Apartmány u Kamenného stolu

na Penziony.cz
od roku 2012
Modletice 12, Modletice u Písečné
Kapacita: 27 lůžek osob
Cena: 2300 - 10600 Kč
min. delka 3 dnyZemská usedlost na pravém břehu Moravské Dyje s vlastními rybníky. Lokalita je vhodná pro rodiny s dětmi.Prostorný uzavřený dvůr s ohništěm. K dispozici je soukromý rybníky na koupání, možnost rybolovu, ohniště s posezením,udírnou na piknik cca 200m od chalupy a romantické místo zatopeného lomu cca 400m. K chalupě patří zahrada se stylovým kamenným posezením, dětský koutek, pískoviště, houpačka. Ohniště se nachází u břehu řeky Moravské Dyje s kamenným stolem a lavicí v objektu. Parkování u chalupy. Facebook- www.facebook.com/chalupamodletice Adresa pro video prohlídku- http://youtu.be/kBIFyIBvnN8

Umístění a dostupnost objektu

GPS(48.9778733N, 15.4554300E)

Vybavení objektu

Kuchyň vybavená myčkou, kachlová kamna, el.sporákem s troubou,ledničkou,topinkovačem,mikrovlnou troubou a rychlovarnou konvicí,uzamykatelná kolárna a lyžárna,vlastní rybníky,možnost pronájmu kol,lodí a rybářského vybavení. K dispozici- ( uzavřený dvůr-ve dvoře letní kuchyně s ohništěm, mega postelí, koutek pro děti, flipper,stolní fotbálek, houpací síť, koutek s bylinkami k užívání. Zahrada s řekou Moravskou Dyjí a kamenným stolem, lavicí a dvěma ohništi, indiánský stan s ohništěm a postelemi, pískoviště,houpačky, trampolína na vlastní nebezpečí).150m Dolní rybník s kamenným i dřevěným stolem, lavicí a udírnou.220m Horní rybník v lese.

Pokoje

Velký apartmán – dva pokoje v podkroví, každý pokoj s koupelnou. Pokoj 5 lůžek(1 dvoulůžko, 3 jednolůžka),koupelna s toaletou,sprchový kout).Pokoj(1 dvoulůžko,2 jednolůžka),koupelna s toaletou, sprchový kout, pračka). Společenská místnost s krbem, galerií, vřetenové schodiště s marockým štukem, toaletou a kuchyní s ledničkou, sporákem. Samostatný vchod s verandou z venku i do dvora. Kapacita 9 lůžek.3.300 Kč/noc…9 lůžek Kauce-3000Kč (Pokud bude objekt ve stavu v jakém byl předán, kauce je vratná).Minimální pronájem tři noci. Malý apartmán – dva pokoje oddělené chodbou(lednička) a koupelna s toaletou, pračkou, sprchový kout. Pokoj 4 lůžka(2 jednolůžka,1 dvoulůžko),kachlová kamna, kuchyňka. Pokoj 3 lůžka(palanda pro dva,1 jednolůžko), kuchyňka. Samostatný vchod z venku i do dvora.2.300 Kč/noc…7 lůžek Kauce-3000Kč (Pokud bude objekt ve stavu v jakém byl předán, kauce je vratná).Minimální pronájem tři noci. Ubytování ve dvoře- Pokoj 2 lůžka(2 jednolůžka).Pokoj 3 lůžka(3 jednolůžka).Pokoje jsou průchozí. Pokoj 2lůžka(2 jednolůžka) s pecí a kachlovými kamny. Koupelna společná s toaletou a vanou. Společenská místnost s kuchyní(lednička, sporák a jiné vybavení),krb s klavírem-křídlo. Společná chodba.2.500Kč/noc…8 lůžek Kauce-3000Kč (Pokud bude objekt ve stavu v jakém byl předán, kauce je vratná).Minimální pronájem tři noci. Apartmán U řeky Moravské Dyje……….2.500Kč/noc…4 lůžka(Mimo sezonu lze apartmán objednat pouze s apartmánem Ubytování ve dvoře.Minimálně na tři dny a více) Dá se propojit s apartmánem Ubytováním ve dvoře.

Služby

Masáže Od února 2012 si svůj pobyt můžete zpříjemnit některou z nabízených masáží! Vybrat si můžete: Klasickou relaxační (regenerační) masáž Lymfatickou masáž Aromaterapeutickou masáž Masáž obličeje lávovými kameny Indickou masáž hlavy (antistresová) Solnou detoxikační masáž Těhotenskou masáž Masáže kojenců a dětí Reflexní terapii plosky nohy Reiki masáž Ušní svíce Více informací o masážích najdete na: www.masaze-bozenka.cz Masáže zajišťujeme po předchozí domluvě o víkendu.

Parkování

Parkování u chalupy v ceně 7 aut.8 a další auto už platí parkovné 50Kč/den.

Stravování

vlastní nebo nad 10 jídel lze objednat v ceně dopravy do Modletic-Restaurace Na Podolí Na Podolí 305, 675 31 Jemnice Tel: +420 608 029 540, +420 568 450 500

Letní aktivity

Rekreace - Dětský kout,tenisový kurt s občerstvením ve Starém Hobzí vzdálené od Modletic cca.5 km. Nově vybudovaný tenisový kurt, hřiště, dětský koutek v Písečné cca-1,5km. - možnost pronájmu lodí na sjezd po řece Moravské Dyje od Dačic až po chalupu cca 15km. - rybaření, řeka, rybníky. - poznat krásy České Kanady a jižních Čech. - vhodné pro cykloturistiku, sportovní rybaření , treking a houbaření. - půjčovna kol. - kurzy astrologický – Cesta masky. - kultura infocentrum Slavonice, info: tel 384493320 e-mail i@slavonice-město.cz web www.i.slavonice-město.cz infocentrum Telč, info:tel,567112407nebo8 www.telc-etc.cz -Lanový park Landštejn.Maříž-keramika a dílny pro děti.Vytvořená síť cyklotras a turistických tras v nedotčené krajině.Pevnostní areál Slavonice.Graselova stezka po stopách známého lupiče-vede po české a rakouské straně.Turistická trasa pro děti ve Slavonicích-CESTA POHÁDKOVÝM LESEM.Úzkokolejná trať z Nové Bystřice do Jindřichova Hradce. -Vlek pro děti a udržované běžkařské dráhy.Řásná-vzdálenost 26km.Slavonice-běžkařské stopy 8km.Nová Bystřice-lyžařský vlek 35km.

Zimní aktivity

Běžky,bruslení.Vlek pro děti a udržované běžkařské dráhy.Řásná-vzdálenost 26km.Slavonice-běžkařské stopy 8km.Nová Bystřice-lyžařský vlek 35km.

Celoroční aktivity

Rekreace - Dětský kout, tenisový kurt s občerstvením ve Starém Hobzí vzdálené od Modletic cca.5 km. - možnost pronájmu lodí na sjezd po řece Moravské Dyje od Dačic až po chalupu cca 15km. - rybaření, řeka, rybníky. - poznat krásy České Kanady a jižních Čech. - vhodné pro cykloturistiku, sportovní rybaření , treking a houbaření. - půjčovna kol. - kurzy astrologický – Cesta masky. - kultura infocentrum Slavonice, info: tel 384493320 e-mail i@slavonice-město.cz web www.i.slavonice-město.cz infocentrum Telč, info:tel,567112407nebo8 www.telc-etc.cz -Lanový park Landštejn.Maříž-keramika a dílny pro děti.Vytvořená síť cyklotras a turistických tras v nedotčené krajině.Pevnostní areál Slavonice.Graselova stezka po stopách známého lupiče-vede po české a rakouské straně.Turistická trasa pro děti ve Slavonicích-CESTA POHÁDKOVÝM LESEM.Úzkokolejná trať z Nové Bystřice do Jindřichova Hradce. -Vlek pro děti a udržované běžkařské dráhy.Řásná-vzdálenost 26km.Slavonice-běžkařské stopy 8km.Nová Bystřice-lyžařský vlek 35km. Rybolov Na řece a okolních rybnících. Povolenka p.Bažantová tel 606743043 Hostenka – Sportlov – Dačice. Zakoupit možno v prodejně tel 384420234 200m od chalupy, soukromí rybník, pro děti i dospělé info: tel-722971951

Doplňující informace o ubytování a cenách

Pískoviště a prolézačka u chalupy,vhodné pro rodiny s dětmi. Za chalupou řeka Dyje (německy Thaya) je nejdelší moravská řeka o celkové délce toku 306 km počítáno od pramene Moravské Dyje)a ploše povodí 13 419 km2. Její severní větev zvaná Moravská Dyje (délka 60,5 km) pramení východně od Třeště, protéká Dačickou kotlinou a u Slavonic opouští naše území. Vlastní Dyje vzniká po soutoku s vodnatější Rakouskou Dyjí pod městem Raabs an der Thaya v Rakousku a má délku toku 287 km. V Rakousku dostává tok Dyje kaňonovitý charakter. Na území ČR opět přitéká jižně od Uherčic. U Podhradí nad Dyjí začíná vzdutí Vranovské přehrady. Mezi Vranovem a Znojmem protéká v délce 42 km hlubokým, kaňonovitým údolím, a pro jeho ochranu nejcennějších částí zachovaných byl v roce 1991 vyhlášen Národní park Podyjí.

Celoroční ceny

Velký apartmán se společenskou místností…3.300 Kč/noc…9 lůžek

Malý apartmán…………………….. 2.300 Kč/noc…7 lůžek(Lze objednat mimo sezonu pouze minimálně na tři dny a více)

Apartmán Ubytování ve dvoře……2.500Kč/noc…7 lůžek( Mimo sezonu lze apartmán objednat pouze s apartmánem U řeky Moravské Dyje. Minimálně na tři dny a více) Dá se propojit s apartmánem U řeky Moravské Dyje.

Apartmán U řeky Moravské Dyje……….2.500Kč/noc…4 lůžka(Mimo sezonu lze apartmán objednat pouze s apartmánem Ubytování ve dvoře.Minimálně na tři dny a více) Dá se propojit s apartmánem Ubytováním ve dvoře.


Celá chalupa k pronajmutí

Celý objekt……………………………………………….10.600 Kč/noc..kapacita 27 lůžek.
Minimální pronájem dvě noci-chalupa ………26.000 Kč kapacita 27lůžek. (Lze objednat pouze mimo sezonu a ne v době prodloužených víkendů).
Na jednu noc nelze chalupu objednat.
Během sezony upřednostňuji týdenní pobyty. (Červen, červenec, srpen, září, vánoce, silvestr)

Od poloviny dubna si lze chalupu v době sezony objednat jednotlivě,samostatně,zvlášť na dvě části.(Velký apartmán s Malým apartmánem, kapacita 15 lůžek nebo apartmán Ubytování ve dvoře s apartmánem U řeky Moravské Dyje,kapacita 11 lůžek.)

Svátky a prodloužený víkendy během roku lze objednat pouze celou chalupu na tři a více dnů..
Rezervace je blokovaná pouze při zaplacení padesáti procent z ceny.
Klienti mají splatnost stanovenou do 5 dnů, poté se termín uvolní pro další zájemce.Doplatek musí být zaslán 10 dnů před příjezdem hostů bankovním převodem.
Závěrečný úklid musí hosté provést sami.

Při odstoupení pobytu nebude klientovi vracen rezervační poplatek ale může si objednat jiný termín v částce rezervačního pobytu.
> Obsazenost-Rezervace <
Pokud máte dotaz napište nám


Příplatky a důležité informace

V podzimním,zimním a jarním období se platí 10% navíc z celkové částky pobytu, (vyšší náklady na vytápění chalupy.Chalupa je vytápěna dřevem.)

Vánoční a Silvestrovský pobyt….. Rok 2019- 70 000 Kč/5 nocí,27 lůžek. (cena je už včetně příplatku za dřevo a vytápění)
Pro rok 2019 vychází termín Velikonočního pondělí na 22.4. Školáci mají volno již od čtvrtka 18.dubna.
Cena je stanovena dosud na celou chalupu(4 dní-27 lůžek)Příjezd…15hod.
Odjezd…10hod.Nebo dle dohody a možností.
Každý host by se měl seznámit s ubytovacím řádem před příjezdem,aby nevzniklo nedorozumění.

Mimo sezónu

Doplňující informace o ubytování a cenách

Velký apartmán 2 pokoje,galerie,společenská místnost.
Malý apartmán 2 pokoje
Ubytování ve dvoře 3 pokoje
U řeky Moravské dyje 2 pokoje
Minimální pronájem tři noci.


Kontakt Apartmány u Kamenného stolu Apartmány u Kamenného stolu levné ubytování Modletice u Písečné kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti