Penzion V jámě

Na Jámě 1725/6b, Mikulov
Kapacita: 15 osob
Cena: 850 - 950 Kč
min. delka 1 denVinný sklep a ubytování v moderních, plně vybavených apartmánech až pro 15 osob v blízkosti historického centra Mikulova.

Umístění a dostupnost objektu

Apartmány V Jámě je nově postaven v klidné lokalitě na dosah (3 minuty chůze) od historického centra Mikulova. V objektu jsou celkem tři velmi nadstandardně řešené a vybavené apartmány s celkovou ubytovací kapacitou až 15 osob a velký samostatný vinný sklep pro 40 osob. Pro milovníky cyklistiky je k dispozici samostatná místnost pro uložení jízních kol.

Vybavení objektu

3 plně vybavené apartmány, z toho 2 s terasou. Velký a moderně zařízený vinný sklep s kapacitou až 40 osob, vlastní vinotéka. V objektu je k dispozici místo pro uložení jízdních kol a bezdrátové připojení k internetu.

Pokoje

1) Ružový apartmán - Velký apartmán 72 m2 s terasou: velký obývací pokoj s kuchyňským koutem a možností komfortního stolování až pro 6 osob, ložnice s šatnou, koupelna, WC a předsíň. Kapacita 4 lůžka + 2 přistýlky. Apartmán je situován do sníženého přízemí objektu, venkovní terasa je v úrovni terénu s výhledem na blízké historické centrum Mikulova. 2) Bílý apartmán - Apartmán 54 m2 s terasou: velký obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem, ložnice, koupelna s WC a předsíň. Kapacita 3 lůžka + 2 přistýlky. Terasa nabízí pěkný výhled na blízké historické centrum Mikulova. 3) Červený apartmán - Podkrovní apartmán 48 m2: prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, šatna, koupelna a samostatné WC. Kapacita 2 lůžka + 2 přistýlky.

Služby

Součástí apartmánu je exkluzivně vybavený vinný sklep s kapacitou cca 40 míst k sezení. Cyklistům bezpečně a pohodlně uložíme jejich kola. V celém penzionu je k dispozici bezdrátový přístup k internetu.

Parkování

Pro ubytované možnost parkování před objektem.

Stravování

Ubytovaní hosté mají v každém apartmánu k dispozici plně vybavenou kuchyň. Další možnosti stravování jsou v okolních restauracích v Mikulově.

Celoroční ceny

Apartmán 1

celková kapacita 4 lůžka + až 2 přistýlky
1-2 osoby 1900Kč/noc
3-4 osoby 3200Kč/noc
přistýlka 400Kč/noc

Apartmán 2

celková kapacita 3 lůžka + až 2 přistýlky
1-2 osoby 1900Kč/noc
3 osoby 2500Kč/noc
přistýlka 400Kč/noc

Apartmán 3

celková kapacita 2 lůžka + až 2 přistýlky
1-2 osoby 1700Kč/noc
přistýlka 400Kč/noc


Kontakt Penzion V jámě Penzion V jámě levné ubytování Mikulov kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti