Ubytovna a Camp Slunečnice

U dráhy 18, Opava
Kapacita: 48 osobNabízíme levné krátkodobé i dlouhodobé ubytování v zelené části Opavy. V blízkosti areálu se nachází rekreační areál „Stříbrné jezero“, tenisové kurty, krytá tenisová a badmintonová hala, koupaliště, minigolf, fotbalový stadion, noční klub a další. Více

Umístění a dostupnost objektu

Výbornou dopravní dostupnost zajišťuje autobus MHD, pouhých 200 m od recepce.

Vybavení objektu

V areálu naleznete hospůdku s kulečníkem a stolním fotbalem, kde lze zakoupit čepované pivo, nealkoholické nápoje, kávu, slané pečivo apod. V letních měsících je otevřena zahrádka hospůdky s možností soukromého grilování.

Pokoje

Disponujeme 2 a 4 lůžkovými pokoji. Ubytovna s kapacitou 60 osob je vybavena standardním nábytkem. Některé pokoje jsou vybaveny televizí a ledničkou. Na patrech jsou vybavené kuchyňky. K dispozici apartmán s vlastním sociálním zařízením.

Služby

Ubytovna Slunečnice poskytuje dostupné bydlení pro jednotlivce, firmy, sportovní zájezdy, studentské a jiné skupiny. Ubytování je možné krátkodobé i dlouhodobé. Našim zákazníkům jsme schopni nabídnout různé kategorie bydlení dle požadavků na cenu a vybavení pokoje. Specializujeme se jak na jednotlivce, tak na ubytování větších skupin. Firmám zajistíme "ubytování na klíč" dle požadavků klienta. Firmy mohou využít výhodného dlouhodobého pronájmu jednotlivých pokojů nebo části objektu. V případě dlouhodobého či kapacitně náročnějšího ubytování jednotlivců nebo skupin poskytujeme speciální cenové nabídky.

Parkování

Parkování v oploceném areálu zajištěno.

Stravování

Ve společenských prostorách naleznete hospůdku s kulečníkem a stolním fotbalem, kde lze zakoupit čepované pivo Gambrinus a Kozel, nealkoholické nápoje (čepovaná kofola a jiné), kávu, slané pečivo apod. V letních měsících je otevřena zahrádka hospůdky s možností soukromého grilování.

Letní aktivity

Sportovní aktivity jsou situovány v blízkém okolí. 50 m - přírodní jezero vhodné ke koupání a slunění. 500 m - koupaliště, minigolf, víceúčelová hala, tenisové kurty, krytá tenisová a badmintonová hala.


Kontakt Ubytovna a Camp Slunečnice Ubytovna a Camp Slunečnice levné ubytování Opava kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti