Penzion Krkonoše

Mlýnská 88, Mladé Buky
Kapacita: 22 osob
Cena: 300 - 350 Kč
min. delka 2 dnyHledáte ubytování na horách? Chcete si užít parádní lyžovačku v Krkonoších a přitom neplánujete utrácet desetitisíce za lyžařské zájezdy? Pak jste tu správně; na stránkách nového rodinného penzionu Krkonoše, který je situovaný v malebné krajině východních Krkonoš.

Umístění a dostupnost objektu

Rodinný Penzion Krkonoše nabízí ubytování na horách v obci Mladé Buky, která leží na hlavní silniční trase Trutnov - Janské Lázně (5 km) a Pec pod Sněžkou (12 km). Dopravně je velmi dobře dostupný; je situován bokem od této hlavní dopravní tepny, v klidné ulici s minimálním silničním ruchem (slepá ulice, obytná oblast). Příjezdová cesta je udržovaná a bez problémů jí projedete osobním automobilem se zimními pneumatikami.

Vybavení objektu

Nenabízíme Vám pouze střechu nad hlavou v pokoji po babičce. V penzionu Krkonoše nabízíme ubytování v útulných pokojích navržených na míru Vašim potřebám. K penzionu navíc náleží velký pozemek o rozloze 5500 m2, jehož součástí je i parkoviště pro ubytované hosty. Na něm najdete spoustu ovocných stromů (třešně, švestky, jablka) s možností česat ovoce pro přímou konzumaci, lesní zákoutí oddělené od civilizace lískovými keři a vzrostlými jehličnany, okrajem pozemku protéká řeka Úpa. Břeh je upraven pro vstup do řeky i opalování na pláži v parných letních dnech. Za řekou lemuje pozemek les ve skále.

Pokoje

Vyberte si exkluzivní VIP pokoj s výhledem na hory a luxusním koupelnovým obkladem, modrý pokoj s koupelnou v kosmickém stylu nebo dvoupokojový apartmán s kuchyňským koutem pro velké skupiny či rodiny

Služby

Wifi zdarma, kabelová televize.

Parkování

Parkování zdarma v oploceném areálu penzionu.

Stravování

Ano, snídaně a polopenze.

Letní aktivity

cykloturistika, pěší výlety

Zimní aktivity

lyžování, snowboarding, pěší výlety

Letní sezóna

viz. ceník na www.penzionkrkonose.cz

Zimní sezóna

viz. ceník na www.penzionkrkonose.cz

Mimo sezónu

viz. ceník na www.penzionkrkonose.cz

Ceny stravování

Stravování možné (snídaně, polopenze i plná penze), viz. ceník na www.penzionkrkonose.cz

Slevy

slevy po dohodě možné

Doplňující informace o ubytování a cenách

Parkování zdarma na ohrazeném pozemku penzionu
Wi-Fi internet zdarma (10 Mbps)


Kontakt Penzion Krkonoše Penzion Krkonoše levné ubytování Mladé Buky kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti