Hotel Palác

Tř. 1. máje 869/27, Olomouc
Kapacita: 110 osob
Cena: 1365 - 2910 Kč
min. delka 1 denElegantní Hotel Palác nabízí kvalitní a zároveň cenově dostupné ubytování v historickém centru Olomouce. Hotel prošel v roce 2011 kompletní rekonstrukcí, a tak je schopen nabídnout příjemný pobyt i náročnějším hostům. V každou denní hodinu je Vám na recepci k dispozici školený personál, ochotný s čímkoliv pomoci.

Umístění a dostupnost objektu

Jedinečná lokalita Hotelu Palác je ideálním výchozím bodem Vaší návštěvy druhé největší památkové rezervace v České republice. Stačí ujít jen pár kroků a můžete se nerušeně kochat vznešeností Katedrály sv. Václava nebo navštívit jedinečné Arcidiecézní muzeum, ležící v těsné blízkosti. Cestou do historického středu města nesmíte minout sídlo olomouckých arcibiskupů – Arcibiskupský palác, místo, kde v revolučním roce 1848 sídlil habsburský císařský dvůr a rovněž zde byl korunován císař František Josef I. Poté Vám již nic nebrání k návštěvě centrálního Horního náměstí s celou řadou památek, včetně radnice s historickým orlojem a sloupu Nejsvětější Trojice – významné památky zapsané v seznamu UNESCO. Za pozornost stojí i unikátní šestice barokních kašen i okouzlující novodobá Ariónova kašna. K relaxaci pak poslouží systém olomouckých parků nebo jedna z desítek příjemných hospůdek a restaurací.

Vybavení objektu

Hotel disponuje 44 jednolůžkovými a dvoulůžkovými pokoji a 11 apartmány, které jsou připraveny splnit nároky i těch nejnáročnějších klientů. Hotel nabízí krátkodobé i dlouhodobé ubytování. Každý pokoj si drží vysoký standart vybavení, zahrnující vlastní sociální zařízení, WIFI zdarma, lednici, rychlovarnou konvici a hlavně kuchyňský koutek s varnou deskou, zajišťující komfort a nic nebránící pocit cítit se „jako doma“. Turistické pokoje jsou pak navíc vybaveny TV přijímačem a fénem. Za poplatek je k dispozici hotelová prádelna a počítačová místnost s internetem.

Služby

Recepce je Vám k dispozici 24 hodin denně. Doplňkový prodej na recepci. Wi-Fi připojení k internetu zdarma ve všech pokojích. Internetový koutek pro hotelové hosty. 100% nekuřácké prostředí všech pokojů i celého hotelu. Bezbariérový přístup pro osoby s pohybovým omezením. Výtah umožňující přístup do všech podlaží. Úschovna zavazadel. Trezor na recepci. Možnost platby kreditními kartami a v EUR. Vlastní hotelová prádelna, možnost praní do 23:00 hodin. Check-out do 10:00 hod, Check-in od 14:00 hod. Solárium k dispozici 24 hodin denně. Hotelová kavárna Café Palác.

Parkování

Pakování je možné před hotelem, je ale zpoplatněno od 9:00 do 18:00 ve všední dny. Víkendy a svátky zdarma.

Stravování

V ceně ubytování je také snídaně.

Letní aktivity

Příroda a okolí úrodné Hané přímo vybízí k aktivní cyklodovolené! V našem hotelu jsou cyklisté samozřejmě srdečně vítáni. Pro hotelové hosty je k dispozici úschovna kol. Neváhejte a vydejte se poznávat krásy nedalekého CHKO Litovelské pomoraví nebo navštivte malebné hrady Bouzov a Sovinec. Ideální pro rodinné výlety s dětmi!

Celoroční aktivity

Mezi deset horkých tipů Evropy, kam určitě stojí za to se vypravit, město už podruhé zařadili profesionální cestovatelé z prestižního vydavatelství Lonely Planet.

Celoroční ceny

1 lůžkový pokoj 1 365 Kč / 55 Euro
2 lůžkový pokoj 1 580 Kč / 65 Euro
2 lůžkový apartmán 2 080 Kč / 85 Euro
2 lůžkový apartmán s terasami a výhledem 2 550 Kč / 102 Euro
3 lůžkový apartmán 2 295 Kč / 93 Euro
4 lůžkový apartmán 2 910 Kč / 115 Euro
Přistýlka 385 Kč / 14 Euro

Ceny stravování

Všechny ceny jsou uvedeny včetně snídaně. Snídaně může být odpočítaná z ceny (100 Kč / 4 Euro).

Slevy

Slevy pro CK a skupiny po domluvě

Doplňující informace o ubytování a cenách

Děti do 6-ti let zdarma (bez nároku na lůžko!). Dětská postýlka zdarma.


Kontakt Hotel Palác Hotel Palác levné ubytování Olomouc kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti