Hotel Vyhlídka

Pozlovice 206, Luhačovice
Kapacita: 120 osob
Cena: 1050 - 2300 Kč
min. delka 1 denHotel nabízí komfortní ubytování ve 47 pokojích s balkonem, které jsou rozděleny do dvou budov. Hlavní budova Hotelu Vyhlídka s recepcí je ve stylu architekta Dušana Jurkoviče, je s recepcí a restaurací, má 12 pokojů, z toho 4 dvoulůžkové s označením „De Luxe“. Pokoje jsou standardně dvoulůžkové s možností až 2 přistýlek. Jeden pokoj je čtyřlůžkový. Každý z nich má vlastní velký balkon s posezením a s výhledem na přehradu. Jeden z pokojů „De Luxe“ je upraven pro osoby s omezenou hybností. Další pokoje se nacházejí v 80 metrů vzdálené ubytovací budově (dependanci), která disponuje 35 pokoji. Pokoje jsou jedno až třílůžkové, 5 z nich jsou nadstandardní apartmány a 6 nese označení „De Luxe“. I zde má většina pokojů balkon s výhledem na přehradu. Pro pohodlí hostů je v přízemí hotelu salonek.

Umístění a dostupnost objektu

Hotel Vyhlídka**** Luhačovice se nachází na atraktivním místě u Luhačovické přehrady, nedaleko lázeňského města Luhačovice, které jsou známé svými léčivými minerálními prameny a krásnou, čistou přírodou. Do centra Luhačovic je to pouhých 5 min autem nebo 20 min krásnou procházkou po udržovaném, osvětleném asfaltovém chodníku Jurkovičovou alejí, kolem lázeňských vilek, skrytých v lesoparku. Hotel je celoročně otevřený, nekuřácký a jeho součástí jsou restaurace, salonky, vinárna, částečně zastřešená terasa a sportovně – relaxační zázemí. To vše k dispozici nejen pro hotelové hosty, ale i pro veřejnost.

Vybavení objektu

Restaurace Hotelu Vyhlídka**** se pyšní kvalitní kuchyní a příjemným personálem. Předkládané pokrmy jsou připravovány vždy z čerstvých surovin. Servírujeme česká jídla, krajové speciality a dotýkáme se také oblíbených evropských receptur. Každý den v týdnu si můžete vybrat chutný oběd z naší denní nabídky. Tématicky připravujeme gurmánské akce. Ve vinárně v přízemí je široký výběr jakostních a odrůdových vín nejen z Moravy. Za příznivého počasí, zejména v letních měsících je otevřena prostorná a částečně zastřešená terasa s obsluhou a výhledem na Luhačovickou přehradu. V letních měsících na terase grilujeme. Hotel disponuje též menším relaxačním centrem, které má komorní charakter. Jeho součástí je sauna, whirlpool, pracoviště maséra, kosmetika, šatny a sociální zázemí. Sauna má kapacitu 15 osob a whirlpool 8 osob. Masáže jsou dostupné po předchozí domluvě dle aktuální nabídky. Pro sportovně založené jsou připraveny dvě bowlingové dráhy, koloběžky, šipky, kulečník a vodní šlapadla. Malebné okolí láká k výletům pěší, cykloturisty (cyklostezka 5238, značené lázeňské okruhy) i milovníky in-line bruslení (3,5 km okruh kolem přehrady). Přímo u hotelu je nově vybudovaný venkovní aquapark.

Pokoje

Všechny pokoje mají svěží, moderní design, internetové WiFi připojení a jsou vybaveny TV, minibarem a trezorem. V apartmánech je snídaňový set s varnou konvicí.

Služby

Recepce Restaurace Vinárna Letní terasa Venkovní rychlé občerstvení Sauna a Whirlpool Masáže, kosmetika a pedikůra Bowling, kulečník a šipky Půjčovna kol, koloběžek a šlapadel

Parkování

Zdarma přímo u hlavní budovy hotelu nebo u budovy depandance.

Stravování

Snídaně jsou vždy v ceně. Obědy v hotelové restauraci a la carte nebo výběrem s aktuálního poledního menu. Večeře v hotelové restauraci součástí polopenze nebo v restaurace a la carte. V letních měsících otevřeno venkovní rychlé občerstvení v areálu hotelu.

Letní aktivity

Půjčovna kol, koloběžek a šlapadel. Možnost koupání ve venkovním aquaparku přímo u hotelu nebo v Luhačovické přehradě.

Celoroční aktivity

Bowling, whirlpool, sauna, masáže, kosmetika, pedikůra, šipky, kulečník.

Letní sezóna

Dvoulůžkový pokoj typu standard 1 700 Kč/pokoj/noc
Dvoulůžkový pokoj typu economy 1 500 Kč/pokoj/noc
Pokoj typu deluxe nebo apartmán 2 300 Kč/pokoj/noc
Třílůžkový pokoj 2 350 Kč/pokoj/noc
Čtyřlůžkový pokoj 2 900 Kč/pokoj/noc


Jedna osoba v pokoji typu standard nebo economy 1 050 Kč/noc

Přistýlky dle možností a domluvy s recepcí hotelu.
Pro dítě do 12 let 350 Kč/noc
Pro osobu starší 12 let 650 Kč/noc

Mimo sezónu

Dvoulůžkový pokoj typu standard 1 400 Kč/pokoj/noc
Dvoulůžkový pokoj typu economy 1 250 Kč/pokoj/noc
Pokoj typu deluxe nebo apartmán 1 980 Kč/pokoj/noc
Třílůžkový pokoj 2 050 Kč/pokoj/noc
Čtyřlůžkový pokoj 2 300 Kč/pokoj/noc


Jedna osoba v pokoji typu standard nebo economy 1 050 Kč/noc

Přistýlky dle možností a domluvy s recepcí hotelu.
Pro dítě do 12 let 350 Kč/noc
Pro osobu starší 12 let 650 Kč/noc

Ceny stravování

Snídaně Bufetové V ceně ubytování
Polopenze Dvouchodová servírovaná 150 Kč/osoba/noc
Plná penze Nenabízíme (polední menu dle aktuální nabídky)

Slevy

Aktuální nabídka akčních balíčků dle informací na http://www.vyhlidka.eu/cs/balicky.html

Doplňující informace o ubytování a cenách

V ceně každého ubytování je zahrnuta snídaně formou bohatého studeného i teplého rautu.


Kontakt Hotel Vyhlídka Hotel Vyhlídka levné ubytování Luhačovice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti