Hotel Senimo

Pasteurova 905/10, Olomouc
Kapacita: 55 osob
min. delka 1 denNově zrekonstruovaný hotel SENIMO v Olomouci je v provozu od 4. 7. 2008. Budete mile překvapeni příjemnou hotelovou atmosférou, pohodlným ubytováním, kvalitní kuchyní a bezproblémovým parkováním.

Umístění a dostupnost objektu

Hotel se nachází cca 500 metrů od hlavního vlakového nádraží. Do centra samotného města se dostanete pohodlnou chůzí za 15 minut.

Vybavení objektu

Hotelové pokoje a chodby jsou uzamykány bezpečnostními zámky na čipové karty. Prostory jsou monitorovány bezpečnostními kamerami. V přízemí hotelu SENIMO je Vám k dispozici prostorná nekuřácká restaurace s příjemným posezením a kapacitou až 70 osob. Za příznivého počasí Vás rádi obsloužíme v naší venkovní zahrádce.

Pokoje

Všechny pokoje Vám nabídnou především pohodlná lůžka o rozměru 200 x 100 cm, koupelny se sprchovým koutem a toaletou, telefony s přímou volbou, televizní přijímače "LCD" se satelitním příjmem, vysokorychlostní internetové přípojky.

Služby

Našim hotelovým hostům dále nabízíme úschovu cenností v zalepené obálce v hotelovém trezoru, hotelovou garáž hlídanou kamerovým systémem, stálý monitoring hotelového parkoviště, kancelářské služby (fax, kopírka, informační servis), praní, čištění a žehlení prádla, prodej suvenýrů a základního drogistického zboží, prodej speciálních karet "Region Card Olomouc", zapůjčení žehličky a vysoušeče vlasů, zapůjčení dětské postýlky a židličky, možnost pohodlného nákupu ve vlastním obchodním domě SENIMO, rychlý, bezpečný a ekonomický servis partnerské taxislužby.

Parkování

Pohodlně u nás zaparkujete na vlastním parkovišti s dostatečnou kapacitou nebo ve vlastní hotelové garáži. Prostory jsou monitorovány bezpečnostními kamerami.

Stravování

Součástí ubytování je nabídka snídaní (teplý a studený bufet).V hotelu je k dispozici restaurace.

Celoroční aktivity

Doporučujeme Vám prohlídku historického centra, naplánujte si prohlídku zajímavého okolí. Radnice s orlojem, Sloup Nejsvětější Trojice - památka UNESCO, olomoucké barokní i novodobé kašny, katedrála, chrámy, klášter, výstaviště Flora Olomouc (městské parky), Chrám navštívení Panny Marie na Svatém Kopečku, Zoologická zahrada na Svatém Kopečku, Litovelské pomoraví - chráněná krajinná oblast, hrady Bouzov, Helfštýn, Sovinec, Šternberk, zámek Úsov, Kroměříž - památka UNESCO, rafty, lanové centrum, krytý bazén

Letní sezóna

CENÍK
AKČNÍ CENY NALEZNETE NA STRÁNKÁCH HOTELU - https://hotel.senimo.cz/cenik-ubytovani

2-lůžkový Standard - 1.500 Kč / 1 os / noc
- 1.900 Kč / 2 os / noc

2-lůžkový Nadstandard - 2000 Kč / obsazený 1 os / noc
- 2900 Kč / obsazený 2 os / noc

1-lůžkový pokoj - 1.500,- Kč


Mimo sezónu

Ceny stravování

V ceně ubytování snídaně (studená a teplá nabídka), internet, parkovné - venkovní parkoviště před hotelem

Slevy

Nabízíme speciální slevy prosím kontaktujte nás
RECEPCE +420 587 209 800


Doplňující informace o ubytování a cenách

Další informace na našich stránkách http://hotel.senimo.cz/

STORNOVACÍ PODMÍNKY
Příjezd po 17 hod., prosím oznamte buď telefonicky na čísle +420 587 209 800 nebo e-mailem na recepce@senimo.cz .
Bezplatné storno je možné do 24 hodin před stanoveným a potvrzeným příjezdem, v případě pozdějšího storna nebo
nedojezdu Vám bude účtován poplatek ve výši jedné noci za ubytování.


Kontakt Hotel Senimo Hotel Senimo levné ubytování Olomouc kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti