Apartmán Pohoda

na Penziony.cz
od roku 2009
Nový Přerov 62, Nový Přerov
Kapacita: 9 osob
Cena: 380 - 420 Kč
min. delka 3 dnyApartmány jsou vybudovány jako nástavby nad vinnými sklípky v obci Nový Přerov, která se nachází asi 12 km od Mikulova téměř na samotných hranicích s Rakouskem, které můžete navštívit přes místní turistický hraniční přechod. Devizou Nového Přerova je „božský“ klid který je narušen jen ševelením galusek cykloturistů, kteří obcí i kolem obce projíždějí po značené cyklotrase „Cyklistická stezka Brno – Vídeň“.Úchvatné jsou taktéž zdejší západy slunce, které můžete sledovat od místních sklepů se sklenkou dobrého vína v ruce.

Umístění a dostupnost objektu

Apartmány jsou umístěny ve sklepní uličce v obci Nový Přerov, asi 45 km od Bna směrem na jih a asi 12 km od Mikulova směrem na Znojmo. Pokud pojedete směrem: od Brna - pak pojedete po dálnici D52 směrem na Vídeň, odbočíte směr Pasohlávky, Brod nad Dyjí, Novosedly a Nový Přerov. od Mikulova - pojedete směrem na Znojmo přes obce Březí, Dobré Pole, Novosedly a Nový Přerov od Znojma - směr Brno, za Lechovicemi odbočíte na Hrušovany nad Jevišovkou, Drnholec, Novosedly, Nový Přerov. Kolem objektů jsou nově vybudovány místní asfaltové komunikace.

Vybavení objektu

Apartmány mají každý své soc.zařízení (sprchové kouty, wc, umyvadla), plně vybavené kuchyňské kouty (lednice, varná elektr. dvouplotýnka, elektr. trouba nebo mikrovl. trouba, varná konvice) a jejich kapacita je 4 +4 +3 +3 lůžek + 1 přistýlka. U apartmánů je možnost posezení na přilehlých terasách. Každý apartmán má své ohniště, v případě zájmu zdarma zapůjčíme přenosný gril. Pro ty, kteří i na dovolené myslí tu a tam na práci je k dispozici připojení k internetu přes WIFI.

Pokoje

Apartmán č.1 (zelený): jedná se o jeden velký pokoj s kuch. koutem, manželským dvoulůžkem a rozkládací pohovkou. Má své vlastní soc.zařízení. Apartmán Pohoda 2. (žlutý): disponuje oddělenou malou ložnicí s manželským dvoulůžkem. Další lůžka jsou v obývací části - rozkládací pohovka (po rozložení 160 x 200 cm) + jedna přistýlka. Má své vlastní soc. zařízení. Apartmány v č. 3: dva samostatné třílůžkové apartmány, každý s manželským dvoulůžkem a jednolůžkem. Mají své vlastní soc. zařízení.

Služby

Cyklisté si mohou svá kola uschovat v dřevěném přístavku, který je součástí budovy apartmánu č. 1 nebo v suterénu apartmánů v č. 3. V případě zájmu můžeme kola zapůjčit. Pro děti jsou k dispozici houpačky. Dále nabízíme zdarma zapůjčení přenosného grilu. Pro zájemce nabízíme Degustace s výkladem vinaře. Konají se vždy ve sklípku pod apartmánem č. 2. Kapacita osob: max 10.

Parkování

U apartmánů jsou k dispozici nehlídaná parkovací místa.

Stravování

Naši hosté využívají možnosti vlastního vaření. Případně se mohou stravovat v restauraci U Jáňů, která se nachází ve středu obce Nový Přerov, což je asi 1 km od apartmánu. Specialitou této restaurace je výroba pravého domácího kozího sýra - chutná báječně.

Letní aktivity

Cyklisté mohou využít značených cyklotras - Cyklistická stezka Brno - Vídeň a Moravská vinná stezka, které obě procházejí obcí. Milovníci vodních sportů ocení nedalekou obec Pasohlávky, která je se svým ATC Merkur centrem vodních sportů a turistiky. Ti co holdují nordic walkingu ocení klidnou přírodu a rovinatý terén. V posledních letech se množí příznivci inline bruslení, kterým obec Nový Přerov nabízí kvalitní povětšinou nové asfaltové povrchy. Hosté mohou navštívit nádherný Lednicko - Valtický areál, město Mikulov, nebo si naplánovat výšlap po Pavlovských vrších.

Celoroční aktivity

Pro relaxaci jsou k dispozici asi 15 km vzdálené termální lázně v sousedním Rakousku v městečku Laa an der Thaya nebo Aqualand Moravia Pasohlávky.

Celoroční ceny

Cena za ubytování: 350,- až 400,-Kč/osobu a noc - dle počtu osob. V ceně je k dispozici ložní povlečení + ručníky. Cena přistýlky: 200,- Kč/osobu a noc.

Letní sezóna

Červenec + srpen týdenní pobyty (so-so):
Apartmán č. 1 (zelený): 10 640,- Kč
Apartmán č. 2 (žlutý): 10 640,-Kč
Apartmány v č. 3: 5 880,-Kč (při obsazení 2 osobami) nebo 8 400,-Kč (při obsazení 3 osobami)

Zimní sezóna

Vánoce a Silvestr nepronajímáme!

Mimo sezónu

V případě obsazení apartmánu 4 osobami - cena za osobu a noc 380,-Kč
V případě obsazení apartmánu 3 osobami - cena za osobu a noc 400,-Kč
V případě obsazení apartmánu 2 osobami - cena za osobu a noc 420,- Kč

Doplňující informace o ubytování a cenách

Příjezd do apartmánu nejdříve v 15.00 hodin, odjezd v 10.00 hodin.
Vybíráme při rezervaci zálohu ve výši 50 % ceny ubytování.
Vystavujeme faktury pro zaměstnavatele - při čerpání příspěvku na dovolenou.


Kontakt Apartmán Pohoda Apartmán Pohoda levné ubytování Nový Přerov kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti