Penzion U Hrádku

Lukov 25, Lukov
Kapacita: 35 osob
Cena: 650 - 900 Kč
min. delka 1 denPenzion U Hrádku byl, na základě hodnocení odborné komise, oceněn titulem " Penzion roku 2015 ", udělený asociací hotelů a restaurací ČR, za kvalitu poskytovaných služeb a dále oceněním spokojených hostů jako nejluxusnější Penzion roku 2018 Jihomoravského kraje a 2017 pro Gurmány. Penzion U Hrádku **** Vám nabízí přívětivé a přátelské prostředí moderního rodinného penzionu se službami kvalitního hotelu. Velká udržovaná zahrada, vyhlášená restaurace s vinotékou, čisté komfortně zařízené pokoje a romantika uprostřed kouzelného Národního parku Podyjí s výbornou dostupností města Znojma a Vranovské přehrady je to, proč se k nám naši hosté vracejí a pomáhají nám získat řadu úžasných ocenění, které náš penzion získal. Díky naší atraktivní poloze v centru Národního parku Podyjí je již jen na Vás, kam se na svých výletech vydáte. Zda do historického města Znojma, na prohlídku úžasného zámku Vranov nad Dyjí, nebo jen za relaxací na pláže Vranovské přehrady. Odpočiňte si uprostřed kouzelné přírody Národního parku Podyjí. Obklopí Vás kraj s čistým vzduchem, uspěchaný svět se zpomalí a při východu slunce zažijete ticho ve kterém i ptáci dělají hluk. Zbavíte se stresu a napětí. Rodiče s dětmi si najdou čas na sebe, stráví krásné dny v přírodě a společně poznají venkovský život.

Umístění a dostupnost objektu

Obklopí Vás kouzelná příroda – nekonečná úrodná pole,ovocné aleje,kvalitní vinice a vinné sklípky – přímo v centru Národního parku Podyjí. Cykloturistická stezka „ Národním parkem Podyjí“ jen těsně míjí náš penzion a provede Vás celým tímto kouzelným krajem – výhledy na meandry Dyje patří k jedněm z nejkrásnějších.

Vybavení objektu

Samozřejmostí je dětské hřiště se skluzavkou, houpačky, pískoviště, dětská kola, odrážedla a v restauraci penzionu malý dětský koutek s možností zhlédnutí pohádek. V restauraci penzionu je k dispozici dostatečný počet dětských židliček. Parkování je zajištěno na vlastním pozemku u vchodu penzionu (bez poplatku) a zaručuje Vám dokonalý přehled o dění v okolí Vašeho čtyřkolového miláčka. Vaše kola nebo motorku je možné uschovat v samostatné, bezpečně uzavřené místnosti. Vaši bezpečnost během ubytování chrání protipožární bezpečnostní systém.

Pokoje

Ubytování je zajištěno ve 12ti moderně zařízených pokojích, vždy pro 2 až 4 osoby, situovaných ve třech oddělených budovách ( A-B-C ), které se nacházejí uprostřed velké udržované zahrady s pečlivou parkovou úpravou a letní terasou, umožňující diskrétní nerušenou relaxaci a bezpečný pohyb Vašich dětí a také možnost sportovního vyžití. Dostupnost všech služeb se u jednotlivých pokojů ničím neliší. Budova A disponuje 4 moderně zařízenými dvoulůžkovými pokoji s možností až dvou přistýlek ( postýlek). Rekonstrukce proběhla v roce 2014 Budova B disponuje 4 moderně zařízenými třílůžkovými pokoji s možností 1 přistýlky ( postýlky ). Plně klimatizované pokoje vhodné i pro rodiny s dětmi. Nově rekonstruované pokoje v roce 2018 !!! Budova C je nově otevřená ubytovací část určená jak rodinám s dětmi, tak i párům hledající vysoký komfort ubytování. K dispozici jsou zde třílůžkové pokoje s možností 1 přistýlky ( postýlky ) a jeden rodinný dvoulůžkový pokoj se třemi dalšími lůžky a možností postýlky v oddělené místnosti pro děti. Všechny pokoje budovy C jsou plně klimatizované. Spodní pokoje mají vlastní terasu s volným vstupem do zahrady. Horní pokoje jsou vybaveny malým kuchyňským koutem k přípravě teplých a studených nápojů a možností chlazení popřípadě ohřevu dětských jídel.

Služby

Taktéž je zajištěna úschova Vašich kol. V celém areálu penzionu a pokojích je možné připojení na internet Zdarma ( WiFi).

Parkování

Penzion má vlastní parkoviště s dostatečnou kapacitou.

Stravování

Při přípravě našich pokrmů dbáme v co nejvyšší možné míře na čerstvost surovin a jejich regionální původ. Díky naší poloze, uprostřed úrodného zemědělského kraje, s vděčností využíváme možnosti nákupu drobných výpěstků místních moravských pěstitelů a chovatelů. Vlastní bylinková zahrádka je dnes snad již samozřejmostí. a příjemnému posezení pro Vás máme připraveny výborné sýry a další speciality. Ke kávě po večeři Vám rádi nabídneme naše domácí dezerty. Nemáte-li stravu zajištěnu již při rezervaci, je možné ji dodatečně nahlásit také během pobytu, ale vždy alespoň den předem. V případě, že ještě neznáte program Vašeho pobytu, nebo se nechcete časově vázat, máte-li bezlepkovou dietu nebo jiná dietní omezení, a nebo třeba jen nevíte jaké jídlo objednat Vašim dětem, je možné vše konzultovat při nástupu na pobyt v recepci penzionu, popřípadě před příjezdem na tel. 603757990 paní Andrea Řehořová. V naší restauraci Vám pak rádi poradíme s výběrem vhodného vína k Vašemu pokrmu a ochotně zodpovíme všechny Vaše dotazy. Ucelená nabídka toho nejlepšího od renomovaných moravských vinařů jako je Znovín Znojmo, Vinařství Špalek, Vinařství Kosík z Tvrdonic, Staré Vinařství Edelspitz z Nového Šaldorfu, Vinařství rodiny Nápravovy, Vinařství Čech z Tvrdonic, Vinařství Hanzel z Miroslavi, Vinařství Lahofer a dalších, vám jistě zpříjemní Váš pobyt.

Letní aktivity

Zříceniny Nový Hrádek 3 km , Fernštejn 20 Km , Cornštejn 15Km Hrady Hardegg 6 km , Znojmo 10km , Bítov 20 Km Zámky Vranov nad Dyjí 10 km , Jaroměřice na Rokytnou 35Km , Riegersburg 20Km , Uherčice 30m , Jevišovice 30 Km a jiné Ideální podmínky pro koupání a rybolov Vám zajistí „Moravský balaton „Vranovská , Výrovická nebo Jevišovická přehrada.V roce 2004 bude ve Znojmě otevřeno nové Koupaliště. V Rakousku určitě mimo jiné stojí za návštěvu Safaripark v Gänserndorfu , zámek v Riegersburgu patřící k nejkrásnějším v Rakousku ,vinařské a historicky cenné městečko Retz, termální lázně s aguaparkem v Laa n.d.Thaya ,ale především hlavní město Rakouska Vídeň.

Zimní aktivity

Mimo jiné stojí za návštěvu zimní Vídeň nebo termální lázně v Laa an der Thaya.

Celoroční aktivity

Penzion leží přímo na cykloturistické trase Greenways Praha -Vídeň V bezprostřední blízkosti penzionu můžete taktéž navázat na nesčetné množství turistických , cykloturistických a vinařských tras ,které protínají celý Národní park Podyjí a pokračují přes hraniční přechod Čížov – Hardegg popř. Hnanice –Mitterretzbach do Národního parku Thayatal v sousedním Rakousku. Rádi Vám zapůjčíme kola a poradíme s přípravou individuálního turistického programu. Nabízíme možnost zakoupení aktuálních turistických map,vinařských předmětů a pohlednic okolí. V širším okolí nalezneme nejen mnoho cenných kulturní a technických památek ,ale I řadu kouzelných hradů ,zámků a zřícenin.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Ideální podmínky pro koupání a rybolov Vám zajistí „Moravský balaton „Vranovská , Výrovická nebo Jevišovická přehrada. Krásné a čisté koupaliště můžete navštívit ve Znojmě a Únanově. V Rakousku určitě mimo jiné stojí za návštěvu Safaripark v Gänserndorfu , zámek v Riegersburgu patřící k nejkrásnějším v Rakousku ,vinařské a historicky cenné městečko Retz, termální lázně s aguaparkem v Laa n.d.Thaya ,ale především hlavní město Rakouska Vídeň. Veškeré turistické informace o regionu Znojemsko, Vranov, Podyjí můžete získat na našem informačním serveru: www.vranov-podyji.cz

Letní sezóna

Červenec -srpen 700 Kč/os./noc
Dítě 3-18 Let 390 Kč/os./noc.
Druhé dítě na přistýlce ZDARMA
Dětská cena platí pouze pro přistýlku

Mimo sezónu

Září-červen 650 Kč/os/noc.
Dítě 3-18 let 390 Kč/os./noc
Druhé dítě na přistýlce ZDARMA
Dětská cena platí pouze pro přistýlku

Ceny stravování

Snídaně formou švédského stolu 150 Kč/den
Dítě 3-15 let 90 Kč
Večeře o třech chodech 280 Kč
Dítě 3-15 let 100 Kč

Slevy

Aktuální lastminute slevy a slevy za včasnou rezervaci naleznete na našem webu: www.penzionuhradku.cz

Doplňující informace o ubytování a cenách

Ubytovací poplatek 10 Kč/os./noc


Kontakt Penzion U Hrádku Penzion U Hrádku levné ubytování Lukov kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti