Penzion U Petry

Nejdek-Lesík č. 86, Nejdek
Kapacita: 11 osob
Cena: 350 - 350 Kč
min. delka 2 dnyPenzion U Petry se nachází v klidné vesničce Lesík, poblíž lázeňského města Karlovy Vary. Penzion je vhodný jak pro jednotlivce, tak pro rodiny s dětmi, a dokonce i pro zdravotně postižené občany díky vybudovanému bezbariérovému, plně vybavenému apartmánu.

Vybavení objektu

V přízemí penzionu se nachází bezbariérový, plně vybavený apartmán, v 1.patře je prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, kuchyňskou linkou, nádobím, ledničkou, elektrickým sporákem a troubou, mikrovl. troubou, rychlov. konvicí, LCD televizorem, satelitním příjmačem, Hi - Fi věží, a wifi připojením. Ve druhém poschodí se nachází 3 samostatné útulné ložnice, dvě z nich mají kapacitu 3 lůžek a jedna dvou lůžek. Na patře je také společná nově zrekonstruovaná velmi pěkná koupelna se sprchovým koutem, WC a umyvadlem.

Pokoje

viz výše

Parkování

přímo u penzionu

Stravování

bez strav

Letní aktivity

Cca 300m od objektu je velké přírodní koupaliště, kde je možnost koupání a rybaření. V blízkém okolí našeho penzionu je například rozhledna Pajndl, ze které je možnost spatřit okolí města Nejdek, dále pak rozhledna Cibulka (v Oloví), velmi vysoká rozhledna Krudum (H. Slavkov), nebo známá rozhledna a výletní kavárna Diana (Karlovy Vary), kde se nachází i nově otevřený Motýlí dům. Pro rodiny s dětmi doporučujeme navštívit lanové centrum v K. Varech na Linhartu, kde je možnost výběru ze tří lezeckých obtížností. Lázeňské lesy nabízejí nespočet turistických stezek s několika vyhlídkovými altánky. Svatošské skály také určitě nadchnou svojí scénérií a nabídnou příjemnou procházku či jízdu na kole z KV až do města Loket, kde je možnost si projít místní hrad. Pro milovníky cykloturistiky je zde mnoho zajímavých cyklistických tras.

Zimní aktivity

V blízkém okolí je několik lyžařských areálů-Nové Hamry, Potůčky, Pernink, Plešivec, Boží Dar a Klínovec.

Letní sezóna

350,- Kč /osobu

Zimní sezóna

20.12-2.1. cena za osobu 700,-Kč/noc


Kontakt Penzion U Petry Penzion U Petry levné ubytování Nejdek kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti