Penzion U dvojice

Olešná 24, Nové Město na Moravě
Kapacita: 24 osob
Cena: 290 - 570 Kč
min. delka 1 denVítá vás nově vybudovaný rodinný penzion s restaurací U dvojice. V penzionu vás uvítají a budou se o vás starat 2 přímí provozovatelé, takže se vždy setkáte s ochotou a vstřícností.Proto také U dvojice, protože provozovateli jsme my dva. A také proto, že jestli nás navštívíte, budeme my tou jednou stranou a vy tou druhou. Nabízíme vám svou ruku na znamení vstřícnosti a pokud nabídku přijmete, rádi vytvoříme 2 strany, které společné prožijí pár dnů na které si vždy rády vzpomenou. Penzion vznikl jako zcela nové zařízení přestavbou farní zemědělské usedlosti z roku 1750 tak, že do starého rázu stavení bylo zasazeno zařízení splňující požadavky dnešních dnů. Půdorys tvoří čtverec, když 2 strany jsou užitné a 2 pouze zastřešené. Jedna poskytuje zakryté parkování, druhá pak v létě stylové posezení. K relaxaci můžete využít infrasaunu a také venkovní vířivou vanu. Mimo půdorys je oplocená zahrada s koupacím jezírkem a v létě s posezením u grilu. Z oken penzionu pak vidíte na amatérské fotbalové hřiště, hřiště na nohejbal a dětské hřiště, kde je houpačka, skluzavka a prolejzačky, takže i pro malé ratolesti se zábava najde. Víkendové pobytu jsou u nás opravu víkendové. Doba odjezdu je posunuta na neděli do 17 hod, takže u nás opravdu můžete strávit celý víkend.

Umístění a dostupnost objektu

Náš penzion najdete v obci Olešná, spadající pod obec Nové Město na Moravě. Vzdálenost od centra Nového Města je 5km a od areálu Zlatá lyže (dnes aréna Vysočina) 8 km. Ideální poloha pro běžecké lyžování i návštěvy sportovních podniků nejvyšší světové úrovně.

Vybavení objektu

Ubytování, restaurace, infrasauna,vířivá vana (whirlpool), kulečník,koupací jezírko, Wi-fi

Pokoje

5 mezonetových studií, 2 klasické pokoje. Kuchyňská linka s dvojvařičem,varná konvice. Talíře,skleničky,příbory

Služby

Ubytování, restaurace, infrasauna, vířivá vana (whirlpool), masáže a kosmetika po dohodě, kulečník, základní opravy kol, mytí kol

Parkování

V objektu pod střechou, před penzionem na vlastním pozemku

Stravování

Jen snídaně, polopenze, vlastní stravování. Obědy po dohodě, výběr v restauraci z klasického jídelního lístku. V polopenzi snídaně formou "švédských stolů" večeře výběr ze dvou jídel. V ceně polopenze "chuťovka před osmou" zajímavost našeho penzionu.

Letní aktivity

Cyklistika, v aréně Vysočina in-line brusle, houbaření, procházky,koupání

Zimní aktivity

Bežecké lyžování, sjezdové lyžování (sjezdovka se sedačkovou lanovkou jen 6km od nás), bruslení (rybník 50m od penzionu)

Doplňující informace o ubytování a cenách

Víkendové pobyty s prodlouženým dnem. Při víkendovém pobytu (pá-ne) je doba odjezdu posunuta až na 17 hodinu, takže u nás můžete opravdu strávit celý víkend.

Letní sezóna

Od 340,- do 480,-

Zimní sezóna

Od 430,- do 570,-

Mimo sezónu

Od 290,- do 370,-

Ceny stravování

Rozšířená polopenze 120,-
Jen snídaně 50,-
Obědy dle jídelního lístku restaurace.
Snídaně formou "švédských stolů"
Večeře výběr ze dvou jídel

Slevy

Děti do 12 let sleva 20% na ubytování i stravu
Děti do 3 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Ceny se rozlišují podle délky pobytu, termínu a počtu osob.


Kontakt Penzion U dvojice Penzion U dvojice levné ubytování Nové Město na Moravě kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti