Penzion sv. Anny

Pasohlávky 2, Pasohlávky
Kapacita: 24 lůžek + 8 přistýlek osob
Cena: 450 - 640 Kč
min. delka 1 denCeloroční ubytování v atraktivní rekreační oblasti Novomlýnských nádrží a Pálavy. Penzion je nově rekonstruovaný v budově bývalé fary v sousedství barokního kostela sv. Anny v centru vinařské obce Pasohlávky.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion se nachází v centru obce, asi 35 km od Brna směrem na Vídeň. BUS - zastávka 50m (linka Brno-Mikulov, Drnholec - Vranovice) Vlak - zastávka Vranovice 8km (trať Brno-Břeclav), navazuje BUS

Vybavení objektu

K dispozici je 7 pokojů - 3 dvoulůžkové (z toho jeden s bezbariérovým přístupem), 2 čtyřlůžkové a 2 pětilůžkové (z toho 1 s oddělenou ložnicí pro děti.). Ve většině pokojů je možnost přistýlky. Dále je k dispozici jídelna, společenská místnost, zahrada, dětské hřiště, venkovní posezení, parkoviště a WIFI v celém objektu - zdarma.

Pokoje

Každý pokoj je vybaven TV,vlastní koupelnou s WC a sprchou, kuchyňskou linkou s lednicí, varnou deskou, varnou konvicí, mikrovlnkou a základním vybavením pro jednoduché vaření.

Služby

Cyklotrenažery, úschova jízdních kol, WiFi, venkovní posezení s možností grilování (vlastní gril) a dětské hřiště, zapůjčení dětské židle a zapůjčení stolních her v ceně. Doplňkové služby - stolní fotbal, zapůjčení jízdních kol (+helma) a sportovních potřeb (badminton, malá kopaná, volejbal).

Parkování

Parkování v areálu penzionu zdarma.

Stravování

Stravování vlastní. Prodejna potravin 50 m. Možnost přiobjednání snídaně. 3 restaurace v obci 50 - 300m

Letní aktivity

Koupání - ATC Merkur Pasohlávky,Aqualand Moravia Pasohlávky Cykloturistika, turistika, bruslení (in line), výlety za poznáním, rybaření, windsurfing, wake park (ATC Merkur), kulturní památky, vinařství

Zimní aktivity

Bruslení na jezeře.

Celoroční aktivity

Cykloturistika, turistika, rybaření - Novomlýnské nádrže, Pálava, Lednicko-valtický areál Přírodní koupání, termální bazén, aquapark - Pasohlávky, Aqualand Moravia Pasohlávky, Laa and der Thaya (Rakousko 20 km)

Doplňující informace o ubytování a cenách

https://www.facebook.com/PenzionSvAnny/ GPS: 48°54’10.329″N, 16°32’33.227″E Možnost rezervování celého objektu pro kurzy, semináře nebo školení - cena dohodou. Nekuřácké prostředí. Nelze ubytovat domácí zvířata s výjimkou vodicího psa pro zrakově postižené.

Letní sezóna

osoba: 590 - 640 Kč (podle délky pobytu)
děti do let: 450 Kč
do 3 let (bez lůžka): nezpoplatněno
přistýlka:250 Kč (podle délky pobytu)
Pro rodiny s dětmi zvýhodněné ceny za pokoj.

Mimo sezónu

osoba: 510 -570 Kč (podle délky pobytu)
děti do 10 let: 450 Kč
dítě do 3 let (bez lůžka): nezpoplatněno
přistýlka: 250 Kč
Pro rodiny s dětmi zvýhodněné ceny za pokoj.

Ceny stravování

Snídaně
dospělý: 90 Kč
dítě do 10 let: 70 Kč

Slevy

Poskytujeme poukaz na 10% slevu na vstup do Aqualandu Moravia.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Ubytování celoroční. Neobsazené lůžko na pokoji neúčtujeme.


Kontakt Penzion sv. Anny Penzion sv. Anny levné ubytování Pasohlávky kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti