VŠB-TU Ostrava

Studentská 1770, Ostrava
Kapacita: 198 osob
Cena: 700 - 1400 Kč
min. delka 1 denubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích i v luxusních apartmánech, kapacitu v období prázdnin 2500 osob, mimo prázdniny 115 osob, kompletní sociální zařízení v každém pokoji, tělocvičny, posilovny, herny stolního tenisu, tenisové kurty, minigolf, saunu, kadeřnictví, kosmetiku, masáže, přednáškové sály, školicí místnosti, kulturní sál, salónky, nízké ceny za komfort.

Umístění a dostupnost objektu

Hotel se nachází v příjemném prostředí klidné městské části Ostrava - Poruba. Od centra města je vzdálenost cca 25 min tramvají č. 8 a nebo autobusovým spojením č. 37.

Pokoje

K dispozici jsou apartmány, jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje. Pokoje jsou moderně zařízeny a vybaveny šatní skříní, televizí, ledničkou, nočním stolkem a rychlovarnou konvicí s nádobím.

Parkování

Parkování přímo u hotelu na parkovišti.

Stravování

Hoteloví hosté mohou ve všední dny využívat místní bufet. Ten je otevřený od 7:00 hodin každý pracovní den. O víkendu zde funguje malá prodejna potravin na budově E, otevřená v sobotu do 11:30 a v neděli od 16:00. Při větším počtu hostů doporučujeme zajistit si stravu v Menze č. 5, která je cca 10 minut chůze od hotelu.

Celoroční ceny

jednolůžkový pokoj - Kč 700,- / pokoj/noc
dvoulůžkový pokoj s TV - Kč 880,- / pokoj / noc
apartmán malý jednolůžkový - Kč 980,- / pokoj / noc
apartmán velký dvoulůžkový - Kč 1.400,- / pokoj / noc


Kontakt VŠB-TU Ostrava VŠB-TU Ostrava levné ubytování Ostrava kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti