Penzion Orlov

Orlov 7, Orlov
Kapacita: 24 osob
min. delka 1 denPenzion Orlov se nachází v podhůří Brd, v osadě Orlov, nedaleko města Příbram. Pokud máte rádi pobyt v nedotčené přírodě a láká vás dovolená v klidném prostředí, ubytování v našem penzionu je přesně pro Vás. Romantický pobyt zde mohou strávit novomanželé, zařízení penzionu je však vhodné také pro pořádání firemních školení nebo team-buildingů. Kromě ubytování nabízíme i možnost seznámit se s chodem naší farmy.

Vybavení objektu

Penzion Orlov má celkovou kapacitou 24 lůžek. Můžete si vybrat ze dvou, tří nebo čtyřlůžkových pokojů nebo ze 2 komfortních apartmánů, které jsou vybaveny samostatnou kuchyňkou. V žádném z pokojů nechybí praktický úložný prostor a LCD televizor, samozřejmostí je sociální zařízení. Bez obav s sebou můžete vzít i malé dítě, pro které máme připravené k zapůjčení dětskou postýlku, nočník, stupátko či jídelní židličku. Pro všechny hosty se útočištěm, zvláště v nepřízni počasí, může stát stylová jídelna s krbem. V případě vhodného počasí můžete využít venkovní posezení s možností grilování.

Pokoje

Celý penzion je zařízen v selském stylu. V útulně vybavených pokojích se budou cítit dobře rodiny s dětmi, páry, ubytovat u nás můžete také své obchodní partnery.

Parkování

Pro naše hosty nabízí Penzion Orlov možnost parkování přímo v uzavřeném areálu

Stravování

Snídaně je podávána formou švédských stolů. Pro jídlo během dne můžete využít příjemné restaurační zařízení, s příznačným názvem Na samotě u lesa, které se nachází v bezprostřední blízkosti penzionu. Pokud si chcete vařit sami, je Vám k dispozici kompletně vybavená kuchyň

Letní aktivity

Ubytování v Penzionu Orlov můžete využít pro relaxaci, pro seznámení se s chodem hospodářství, ale i jako základnu pro výlety do Brd a blízkého okolí, případně za sportovními aktivitami. V našem jezdeckém areálu si můžete vyzkoušet jízdu na koni, Milovníkům romantiky nabízíme vyjížďku v kočáře taženém koňmi. Naše tipy na výlety: turistika, případně vyjížďka na kole na Brd, návštěva komplexu Svaté Hory a Hornického muzea v Příbrami.


Kontakt Penzion Orlov Penzion Orlov levné ubytování Orlov kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti