Hotel Paradise***

28.října 272, Ostrava
Kapacita: 68 osob
Cena: 700 - 2850 Kč
min. delka 1 denhotel ***Paradise Ostrava, kompletně vybudovaného od r. 2004 do r. 2006. Než Vám předložíme nabídku našich služeb, dovolím si Vás seznámit se stručnou charakteristikou hotelu : Hotel ***Paradise Ostrava je typický rodinný hotel, který se nachází na hlavní třídě 28. října v Mariánských Horách před Hulváckým kopcem. Hotel se nachází nedaleko středu města s vlastním parkovištěm s možností využití i městské hromadné dopravy. V naší nabídce jsou ubytovací a stravovací služby. Naší hlavní snahou je nabídnout kvalitní služby a vytvořit příjemné prostředí pro Vaši práci i odpočinek.

Umístění a dostupnost objektu

Ostravský Hotel Paradise najdete v centru metropole Moravskoslezského kraje, který je rozlohou třetím největším městem republiky a třetím největším počtem obyvatel. Leží nedaleko slovenských a polských hranic na březích řeky Ostravice s výhledem na krásné pohoří Beskyd. Ostrava patří k významným dopravním tepnám a je velmi snadno dostupné po silniční i železniční síti, včetně dopravy letecké. Nabídka ostravských hotelů a stravovacích zařízení uspokojí potřeby a přání i toho nejnáročnějšího návštěvníka. Těšit se můžete na pohodlí a péči, které vám zůstanou v paměti ještě dlouhou dobu po návratu domů. Tradiční česká pohostinnost je pověstná, stejně jako výborná kuchyně. Chutí i vůní vás zmámí pokrmy známé i neznámé, či speciality, které jsou typické právě pro tento region. Ostrava má výhodnou strategickou polohu - nachází se 10 kilometrů jižně od státní hranice s Polskem a 50 kilometrů západně od hranice se Slovenskem. Od hlavního města Prahy je vzdálena 360 km, 170 km od Brna, 90 km od polských Katovic, 310 km od Vídně. Městem protékají řeky Odra, Ostravice, Opava a Lučina.

Vybavení objektu

hotelová restaurace u Kocoura v Zátiší, bezdrátový internet wi-fi, parkoviště,

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj Kapacita: 34 lůžek Lůžka: 2 x 1 lůžkový pokoj s přistýlkou - STANDARD, 10 x 2 lůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi 1 x 2 lůžkový pokoj - STANDARD PLUS, 3 x apartmán - STANDART, 2 x apartmán - NADSTANDARD, 1 x apartmán - PLUS Nově zrekonstruovaný hotel Paradise * * * nabízí ubytování v jedno-, dvou- a třilůžkových pokojích a apartmánech. Pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem, koupelnou s rohovou vanou nebo sprchovým koutem a WC, televizí a minibarem. Apartmány NADSTANDARD jsou navíc vybaveny kuchyňkou, bezdrátový internet wi-fi, lednice a bezpečnostní schránka.

Služby

Fax/Kopírka, Automat (nápoje)

Parkování

Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu

Stravování

RESTAURACE ZÁTIŠÍ U KOCOURA Ul. 28. října 272 709 00 Ostrava - Mariánské Hory Tel.: +420 777 006 622 E-mail: zatisiukocoura@seznam.cz Web: www.zatisiukocoura.cz Snídaně v hodnotě 120,- Kč není v ceně pokoje a podává se v restauraci !

Letní aktivity

Sportovní zařízení v okolí: největší přírodní koupaliště ve střední Evropě v Porubě, kryté plavecké bazény, sauna, masáže, fitness centra, tenisové kurty, squash, minigolf, bowling, golfové hřiště v Šilheřovicích ad.

Celoroční aktivity

Město Ostrava na Wikipedii Stodolní ulice - ulice, která nikdy nespí Národní kulturní památka - Vítkovice - Dolní oblast Nová radnice - virtuální prohlídka Ostrava Airport ZOO Ostrava Festival Colours Of Ostrava Hornické muzeum Slezskoostravský hrad Výstaviště Černá louka Areál MINIUNI - svět modelů významných evropských měst Obchodní centrum FUTURUM Hrad Hukvaldy

Doplňující informace o ubytování a cenách

Prohlídka centra města, hornické muzeum, divadla, loutkové divadlo, výstaviště Černá louka, zábavní centrum Stodolní ulice z mnoha bary, ad.

Celoroční ceny

po domluvě je možná až 20% sleva

Ceny stravování

1 /osoba 120,- Kč snídaně

Slevy

dlouhodobé ubytování

Doplňující informace o ubytování a cenách

www.hotel-paradise.eu


Kontakt Hotel Paradise*** Hotel Paradise*** levné ubytování Ostrava kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti