Caramell hotel & cafe

Mírové náměstí 56, Louny
Kapacita: 16 (20 osob s přistýlkami) osob
Cena: 750 - 990 Kč
min. delka 1 denNový, architektonicky zajímavý hotel s restaurací a kavárnou v historickém centru města, přímo na náměstí v Lounech.

Umístění a dostupnost objektu

Výborná poloha - půl hodiny cesty z Ruzyňského letiště v Praze. Dostupné autem až k hotelu.

Vybavení objektu

Hotel s kavárnou a restaurací, prostornou letní terasou přímo na hradbách městského opevnění, v krásném prostředí nad řekou. Kavárna pro 16 osob, restaurace pro 24 a letní terasa s kapacitou 54 osob. V celém hotelu i restauraci je WIFI zdarma, k dispozici školící technika – projektor a plátno, hotel je vybaven výtahem. Na terase venkovní gril, ohniště a zastřešené pódium pro pořádání koncertů či jiných akcí. Celoročně dětský koutek, v létě na venkovní terase, v zimě uvnitř, vysoké židličky pro děti.

Pokoje

Ubytování v deseti komfortních pokojích s 16 lůžky, 4 přistýlkami a 1 dětskou postýlkou. Všechny pokoje vybavené LCD TV, trezorem, minibarem, některé pokoje s vlastním balkónem, pro hotelové hosty navíc terasa s výhledem na řeku a České středohoří v 2. patře hotelu.

Služby

Soukromé oslavy, svatby, firemní večírky a školení, firemní akce, příjemné posezení v zajímavě řešeném prostředí.

Parkování

Přímo před hotelem nebo na náměstí na veřejném parkovišti.

Stravování

Moderní evropská kuchyně: saláty, ryby, steaky, speciality, italské těstoviny, vegetariánská jídla, dětská jídla, česká jídla, domácí zákusky, ovocné a zmrzlinové dezerty. Vynikající sicilská káva, velký výběr z moravských i zahraničních vín, nepasterizované pivo Svijany.

Letní aktivity

Doporučujeme návštěvu nedalekého České středohoří se svým nejvyšším kopcem Milešovkou. Na území Českého středohoří byla vyhlášena Chráněná krajinná oblast s výskytem vzácné flóry a fauny. Můžete tady navštívit naučné stezky a cyklostezky, nebo kopec Raná, který je významným centrem paraglidingu v ČR, ráj modelářů a na jeho úpatí je také sportovní letiště. Přímo ve městě je koupaliště s tobogany.

Zimní aktivity

Podobně, jako v létě, v případě ideálních sněhových podmínek neomezené terény pro běžkaře.

Celoroční aktivity

Prohlídka města a jeho historických památek. Louny jsou staré královské město s dochovanými středověkými hradbami, s baštami a starobylou Žateckou branou, nejvýznamnější památkou je kostel sv. Mikuláše s celoročně přístupnou vyhlídkovou věží.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Všechny prostory hotelu jsou nekuřácké, kouření povoleno pouze na hotelových venkovních terasách. Ve městě je krytý bazén, relaxační klub POMERANČ s vířivkou, saunou a masážemi, se kterým hotel spolupracuje, 3D kino a divadlo.

Celoroční ceny

Ano.

Ceny stravování

viz www.caramell.cz

Slevy

pro větší skupiny a delší pobyt lze domluvit individuální slevy

Doplňující informace o ubytování a cenách

nový, atraktivní hotel přímo v historickém centru města


Kontakt Caramell hotel & cafe Caramell hotel & cafe levné ubytování Louny kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti