Autokemp – ubytovna SK Mšeno

na Penziony.cz
od roku 2008
Boleslavská 398, Mšeno
Kapacita: 34 + 17(19) osob
Cena: 160 - 200 Kč
min. delka 1 denUbytování se nachází v areálu na konci městečka Mšeno, které je výchozí branou do CHKO Kokořínsko. Ideální pro sportovní soustředění, školy v přírodě, turistiku ale i rodinnou rekreaci. Dobré dopravní spojení vlakem i autobusem. Skladá se z ubytování v hlavní části ubytovny 28 lůžek, 2 pokojů apartmá 2 a 4 lůžka a možnost ubytování v autokempu k dispozici 6 stálých karavanů 17 až 19 lůžek a ubytování ve vlastním zařízení stany apod. Autokemp otevřen od 1.4 do 31.10 Karavany po dohodě i mimo sezónu.

Umístění a dostupnost objektu

Vzdálenost od Prahy je přibližně 50 km, cesta vede přes Mělník, kde odbočíte směr Mšeno. Další možnost je příjezd z Mladé Boleslavi, Mělníka nebo Doks. Vlakové spojení je možné z Mělníka nebo Mladé Boleslavi lokálkou do Mšena. Vlakové nádraží je od ubytování vzdáleno asi 500m. Autobusové spoje jezdí z Prahy, Mělníka,Mladé Boleslavi a Dubé(přestup v Ráji). Ubytovna se nachází ve sportovním areálu SK Mšeno mimo město, který je celí oplocen a kde je velká možnost sportovního vyžití.

Vybavení objektu

Ubytovna - hlavní část. Převážně čtyřlůžkové pokoje se základním vybavením, sociální zaříézení společné, na chodbě 2x lednice, rychlovarná konvice,mikrovlnka. Aparmány vlastní soc. zařízení, na pokojích lednice, televize,rychlovarná konvice, na chodbičce společná mikrovlnka pro oba pokoje. Karavany jsou napojeny na el. energii a vybaveny plynovým sporákem. soc. zařízení společné s autokempem. vzdálené od karavanů 50 metrů. Autokemp prostory pro postavení stanů a karavanů travnaté na rovné ploše s třemi místy tábořiště. V autokempu plně vybavená kuchyňka.

Pokoje

Hlavní vchod pokoje 1x2;;4x4; 2x5; apartmány 1x2;1x4(palanda) Pokoje v hlavním vchodu jsou využívány hlavně pro skupiny turistů, školy v přírodě a různé sosustředění sportovních oddílu ale i jednotlivě pro rodiny. Apartmány jsou využívány převážně pro rodinnou rekreaci.

Služby

Součásti autokempu je restaurace stadion která zajišťuje stravu jak pro ubytované tak pro hosty kteří navštiví Kokořínsko. Další služba v rámci cyklisté výtáni je ta že při jednodení návštěvě Kokořínska vám umožníme zaparkovat auto v areálu stadionu a po celou dobu vašich toulkách po Kokořínsku vám ho ohlídáme. Po příjezdu vám umožníme za poplatek 30.- kč se vysprchovat.

Parkování

Parkování u objedktu bez poplatku

Stravování

Stravování snídaně, polopenze, plná penze se připravují v restauraci která je součásti autokempu a ubytovny. Pro skupiny dle dohody společné. Jinak je možnost využít minutkové kuchyně.

Letní aktivity

koupání, turistika, cykloturistika, hřiště kopané, tenisové, volejbalové kurty, ovál pro plochou dráhu.

Celoroční aktivity

Tělocvična ZŠ , sokolovna, Sportovní hala Skalsko, Horolezecká stěna Sokolovna,

Doplňující informace o ubytování a cenách

Na ubytování poskutujeme slevu pro členy KČT s platným členským průkazem ve výši 40.- kč za osobu/noc. Kemp se umístil v letech 2014 až 2016 v soutěži kemp roku v TOP 50 v ČR a vždy na druhém místě ve středočeském kraji. hodnocení našeho kempu naleznete na stránkách https://www.dokempu.cz/mseno/kemp-sk-mseno-493/?utm_source=kempy&utm_medium=link&utm_campaign=kemp_roku_2016#hodnoceni

Celoroční ceny

Apartmán - noc 200 kč osoba/noc
ubytovna - 1 noc 200 kč osoba/noc
1 až 3 noce 170 kč osoba/noc
více nocí 140 kč až 160.- osoba/noc
stálé karvany 95.- kč osoba/noc při nároku na povlečení příplatek 60 kč za 1 povlečení po celou dobu pobytu
Pro školy v přírodě a skupiny je cena dohodou od 250.-Kč s plnou penzí

Letní sezóna

Kemp:
Stan.......................40.-
vlastní karavan.........60.-
osoba ....................30.-
děti do 15 let...........20.-
pes........................20
osoba pod širákem....30.-
el.přípojka...............65.-
použití pračky .........25
stan SK Mšeno osoba 45.-
dopravní prostředek...0.-

Ceny stravování

snídaně 55 kč děti do 14 let 40 kč
polopenze 140 kč děti do 14 let 120 kč do 6 let 100 kč
plná penze 190 kč děti do 14 let 165 kč do 6 let 120 kč

školy v přírodě,sportovní soustředění ostatní skupiny
ceny včetně plné penze, svačin a ubytování:
MŠ - od 250 kč osoba/den ZŠ I.stupeň od 300 kč os/den
II. stupeň od 310 kč os/den stř. školy od 330 kč os/den
dospělí od 340 kč os/den
ceny se určují podle počtu osob a délky pobytu.


Kontakt Autokemp - ubytovna SK Mšeno Autokemp – ubytovna SK Mšeno levné ubytování Mšeno kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti