Penzion U Hrádku

na Penziony.cz
od roku 2007
Lukov 25, Lukov
Kapacita: 26 osob
Cena: 400 - 650 Kč
min. delka 1 denPenzion U Hrádku byl, na základě hodnocení odborné komise, oceněn titulem " Penzion roku 2013 ", udělený asociací hotelů a restaurací ČR, za kvalitu poskytovaných služeb a dále oceněním spokojených hostů jako nejlepší Penzion roku 2013 a 2014 Jihomoravského kraje a nejlepší Penzion roku 2013 a 2014 pro Gurmány. V pozadí těchto úspěchů je snad již jen ocenění Nejlepší malý penzion roku 2014. Tato ocenění jsou pro nás velkou ctí a odměnou za naši práci a zároveň potvrzením, že vysoký standart služeb o který dlouhodobě usilujeme je cesta správným směrem. Penzion U Hrádku ***+ Vám nabízí komfortní ubytování v hotelových pokojích v uzavřeném pečlivě udržovaném areálu s rodinnou atmosférou a důrazem na individuální přístup k hostům. Přívětivá kombinace současného moderního designu,romantika a klid venkova Vám jistě zpříjemní Vaši poklidnou rodinou dovolenou,víkendový nebo pracovní pobyt. Penzion leží uprostřed nádherné krajiny Národního parku Podyjí , nedaleko kouzelného kaňonu řeky Dyje.

Umístění a dostupnost objektu

Obklopí Vás kouzelná příroda – nekonečná úrodná pole,ovocné aleje,kvalitní vinice a vinné sklípky – přímo v centru Národního parku Podyjí. Cykloturistická stezka „ Národním parkem Podyjí“ jen těsně míjí náš penzion a provede Vás celým tímto kouzelným krajem – výhledy na meandry Dyje patří k jedněm z nejkrásnějších.

Vybavení objektu

Samozřejmostí je dětské hřiště se skluzavkou, houpačky, pískoviště, dětská kola, odrážedla a v restauraci penzionu malý dětský koutek s možností zhlédnutí pohádek. V restauraci penzionu je k dispozici dostatečný počet dětských židliček. Parkování je zajištěno na vlastním pozemku u vchodu penzionu (bez poplatku) a zaručuje Vám dokonalý přehled o dění v okolí Vašeho čtyřkolového miláčka. Vaše kola nebo motorku je možné uschovat v samostatné, bezpečně uzavřené místnosti. Vaši bezpečnost během ubytování chrání protipožární bezpečnostní systém.

Pokoje

Nadstandardně zařízené pokoje s výhledem do Národního parku Podyjí nebo pečlivě udržované zahrady, jsou vybaveny pohodlnou manželskou postelí , vlastním sociálním zázemím s fénem , trezorem , televizorem (některé pokoje mají LCD televizor) s digitálním vysíláním ,dobře vybaveným minibarem a bezdrátovým připojením k internetu (WiFi) v celém areálu penzionu. Pro Vaše absolutní pohodlí zajišťujeme pokojový servis v denním intervalu.Rádi Vám zapůjčíme dětskou postýlku s peřinkami a povlečením, mikrovlnou troubu, vaničku nebo třeba i DVD přehrávač. A nemáte-li sebou Váš notebook můžete využít možnosti připojení k internetu našem volně přístupném počítač v restauraci penzionu.Penzion mimo jiné splňuje přísná kritéria několika certifikací ,které Vám zaručí řadu nadstandardních služeb. Velká oplocená zahrada s pečlivou parkovou úpravou a letní terasou Vím umožní diskrétní nerušenou relaxaci, bezpečný pohyb malých dětí s možností sportovního vyžití.

Služby

Taktéž je zajištěna úschova Vašich kol. V celém areálu penzionu a pokojích je možné připojení na internet Zdarma ( WiFi). V restauraci penzionu PC s připojením na internet zdarma.

Parkování

Penzion má vlastní parkoviště s dostatečnou kapacitou.

Stravování

Domácí zázemí v komfortním prostředí s vesnickou atmosférou pro Vás dotváří i naše restaurace.Celodenní výlet čí náročný pracovní den Vám rádi zpestříme naší nabídkou zážitkové gastronomie.Posezení na letní terase se sklenicí vína a s nádherným výhledem do otevřené krajiny Národního parku Podyjí Vám , jak doufáme, jistě učaruje. Rádi Vám pomůžeme s výběrem vhodného vína k Vašemu pokrmu a rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy. Snídaně je podávána formou bohatého bufetového stolu , k dispozici je vegetariánská strava s prvky zdravé výživy.Večeři Vám rádi podáme formou večerního menu v restauraci penzionu.Záleží nám na Vaší spokojenosti ,restauraci máme otevřenu pouze pro ubytované hosty.

Letní aktivity

Zříceniny Nový Hrádek 3 km , Fernštejn 20 Km , Cornštejn 15Km Hrady Hardegg 6 km , Znojmo 10km , Bítov 20 Km Zámky Vranov nad Dyjí 10 km , Jaroměřice na Rokytnou 35Km , Riegersburg 20Km , Uherčice 30m , Jevišovice 30 Km a jiné Ideální podmínky pro koupání a rybolov Vám zajistí „Moravský balaton „Vranovská , Výrovická nebo Jevišovická přehrada.V roce 2004 bude ve Znojmě otevřeno nové Koupaliště. V Rakousku určitě mimo jiné stojí za návštěvu Safaripark v Gänserndorfu , zámek v Riegersburgu patřící k nejkrásnějším v Rakousku ,vinařské a historicky cenné městečko Retz, termální lázně s aguaparkem v Laa n.d.Thaya ,ale především hlavní město Rakouska Vídeň.

Zimní aktivity

Mimo jiné stojí za návštěvu zimní Vídeň nebo termální lázně v Laa an der Thaya.

Celoroční aktivity

Penzion leží přímo na cykloturistické trase Greenways Praha -Vídeň V bezprostřední blízkosti penzionu můžete taktéž navázat na nesčetné množství turistických , cykloturistických a vinařských tras ,které protínají celý Národní park Podyjí a pokračují přes hraniční přechod Čížov – Hardegg popř. Hnanice –Mitterretzbach do Národního parku Thayatal v sousedním Rakousku. Rádi Vám zapůjčíme kola a poradíme s přípravou individuálního turistického programu. Nabízíme možnost zakoupení aktuálních turistických map,vinařských předmětů a pohlednic okolí. V širším okolí nalezneme nejen mnoho cenných kulturní a technických památek ,ale I řadu kouzelných hradů ,zámků a zřícenin.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Ideální podmínky pro koupání a rybolov Vám zajistí „Moravský balaton „Vranovská , Výrovická nebo Jevišovická přehrada.V roce 2004 bude ve Znojmě otevřeno nové Koupaliště. V Rakousku určitě mimo jiné stojí za návštěvu Safaripark v Gänserndorfu , zámek v Riegersburgu patřící k nejkrásnějším v Rakousku ,vinařské a historicky cenné městečko Retz, termální lázně s aguaparkem v Laa n.d.Thaya ,ale především hlavní město Rakouska Vídeň. Veškeré turistické informace o regionu Znojemsko, Vranov, Podyjí můžete získat na našem informačním serveru: www.vranov-podyji.cz

Letní sezóna

Červenec -srpen 650 Kč/os./noc
Dítě 3-18 Let 350 Kč/os./noc.
Druhé dítě na přistýlce ZDARMA
Dětská cena platí pouze pro přistýlku

Mimo sezónu

Září-červen 500 Kč/os/noc.
Dítě 3-18 let 350 Kč/os./noc
Druhé dítě na přistýlce ZDARMA
Dětská cena platí pouze pro přistýlku

Ceny stravování

Snídaně formou švédského stolu 120 Kč/den
Dítě 3-15 let 80 Kč
Večeře o třech chodech 170 Kč
Dítě 3-15 let 100 Kč

Slevy

Aktuální lastminute slevy a slevy za včasnou rezervaci naleznete na našem webu:

http://www.penzionuhradku.cz/lastminute-podyji-penzion-u-hradku-lukov-znojemsko-vranovsko.asp

Doplňující informace o ubytování a cenách

Ubytovací poplatek 10 Kč/os./noc


Kontakt Penzion U Hrádku Penzion U Hrádku levné ubytování Lukov kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti