Hotel Conti

Bořivojova 144/17, Olomouc
Kapacita: 24 osob
Cena: 1600 - 2450 Kč
min. delka 1 denHOTEL CONTI v Olomouci, ojedinělý ve svém stylu se nachází ve vilové čtvrti, 5 minut chůze od historického centra Olomouce. Díky své poloze zaručuje klidné prostředí pro Vaši relaxaci, ale i realizaci nejrůznějších druhů společenských a kulturních akcí. Ideální místo pro romantické pobyty, svatby, firemní setkávání či rodinné dovolené. Prostorné moderní pokoje se stylovým zařízením splní představy i těch nejnáročnějších hostů. Náš personál je tu od toho, aby splnil všechny Vaše požadavky. Ke každému hostu přistupujeme individuálně a s největší úctou a ochotou. V blízkosti HOTELU CONTI se nachází SK Sigma Olomouc - fotbalový klub, HC Olomouc - zimní stadion, Equine Sport Center - jezdecký klub, plavecký stadion, tenisová hala.

Vybavení objektu

Celková kapacita HOTELU CONTI Olomouc je 24 lůžek v 8 dvoulůžkových pokojích s manželskou postelí, 3 dvoulůžkových pokojích s oddělenými postelemi, 1 jednolůžkovým pokojem, 2 apartmány. Prostorné stylové pokoje, restaurace s barem a venkovní terasou, především nádherná zahrada s altánem a otevřeným grilem oddělující hotelové hosty od ruchu města tvoří ideální kulisy pro chvíle strávené na Olomoucku.

Pokoje

8 dvoulůžkových pokojů vhodných pro náročnou klientelu, semináře a školení. Dva pokoje jsou vzájemně propojeny uzamykatelnými dveřmi - vhodné pro ubytování rodiny s dětmi. K základnímu vybavení pokojů patří vlastní sociální zařízení se sprchou,vysoušeč vlasů, barevný televizor se SAT TV, internetové připojení zdarma, trezor,Všechny pokoje jsou nekuřácké. 3 dvoulůžkové pokoje s oddělenými postelemi, vhodných pro náročnou klientelu, semináře a školení. K základnímu vybavení pokojů patří vlastní sociální zařízení se sprchou,vysoušeč vlasů, barevný televizor se SAT TV, internetové připojení zdarma, trezor. Všechny pokoje jsou nekuřácké. Jednolůžkový pokoj K základnímu vybavení pokoje patří vlastní sociální zařízení se sprchou,vysoušeč vlasů, barevný televizor se SAT TV, internetové připojení zdarma, trezor. Pokoj je nekuřácký. Orientace do zahrady. 1 APARTMÁN 2+1 K základnímu vybavení apartmánu patří vlastní sociální zařízení se sprchou,vysoušeč vlasů, barevný televizor se SAT TV, internetové připojení zdarma, trezor, lednička. Obývací pokoj s jednou postelí a venkovním posezením, ložnice s manželskou postelí.V ceně kávový a čajový servis. 1 APARTMÁN 4+0 K základnímu vybavení apartmánu patří vlastní sociální zařízení se sprchou,vysoušeč vlasů, barevný televizor se SAT TV, internetové připojení zdarma, trezor, lednička. Obývací pokoj. Ložnice s manželskou postelí a dvěma oddělenými postelemi na mezaninu.Balkón s výhledem do zahrady. V ceně kávový a čajový servis. U některých pokojů mpžnost dětské postýlky nebo přistýlky na vyžádání.

Služby

Recepce je Vám k dispozici 24 hodin denně.


Kontakt Hotel Conti Hotel Conti levné ubytování Olomouc kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti