Hotel Olympionik

Bezručova 3819, Mělník
Kapacita: 45 osobHotel OLYMPIONIK*** a zároveň KONGRESOVÉ a SPORTOVNÍ CENTRUM stříbrného medailisty z OH v Sydney Rudolfa Kraje se nachází nedaleko od centra historického města Mělník, cca 25 km od hl. města České republiky – PRAHY. Hotel je koncipován jako moderní ubytovací zařízení s důrazem na maximální pohodlí a soukromí svých hostů a nabízí služby na vysoké úrovni za velmi přijatelné ceny. Vedle oddechu a relaxace bude pro všechny připravena široká nabídka sportovního vyžití.

Umístění a dostupnost objektu

Hotel se nachází nedaleko od centra historického města Mělník, cca 25 km od hlavního města Prahy a díky své koncepci a příznivé poloze v blízkosti hlavního města a zároveň díky své příznivé dopravní dostupnosti se stává centrem zájmu jak pro obchodní klientelu, tak i pro rekreační pobyty – návštěvníky přijíždějící za účelem poznávání kulturně-historických památek a přírodních krás mělnického okolí. Poloha hotelu je příznačná i pro vyznavače pěší turistiky (především oblast Kokořínska a jeho okolí) a cykloturistiky, dále pak i pro příznivce aktivní a rodinné dovolené.

Vybavení objektu

Kapacitu hotelu OLYMPIONIK tvoří 22 pokojů, z toho: 15 dvoulůžkových pokojů - některé z nich s možností přistýlky + 1 dvoulůžkový pokoj s bezbariérovým přístupem pokoje jsou vybaveny samostatnou koupelnou se sprchovým koutem a WC, manželskou postelí nebo oddělenými lůžky, plazmovou TV, telefonem, přípojkou na internet a trezorem 2 třílůžkové pokoje 3 jednolůžkové pokoje – některé s možností přistýlky 2 apartmány

Pokoje

pokoje jsou vybaveny samostatnou koupelnou se sprchovým koutem a WC, plazmovou TV, telefonem, přípojkou na internet a trezorem 2 apartmány - prostorné apartmány jsou vybaveny samostatnou koupelnou s prostornou vanou,2x WC – z toho jedno samostatné, samostatná ložnice a obývací pokoj, luxusní vybavení,plazmová TV, telefon, přípojka na internet, minibar, trezor, župany, vysoušeč vlasů

Služby

Hotelové služby pro Vaši relaxaci a odpočinek nabízíme saunu s whirpoolem masáže a solárium pro aktivní odpočinek 2 tenisové kurty se speciálním povrchem CLASSIC CLAY- australskou antukou !, fitness, multifunkční tělocvičnu s boxerským ringem! Parkoviště přímo u hotelu ZDARMA Služba na recepci non stop Úschovna horských kol Možnost zabezpečení programu pro volný čas v návaznosti na region

Parkování

Hotelovým hostům je k dispozici ZDARMA hlídané parkoviště

Stravování

klimatizovaná restaurace o kapacitě 45 míst útulná kavárna s kapacitou 20 míst. Příjemné posezení s možností bohatého výběru italské kávy LAVAZZA provoz restaurace denně od pondělí do neděle 11.00 – 23.00 hod. snídaně pro ubytované hosty jsou podávány ve všední dny od 7.00 – 9.30hod. a v sobotu a v neděli od 7:30 - 9:00 hod. formou bufetových stolů hotelová kuchyně nabízí nejen standardní a vyšší úroveň, ale dle přání uspokojí i tu nejnáročnější klientelu obědy a la carte nebo menu nabízíme velmi reprezentativní gastroservis za příznivé ceny! HOTOVÁ JÍDLA od PO - NE od 11 - 15 hod. OBNOVENÁ KUCHYNĚ ! Každý den od PO-PÁ nabízíme výběr z 5 druhů HOTOVÝCH POKRMU, o víkendu výběr ze 2 druhů. Čeká Vás obnovená kuchyně v čele s novým kuchařem, připravena je NOVÁ NABÍDKA pokrmů, která pro Vás bude gurmánským zážitkem !

Celoroční aktivity

Díky své poloze a svému vybavení je hotel OLYMPIONIK *** ideálním místem jak pro rodinnou dovolenou, zájemce o aktivní odpočinek (jednotlivce i skupiny), firemní klientelu, tak i vhodným ubytováním pro návštěvníky přijíždějící za účelem poznávání kulturně-historických památek města Mělník ,celého Polabí a hlavního města Prahy. Mělník je znám především svou historií, vinařskou tradicí a malebným okolím Kokořínska a Máchova kraje, kde je možné podniknout celou řadu výletů. V okolí Mělníka se též nachází celá řada cyklotras (především mezinárodní Polabská cyklotrasa) což láká zároveň milovníky a vyznavače cykloturistiky.

Doplňující informace o ubytování a cenách

kongresové centrum, sportovní a relax centrum – zahrnující fitness, tělocvičnu, tenisové kurty, saunu, whirlpool, solárium a nejrůznější druhy masáží. Hotel se nachází nedaleko od centra historického města Mělník, cca 25 km od hlavního města Prahy a díky své koncepci a příznivé poloze v blízkosti hlavního města a zároveň díky své příznivé dopravní dostupnosti se stává centrem zájmu jak pro obchodní klientelu, tak i pro rekreační pobyty – návštěvníky přijíždějící za účelem poznávání kulturně-historických památek a přírodních krás mělnického okolí. Poloha hotelu je příznačná i pro vyznavače pěší turistiky (především oblast Kokořínska a jeho okolí) a cykloturistiky, dále pak i pro příznivce aktivní a rodinné dovolené.

Celoroční ceny

jednolúžkový pokoj 860 Kč
dvoulůžkový pokoj pro dvě osoby 1370 Kč
dvoulůžkový pokoj pro jednu osobu 980 Kč

Ceny stravování

Snídaně 100 Kč
Polopenze (oběd) 149 Kč
Večeře (večeře) 199 Kč


Kontakt Hotel Olympionik Hotel Olympionik levné ubytování Mělník kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti