), sledujte značení do centra města (cca 4km), kolem Plzeňského Prazdroje a následně značení na Karlovy Vary, Most. Sledujte toto značení dokud se nedostanete na Karlovarskou třídu, která je uprostřed dělena tramvajovými pásy. Pokračujte stále rovně (cca 4km), dokud neuvidíte hotelové značení umístěné na veřejném osvětlení, které je po vaší levé straně. Na následující světelné křižovatce (za křižovatkou je vidět obchod Lidl a benzinová stanice Esso) odbočte doleva a pokračujte rovně. Po 400m (třetí odbočka) odbočte opět vlevo a pokračujte až do ulice V Lomech. Z centra města s využitím městské hromadné dopravy Od hlavního nádraží, stanice Hl. nádraží ČD, Sirková tramvají číslo 1 nebo 2 do zastávky Solní, pošta, zde přestupte na tramvaj číslo 4, vystupte na zastávce Sokolovská. Z centra města nastupte na zastávce V sadech Pětatřicátníků na tramvaj číslo 4, vystupte na zastávce Sokolovská.

Vybavení objektu

Hotel v Plzni nabízí ubytování v komfortních pokojích, klimatizovanou restauraci, lobby bar, letní terasu, salonky pro uspořádání akcí, wellness.

Pokoje

Hotel v Plzni nedaleko centra města nabízí v klidné lokalitě u parku s jezírkem 27 pokojů. 10 jednolůžkových pokojů se sprchovým koutem 9 dvoulůžkových pokojů (double) se sprchovým koutem 4 dvoulůžkové pokoje (double) s vanou 1 dvoulůžkový pokoj (twin) s oddělenými ložnicemi se sprchovým koutem 3 apartmá (suite) Všechny pokoje v hotelu jsou vybaveny: v TV se SAT v Rádiem v Telefonem s přímou volbou v Internetem ( Wifi – zdarma) v Minibarem (Konzumace v ceně ubytování) v Bezpečnostním sejfem v Koupelnou s WC (sprcha nebo vana) v Sušičem na vlasy (napětí v síti 230 V) v Kosmetickým zrcátkem V ceně ubytování jsou zahrnuty veškeré místní poplatky, DPH, snídaně, internet (wifi) a parkovné.

Služby

SLUŽBY Další služby, které pro Vás certifikovaný, čtyřhvězdičkový Panorama Hotel Plzeň připravil ü Recepce 24 hodin ü room servis ü wake up služba ü praní a žehlení prádla ü sekretářské služby ü poštovní služby ü kopírování, tisk, fax ü wellness ü internetová kavárna ü hotelový bezpečnostní sejf ü svatební servis ü taxi služba ü hotelový transfer na letiště ü půjčovnu kol ü zapůjčení techniky na konference ü prodej suvenýrů a další škálu služeb, kterou Vám zajistíme na objednávku, jako jsou například vstupenky na kulturní a sportovní akce, prohlídky atraktivit města Plzně, vyhlídkové lety, rezervace ve sportovních a kulturních zařízeních (Golf, squash, tenis a další).

Parkování

Pro hotelové hosty parkování zdarma na hlídaném parkovišti přímo u objektu hotelu.

Stravování

Klimatizovaná restaurace Lobby bar Letní terasa Součástí hotelu je i příjemně zařízená, klimatizovaná restaurace s venkovní terasou, kde Vás okouzlí neopakovatelný výhled na panorama města Plzně. Dále příjemné posezení nabízí hotelový lobby bar a patrová, uzavřená terasa pro nerušený odpočinek jen pro hotelové hosty. Naše restaurace nabízí českou a mezinárodní kuchyň. Součástí je také pestrá nabídka rautových specialit, kterými můžete obohatit Vaši svatební hostinu, firemní večírek, banket, raut nebo jinou společenskou událost. Celková kapacita restaurace je 60 míst, terasa nabízí 30 míst a lobby bar má prostor také pro 30 osob. K dispozici jsou také salonky o kapacitě 25 a 10 osob vhodné pro organizaci celé řady společenských akcí od svateb přes konference, oslavy, školení, atd. Pro nabízené akce je samozřejmě možno sjednat celou restauraci o kapacitě 60 míst, pro jiné uspořádání až pro 100 lidí.

Letní aktivity

Koupání, cykloturistika

Celoroční ceny

Jednolůžkový pokoj 1250,- Kč
Dvoulůžkový pokoj 1650,- Kč
Apartmá 2190,- Kč
Přistýlka 400,- Kč
Přistýlka (Dítě mladší 12 let spolu s 1 osobami na pokoji) 250,-
Přistýlka (Dítě do 6-let spolu s 1 dospělou osobou na pokoji)
ZDARMA
Dětská postýlka ZDARMA
Domácí zvíře 300,- Kč
Parkování ZDARMA

V ceně ubytování je zahrnuta snídaně, internetové připojení, parkovné, místní poplatky a 15% DPH.

Slevy
Kontakt Best Western Hotel Panorama Best Western Hotel Panorama levné ubytování Plzeň kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti