Hotel Galant

Mlýnská 2, Mikulov
Kapacita: 270 osob
Cena: 1100 - 2900 Kč
min. delka 1 denHotel Galant**** prémiové ubytování v Mikulově. Hotel, vinařství a kongresové centrum v jednom. Objevte kouzlo jižní Moravy a nejkrásnější kouty Pálavy. Hotel Galant nabízí dosud nevídanou kombinaci komfortního ubytování v Mikulové, kvalitní gastronomie a kongresových služeb a unikátní lokality. Se svatým kopečkem za zády a historickým centrem města po boku, se tak stáváte součástí místního genia loci. Naším cílem je vaše spokojenost a pohoda. Kouzelné prostředí vinařské perly jižní Moravy doplněné moderně zařízenými pokoji s Wi-fi zdarma, degustační galerií Pálava s výběrem více jak 150 druhů vín a restaurací dává netušené možnosti relaxace. Na přání pro vás zajistíme zapůjčení jízdního kola, inline bruslí, ale i netradiční návštěvu a prohlídku vinice s možností vyzkoušet si práci vinohradníka!

Umístění a dostupnost objektu

Hotel Galant leží v centru Mikulova (3 minuty pěšky od náměstí). Jak se k nám dostanete? Od Brna: Pojedete směr Mikulov ,Vídeň po silnici č.E461. Po příjezdu do Mikulova jeďte stále po této silnici cca 1 km až ke křižovatce, kde po levé straně uvidíte supermarket BILLA. Před supermarketem odbočte vlevo do ulice Republikánské obrany. Dále pokračujte stále po hlavní silnici rovně. Až se po cca 600m dostanete pod náměstí, že už to dál rovně nepůjde, dejte se vpravo, po 200m vlevo a po 200m opět vlevo. Po 100m jste u našeho hotelu. Šťastnou cestu!

Vybavení objektu

Hotel Galant**** má ubytovací kapacitu 131 pokojů. Všechny naše pokoje jsou zařízeny kvalitním moderním nábytkem, vybaveny sociálním zařízením, televizí se satelitním příjmem, telefonem, bezdrátovým připojením k internetu (WiFI) zdarma. Z většiny pokojů jsou k dispozici nádherné a romantické výhledy na Svatý Kopeček, Mikulovský zámek, Kozí hrádek, Dietrichsteinskou hrobku nebo vrch Turold. V hotelu je restaurace s denním provozem, vinárna, degustační galerie, vinný sklep. Hotel Galant disponuje konferenčním sálem pro 500 osob a dalšími školícími sály s kapacitou od 5 do 100 osob.

Pokoje

Pokoje jsou jedno-lůžkové, dvou-lůžkové, tří-lůžkové. Dále čtyřlůžkové apartmány s mini-kuchyňkou a šesti-lůžkové mezonetové apartmány. Všechny pokoje jsou standartně vybaveny telefonem, televizí, trezorem a wifi-internetem, který je v celém objektu zdarma. Samozřejmostí všech pokojů jsou vlastní WC, koupelna se sprchou, u apartmánů i vanou.

Služby

Wellness Přijďte si k nám odpočinout, odreagovat se a načerpat novou energii. Vyberte si z nabídky balneo provozu, dopřejte si kúru v našich originálních vinných lázních, navštivte saunový svět nebo využijte vířivky a různé typy masážních van. Na střešní sluneční terase je k dispozici bazén vybavený dvěma protiproudy a další moderní technologií. Celé wellness je na ploše přes 700 m2, v moderním wellness lázeňského typu s kvalifikovanou a zkušenou obsluhou v centru historického Mikulova s nezapomenutelným výhledem na celé město a okolí. Možnost prohlídky vinařství, posezení ve sklípku, prodej vína za sklepní ceny. Půjčovna kol. Prodej základních potřeb na recepci. Po domluvě - prohlídka Mikulovského zámku, prohlídkové trasy po Mikulovu. Wifi-internet v celém objektu zdarma.

Parkování

Parkoviště se nachází přímo v areálu hotelu a je vybaveno kamerovým systémem pro tu nejlepší bezpečnost. Místa pro parkování jsou zdarma.

Stravování

Snídaně je v ceně ubytování, možnost i polopenze nebo plné penze po domluvě. V hotelu se nachází restaurace s otvírací dobou 10,30-23 hod (po předchozí domluvě samozřejmě i déle) s možností pořádání různých akcí (svatby, rauty, přehlídky i netradiční akce na základě domluvy - nebráníme se ničemu a jsme schopni zorganizovat cokoliv...), dále přímo v restauraci - degustační galerie s prostory až pro 150 osob (řízené degustace se sommeliérem), vinárna.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Moderní konferenční centrum s kongresovým sálem (až 500 osob) a mnoha menšími salonky (100-5 osob).

Celoroční ceny

Jednolůžkový pokoj Economy - 1100,- Kč/noc
Dvoulůžkový pokoj Economy - 1500,- Kč/noc

Jednolůžkový pokoj Standard - 1700,- Kč/noc
Dvoulůžkový pokoj Standard - 2100,- Kč/noc
+ každá další osoba + 700,- Kč/noc

Jednolůžkový pokoj Business - 2100,- Kč/noc
Dvoulůžkový pokoj Business - 2500,- Kč/noc
+ každá další osoba + 850,- Kč/noc

Apartmán pro 1 osobu - 2500,- Kč/noc
Apartmán pro 2 osoby - 2900,- Kč/noc
+ každá další osoba + 850,- Kč/noc

Slevy

Děti do 3 let = zdarma
Děti do 10 let = - 50 %

Doplňující informace o ubytování a cenách

Pro skupiny zajímavé množstevní slevy..
K pokojům Business a Apartmán host obdrží lahev vína při příjezdu zdarma + voucher na 1,5 hod do Aquaworld (bazén na střeše hotelu + vířivky)..


Kontakt Hotel Galant Hotel Galant levné ubytování Mikulov kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti