Hotel Dělnický Dům Odry

Dělnická 23, Odry
Kapacita: 49 osob
Cena: 850 - 1800 Kč
min. delka 1 denHotel Dělnický dům vznikl jako nadstavba původní historické budovy a jeho provoz byl zahájen na podzim r. 2007, ke 100. výročí založení Dělnického domu v Odrách. Je umístěn nedaleko centra města Oder, v kopcovitém terénu Oderských vrchů. Z jeho pokojů se naskýtá krásný pohled do otevřené krajiny. Hotel nabízí 13 pohodlných, moderně zařízených pokojů a dvě svatební apartmá, halu pro odpočinek nebo pro pořádání svatebních obřadů, firemních školení či jiných vzdělávacích a společenských akcí, ke kterým poskytujeme kompletní gastronomický servis. Součástí hotelu je velká terasa s vyhlídkou na město Odry a nově vybudované parkoviště přímo u hotelu.

Umístění a dostupnost objektu

Objekt Dělnického domu je dobře dostupný a nachází se nedaleko centra města Oder.

Vybavení objektu

Komplex Dělnického domu tvoří restaurace, vinárna, kavárna, sál pro pořádání kulturních akcí, přísálí a hotel. Toto uspořádání dává možnost propojit kulturní, společenské a firemní akce s ubytováním.

Pokoje

Pokoje jsou prostorné a moderně vybaveny s vlastním sociální zařízením. 14 pokojů je dvoulůžkových a jeden třílůžkový, s možností přistýlky. V některých pokojích je připojení na internet a minibar. Hotel je nekuřácký.

Služby

Praní a sušení prádla, zapůjčení žehlícího prkna a žehličky, zapůjčení dětské postýlky, možnost uspořádání svatebního obřadu v hotelové hale a svatební hostiny v restauraci, svatební apartmá. Nabízíme zajištění vstupenek na kulturní akce, návštěvu kosmetického a masážního salonu.

Parkování

Parkování přímo u Dělnického domu zdarma na nehlídaném parkovišti.

Stravování

Polopenze nebo plná penze.

Celoroční ceny

850,- Kč jednolůžkový pokoj se snídaní
1 100,- Kč dvoulůžkový pokoj se snídaní
1 450,- Kč třílůžkový pokoj se snídaní
1 800,- Kč čtyřlůžkový pokoj se snídaní


Kontakt Hotel Dělnický Dům Odry Hotel Dělnický Dům Odry levné ubytování Odry kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti