Pension Markéta

na Penziony.cz
od roku 2011
U Bažantnice 12, Mikulov
Kapacita: 10 osob /7 lůžek + 3 přístýlky/ osob
Cena: 250 - 600 Kč
min. delka 1 denPension „Markéta“ se od roku 2009 nachází v jižní části Mikulova, v klidné lokalitě Na Hradbách a je součástí obytné zóny. Jde o nově postavený pension, jako součást rodinného domu, který nabízí možnost celoroční rekreace. Vše pro milovníky historie, pěší turistiky, přírody, cyklistiky a výborného vína. Víno je možné zakoupit přímo u nás, sudové, z vlastní produkce a z vlastních vinohradů. Rovněž je možné navštívit nedaleký vinařský dvůr nebo vinný sklep pod Kozím Hrádkem. Ubytování je ve dvou dvoulůžkových pokojích a jednom třílůžkovém pokoji s možností přistýlek. Celková kapacita je 10 lůžek. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem a WC, TV, SAT. Pokrytí signálem Wi-fi pro připojení k internetu je samozřejmostí. Ideální pro rekreaci více, vzájemně se znajících rodin, nebo vícečlennou skupinu, pro obsazení celého pensionu. K dispozici je společná, plně vybavená, kuchyně s lednicí, varným panelem, rychlovarnou konvicí a grilem, jídelna a terasa s výhledem na Mikulovský Zámek a Svatý Kopeček. Parkování je hned vedle pensionu s možností stálé vizuální kontroly, poskytujeme rovněž úschovu kol a motocyklů. Snídaně neposkytujeme, zajišťujeme dodávku potravin pro přípravu vlastní snídaně, vše na individuální dohodě. K dispozici je také plynový gril Weber Premium se třemi hořáky a postranním příručním hořákem pro krásně strávený večer při grilování. Od pensionu je to pěšky do centra 300m, na bowling 100m, do obchodu 500m, na koupaliště 450m a do vinařského dvora 50m. Autem je Lednicko-Valtický areál 15km, Novomlýnské nádrže 15km, Pálavské Vrchy 10km a do termálních lázních v Laa an der Thaya 35 km. Věříme, že si u nás přijde na své každý.

Umístění a dostupnost objektu

Pension „Markéta“ se od roku 2009 nachází v jižní části Mikulova, v klidné lokalitě Na Hradbách a je součástí obytné zóny. Jde o nově postavený pension, jako součást rodinného domu, který nabízí možnost celoroční rekreace.

Vybavení objektu

Ubytování je ve dvou dvoulůžkových pokojích a jednom třílůžkovém pokoji s možností přistýlek. Celková kapacita je 10 lůžek. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem a WC, TV, SAT. Pokrytí signálem Wi-fi pro připojení k internetu je samozřejmostí. Ideální pro rekreaci více, vzájemně se znajících rodin, nebo vícečlennou skupinu, pro obsazení celého pensionu. K dispozici je společná, plně vybavená, kuchyně s lednicí, varným panelem, rychlovarnou konvicí a grilem, jídelna a terasa s výhledem na Mikulovský Zámek a Svatý Kopeček. Parkování je hned vedle pensionu s možností stálé vizuální kontroly, poskytujeme rovněž úschovu kol a motocyklů.

Pokoje

Ubytování je ve dvou dvoulůžkových pokojích a jednom třílůžkovém pokoji s možností přistýlek. Celková kapacita je 10 lůžek. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem a WC, TV, SAT. Pokrytí signálem Wi-fi pro připojení k internetu je samozřejmostí. Ideální pro rekreaci více, vzájemně se znajících rodin, nebo vícečlennou skupinu, pro obsazení celého pensionu.

Parkování

Parkování je hned vedle pensionu s možností stálé vizuální kontroly, poskytujeme rovněž úschovu kol a motocyklů.

Stravování

Snídaně neposkytujeme, zajišťujeme dodávku potravin pro přípravu vlastní snídaně, vše na individuální dohodě.

Ceny stravování

2-3 lůžkový pokoj na 1 noc 400,-Kč za lůžko/noc
2-3 lůžkový pokoj na 2 a více nocí 350,-Kč za lůžko/noc

1 lůžkový pokoj na 1 noc 500,-Kč za lůžko/noc
1 lůžkový pokoj na 2 a více nocí 450,-Kč za lůžko/noc

přístýlka na 1 noc 300,-Kč za noc
přístýlka na 2 a více nocí 250,-Kč za noc

Slevy

při obsazení celého pensionu, při dlouhodobějším pobytu, při opakovaném pobytu apod. je možná individuální sleva na základě dohody

Doplňující informace o ubytování a cenách

ceny jsou včetně ubytovacího /6,-/ a rekreačního /15,-/ poplatku a příslušného DPH


Kontakt Pension Markéta Pension Markéta levné ubytování Mikulov kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti