Penzion Sokolská

Sokolská třída 131, Ostrava
Kapacita: 40 osob
Cena: 240 - 550 Kč
min. delka 1 denNabízíme ubytování v nově zrekonstruovaném třípodlažním domě, který se nachází v Ostravě – Přívoze, nedaleko sadů B. Němcové.

Umístění a dostupnost objektu

Ubytovací zařízení je situováno u hlavní cesty, je dobře přístupné s možností parkování. V blízkosti jsou zastávky autobusů MHD a tramvají. Naproti ubytovny se je restaurace i potraviny. Centrum Ostravy je vzdáleno cca 1 km. Vzdálenost k hlavnímu vlakovému nádraží je cca 10 min pěší chůze.

Vybavení objektu

Ubytovací zařízení nabízí ubytování ve dvou kategoriích : I. pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV, ledničkou II. pokoje s umyvadlem, sociální zařízení je společné vždy pro 2 pokoje. V každém patře je kuchyňský kout s lednicí a plynovým sporákem

Pokoje

I. kategorie : jedno až třílůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV a ledničkou II. kategorie : dvou až pětilůžkové pokoje s umyvadlem na pokoji, sociální zařízení a kuchyňka na patře

Služby

- ubytování - možnost vlastního vaření

Parkování

před budovou je parkoviště s dostatečným počtem parkovacích míst, nehlídané

Stravování

možnost vlastního vaření

Celoroční aktivity

- kulturní, sportovní a společenské akce, pořádané v Ostravě a okolí

Doplňující informace o ubytování a cenách

Bližší specifikace ubytování : Na každém ze tří pater této budovy se nachází : I.NP : - 1 x dvojlůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením (I. Kat.) - 3 x třílůžkový pokoj (I. Kat.) II. a III. NP : - 1 x dvojlůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením (I. Kat.) - 3 x čtyřlůžkový pokoj (II. Kat.) - 1 x dvoulůžkový pokoj (II. Kat.) Na těchto pokojích je umyvadlo, sociální zařízení je společné vždy pro 2 pokoje. V každém patře je kuchyňský kout s lednicí a plynovým sporákem. Dále je zde k dispozici nově vybudované soukromé podkroví, které nabízí ubytování (I. Kat.) v pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV a ledničkou v této specifikaci : 2 x 1 lůžkový pokoj 2 x 2 lůžkový pokoj 1 x 2 lůžkový pokoj s možností přistýlky 1 x 2 pokojový apartmán (pokoje : 2 lůžka/2 lůžka)

Celoroční ceny

I. kategorie : 400 - 550 Kč osoba / noc
II. kategotie : 220 - 270 Kč osoba / noc

Doplňující informace o ubytování a cenách

Cena pobytu se odvíjí od typu ubytování, délky pobytu a počtu ubytovaných osob


Kontakt Penzion Sokolská Penzion Sokolská levné ubytování Ostrava kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti