Penzion u Liptáků

na Penziony.cz
od roku 2012
Pasohlávky 174, Pasohlávky
Kapacita: 14 osob
Cena: 190 - 350 Kč
min. delka 1 denPasohlávky, vinařská obec patří do nejteplejší oblasti Jižní Moravy, leží na severní břehu Horní nádrže Novomlýnských nádrží. Je snadno dostupná z nedaleko rychlostní silnice Brno-Pohořelice-Vídeň.

Umístění a dostupnost objektu

Vedle možnosti ubytování nabízí Pasohlávky ideální podmínky pro sport a rekreaci-rybaření, jízda na kole, windsurfing a jiné vodní sporty, dětské atrakce, archeologická expozice. V katastru obce byly objeveny termální prameny a 300m je odpočinkový bazen z termální vodou.

Vybavení objektu

Penzion u Liptáků v Pasohlávkách nabízí ubytování v klidném prostředí nedaleko centra obce. Parkování v objektu je zdama. Bezbariérový přístup.

Pokoje

Ubytovací kapacity jsou v současné době tvořeny penzionem s třemi 4-lůžkovými pokoji a každý pokoj má své sociální zařízení, svoji vlastní ledničku a společnou kuchyňku. Apartmán-domeček, který má vlastní kuchyňku a vlastní sociální zařízení. Možnost přistýlky.

Služby

Součástí penzionu je velká zahrada se zahradním nábytkem, kde je možnost grilování a vinný sklípek s možností posezení. Mezi přednosti našeho penzionu patří uzamčené parkoviště, úschovna jízdních kol, připojení WIFI.

Parkování

Uzavřené parkoviště.

Stravování

Restaurace je vzdálená 200m kde je možnost stravování.

Letní aktivity

Koupání Novomlýnské nádrže malá a velká laguna s travnatými plážemi. Četné množství cyklotras (např. chráněná krajiná oblast Pálava, Rakouské město Laa an der Thaya, Lednicko-Valtický areál), vinařské stesky. Odpočinout si můžete u rybolovu nebo v našem vinném sklípku.

Zimní aktivity

Mimo provoz.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Penzion se nachází 50m od vodní plochy a cca 500m od ATC merkur.


Kontakt Penzion u Liptáků Penzion u Liptáků levné ubytování Pasohlávky kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti