Ubytování Eret

Jáchymovská 411, Pernink
Kapacita: 24 osob
Cena: 150 - 300 Kč
min. delka 1 denObec Pernink leží v centrální horské oblasti Krušných hor ve výšce 850 m.n.m. Je především rekreační oblastí a střediskem zimních i letních sportů. V obci jsou 3 sjezdovky, dětský vlek, škola lyžování, půjčovna lyžařské výstroje, osvětlené kolečko pro běžkaře, upravované běžecké tratě (napojení na Krušnohorskou magistrálu). Nabízíme levné celoroční ubytování v příjemném prostředí, vhodné pro rodinnou rekreaci.

Umístění a dostupnost objektu

Dům se nachází v centru obce. Sjezdovky v dosahu 500 m od domu, běžecké tratě v blízkosti. V Perninku jsou restaurace, obchody, pošta, lékárna, čerpací stanice, vlakové nádraží, autobusová zastávka.

Vybavení objektu

Dům je vkusně zařízený. V pokojích a v bytech je televize. Ve velké společné kuchyni jsou 2 sporáky, 2 lednice, mrazák, rychlovarná konvice, kávovar, myčka. Kuchyňky v bytech jsou rovněž vybaveny vším potřebným. Pro děti jsou k dispozici dětská postýlka, 2 dětské vysoké židličky, nočníky, hračky. Ve společném soc. zařízení je pračka. Wi-fi připojení. V přízemí je lyžárna, prostor pro uložení kol.

Pokoje

V domě lze ubytovat 24 osob (s přistýlkami 28 osob). V přízemí domu se zvláštním vchodem jsou 2 samostatné byty, každý pro 4 osoby. Jsou vybaveny zařízenou kuchyňkou (sporák, lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice) sociálním zařízením, TV. V patře domu se nachází samostatný byt 2+1 (2 dvoulůžkové pokoje) se zařízenou kuchyňkou (vařič, lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice), vlastní sociální zařízení, TV. Dále jsou v patře 2 dvoulůžkové a 2 čtyřlůžkové pokoje. V každém pokoji je TV. K pokojům náleží velká vybavená kuchyň (slouží i jako společenská místnost) a 2 x sociální zařízení.

Parkování

Parkování v ceně přímo u domu.

Stravování

Bez stravování, možnost vaření v kuchyňkách (jsou plně vybavené). V obci jsou restaurace.

Letní aktivity

Okolí nabízí velké množství kvalitně značených turistických a cykloturistických stezek, houbaření, sběr borůvek a brusinek.

Zimní aktivity

V Perninku jsou výborné podmínky pro sjezdové lyžování, snowboard, bežecké lyžování. V obci jsou k dispozici 3 lyžařské vleky (možnost výuky lyžování, půjčovna lyžařské výstroje, občerstvení), osvětlené běžecké kolečko a pravidelně upravované běžecké stopy (napojení na Krušnohorskou magistrálu). Nově v provozu areál Plešivec. Pro zdatnější lyžaře - Klínovec, Boží Dar (10 km).

Celoroční aktivity

V blízké obci Potůčky je hraniční přechod do Německa. Pro pěší turisty je v okolí mnoho zajímavých míst, např. Blatenský vrch s rozhlednou (1043m.n.m.), Vlčí jámy (doly po těžbě cínu), Plešivec s rozhlednou (1028 m.n.m.), Božídarské rašeliniště. V těsné blízkosti domu se nachází komunitní centrum - víceúčelový sál pro pořádání sportovních, společenských a kulturních akcí, bar, učebna.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Příjezd po 15. hodině, odjezd do 10 hodin.

Letní sezóna

1-2 noci
dospělý 250 Kč/osoba/noc
dítě do 10 let 200 Kč/osoba/noc

3 a více nocí
dospělý 200 Kč/osoba/noc
dítě do 10 let 150 Kč/osoba/noc

10 Kč poplatek obci

Zimní sezóna

1-2 noci
dospělý 300 Kč/osoba/noc
dítě do 10 let 250 Kč/osoba/noc

3 a více nocí
dospělý 250 Kč/osoba/noc
dítě do 10 let 200 Kč/osoba/noc


10 Kč poplatek obci

Mimo sezónu

1-2 noci
dospělý 250 Kč/osoba/noc
dítě do 10 let 200 Kč/osoba/noc

3 a více nocí
dospělý 200 Kč/osoba/noc
dítě do 10 let 150 Kč/osoba/noc

10 Kč poplatek obci

Ceny stravování

bez stravování

Doplňující informace o ubytování a cenách

poplatek za psa 100,-- Kč/noc
Závěrečný úklid není v ceně, před odjezdem je třeba po sobě uklidit.


Kontakt Ubytování Eret Ubytování Eret levné ubytování Pernink kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti