Hotel Veronika

Mírové náměstí 3d/519, Ostrava
Kapacita: 119 osob
Cena: 690 - 890 Kč
min. delka 1 denHotel Veronika Ostrava se nachází v městské části Vítkovice, na hlavním náměstí tohoto obvodu, cca 2 km od centra města. Hotel je dobře dostupný ze všech částí Ostravy, různými druhy dopravy. Poznejte příjemné ubytování v Ostravě za dostupnou cenu. Hotel Veronika Ostrava je tu právě pro Vás!

Umístění a dostupnost objektu

Poloha Hotelu Veronika Ostrava umožňuje snadnou dopravní dostupnost po celé Ostravě. Můžete poznat mnoho zajímavých míst nebo využít náš hotel pro vyřízení svých obchodních záležitostí v Ostravě a okolí. Město Ostrava může nabídnout mnoho nečekaných zážitků a z hotelu Veronika je výborné dopravní spojení do sportovních i kulturně společenských zařízení.

Pokoje

Ve 2. a 3 patře hotelu je umístěno 55 pokojů. Součástí každého pokoje je koupelna s vanou, WC, bezdrátové připojení k internetu WiFi. Hotel nemá výtah. Pokoje typu LUX*** Ve 2. patře hotelu je umístěno 9 dvoulůžkových pokojů typu LUX*** s LCD televizí, které jsou vybaveny novým hotelovým nábytkem v barvě makasar. Pokoj je dále vybaven psacím stolem a konferenčním stolkem se dvěmi pohodlnými křesílky. Příjemnou atmosféru pokoje dotváří zelený koberec, který ladí s červenou stěnou a bílými záclonami. Tyto pokoje jsou nekuřácké. Pokoje typu STANDARD*** Pokoje se nachází ve 2. a 3. patře hotelu. Jsou vybaveny hotelovým nábytkem v barvě třešně a zdravotními matracemi. Příjemnou atmosféru pokoje vytváří plovoucí podlaha či koberec a záclona. Pokoje typu SPECIÁL*** Každý z našich pokojů SPECIÁL*** nabízí kuchyňský kout, LCD televizi. Dále je hostům k dispozici rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba a lednice. Velikost pokojů pro dlouhodobý pobyt je cca 22 m2. U tohoto typu pokoje nabízíme 20% slevu při ubytování nad 6 nocí.

Služby

Recepce je otevřena 24 hodin denně Akceptujeme kreditní karty Podáváme turistické informace Zprostředkováváme taxi služby Zajistíme buzení na základě požadavku hosta Bezpečnostní trezor na recepci hotelu Expresní check-in, check-out na základě požadavku hosta Malé občerstvení je možno zakoupit na recepci hotelu Umožňujeme úschovu kol pro hotelové hosty Zprostředkováváme masérské služby v hotelu Sportovní místnost v hotelu pro hosty zdarma Satelitní příjem stanic CNN, EuroSport atd.

Parkování

Veřejné parkoviště vzdáleno cca 50 metrů

Stravování

Příjemnou kombinaci přátelské atmosféry a dobrého jídla nabízí Club Restaurant Veronika v přízemí našeho Hotelu Veronika. Pro hotelové hosty, kteří si objednali ubytování se snídaní, je připravena snídaně v době od 7.00 do 9.30 hod. formou švédských stolů. Při ubytování skupin je možno domluvit začátek snídaně individuálně předem na recepci hotelu. Restaurace Veronika je otevřena od pondělí do pátku od 10.00 do 22.00 hodin, v těchto dnech je zde také podáváno od 11.00 do 14.00 hod.oblíbené obědové menu. Je zde možné platit stravenkami.

Celoroční ceny

máme celoroční ceny mimo termín:
12.7 - 15.7.2012, kdy jsou navýšeny ceny o 20%.

Ceny stravování

Snídaně 90 Kč
Oběd 75 Kč
Večeře 130 Kč

Slevy

10 % z ubytování nad 6 nocí
10 % z ubytování nad 15 osob a nad 3 noci


Kontakt Hotel Veronika Hotel Veronika levné ubytování Ostrava kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti