Kampus Palace

Smetanovo náměstí 3116/10, Ostrava
Kapacita: 100 osob
Cena: 450 - 1000 Kč
min. delka 1 denKampus Palace je prostor určený pro kvalitní bydlení v moderním stylu v centru města. Každý apartmán má vlastní kuchyňku, sociální zařízení i kvalitní interiérové vybavení. Součástí komplexu je také rychlý internet a prostory pro společenský život. K dispozici je společenská místnost, vnitřní dvorana s minikinem, kolárna a prádelna.

Umístění a dostupnost objektu

Do patnácti minut pěšky se dostanete do areálu Dolní oblasti Vítkovic (4 zastávky tramvají). Do deseti minut jste pěšky v rušném obchodním centru Fórum Nová Karolina či na Stodolní ulici. Pokud dáváte přednost klidu, doporučujeme blízkou řeku Ostravici, kde se nachází cyklostezka pro klidnou a romantickou procházku podél řeky. Stejně blízko jsou sportovní areály, kde si můžeš zaplavat, projet se na kole a zahrát si tenis nebo badminton. Beskydy jsou vzdáleny 30 minut autem nebo 50 minut vlakem (z vlakového nádraží Ostrava-Střed). Proto je Kampus Palace ideálním místem pro kombinaci klidu hor a městského života.

Vybavení objektu

Součástí objektu je recepce fungující 24 hodin denně, společenská místnost, kde si můžete zahrát stolní fotbálek, půjčit si knihu či společenskou hru, nebo jen tak relaxovat. Součástí objektu je vnitřní Dvorana s venkovním barem, kde se pořádají venkovní kina, koncerty, stand up comedy, mini festivaly a jiné. Provoz Dvorany je do 22:00 večer, takže se nemusíte bát, že by jste kvůli hluku nemohli spát. V suterénu se nachází prádelna se třemi automatickými pračkami a sušičkami. Součástí pracích programů je i prací prášek. Platba za praní přímo v prádelně buď mincemi nebo platební kartou.

Pokoje

V období letních prázdnin nabízíme pokoje a apartmány. V nabídce máme: - samostatné jednolůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, - samostatné dvoulůžkové a třílůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, - apartmány - vždy dva pokoje v apartmánu, jedna soukromá koupelna pouze pro tento apartmán (apartmány jsou složeny z kombinací jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojů) Ceny se odvíjí od počtu osob, typu pokoje a délky pobytu. V pokoji či apartmánu se nachází vždy koupelna a kuchyňský kout (vybaven pouze talíři a skleničkami, hrnce nejsou k dispozici). V kuchyňce je lednice, sklokeramická deska, mikrovlnná trouba a rychlovarná konvice. V koupelně je sprchový kout a wc.

Služby

- praní prádla - kolárna - venkovní kino - koncerty

Parkování

Kampus Palace si pronajímá několik parkovacích míst na parkovišti zhruba 5 minut chůze z Kampus Palace. Jelikož parkovací místa jsou obsazeny, je potřeba je rezervovat předem. V den příjezdu je již nejsme schopni garantovat.

Stravování

Stravování není v ceně. V Kampus Palace se však nacházejí dvě restaurace (z toho jedna specializovaná na veganské a raw stravování), kavárna s domácími zákusky a snídaňovým menu po celý den. V areálu se také nachází bar a vnitřní dvorana, kde je venkovní bar. V čase od 7:00 do 10:30 dostanou hosté Kampus Palace slevu 15 % na snídaně (nutno se prokázat klíčem od pokoje).

Letní sezóna

Ceny se odvíjí od počtu osob, typu pokoje a délky pobytu.

Mimo sezónu

V období od října do května nabízíme pouze jeden Dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky a vlastním sociálním zařízením.

Ceny stravování

Stravování není v ceně. V Kampus Palace se však nacházejí dvě restaurace (z toho jedna specializovaná na veganské a raw stravování), kavárna s domácími zákusky a snídaňovým menu po celý den. V areálu se také nachází bar a vnitřní dvorana, kde je venkovní bar.


Kontakt Kampus Palace Kampus Palace levné ubytování Ostrava kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti