Penzion U Zámecké zahrady

Bratrská 586, Lipník nad Bečvou
Kapacita: 33 osob
Cena: 500 - 2000 Kč
min. delka 1 denPenzion U Zámecké zahrady se nachází v klidné části, nedaleko historického centra města Lipník nad Bečvou. V jeho blízkosti se rozprostírá unikátní střešní zámecká zahrada a park. Dále mohou hosté využít městské koupaliště, tenisové kurty, atletický stadion.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion U Zámecké zahrady se nachází v klidné části, nedaleko historického centra města Lipník nad Bečvou. V jeho blízkosti se rozprostírá unikátní střešní zámecká zahrada a park. Dále mohou hosté využít městské koupaliště, tenisové kurty, atletický stadion.

Vybavení objektu

Restaurace se společně s penzionem nachází v klidné části města Lipník nad Bečvou. Do provozu byla uvedena v roce 1998, avšak v roce 2008 prošla rozsáhlou rekonstrukcí a modernizací. V našem sortimentu najdete výborné plzeňské pivo, kvalitní vína, kávu Monaco Dallmayer. Naše kuchyně se specializuje nejen na českou klasiku, ale můžete zde ochutnat i jídla mexická, italská, především pizzu, různé saláty a steaky.

Pokoje

Dvoulůžkové a třílůžkové pokoje. Každý pokoj má své sociální zařízení. Je vybaven televizore a lednicí. Dále nabízíme 2 apartmány jeden s vanou a druhý se sprchovým koutem, součástí apartmánů je také kuchyňský kout, televizor a lednice.

Služby

Od jara do podzimu je za příznivých podmínek otevřena zahradní restaurace, která nabízí příjemné posezení na čerstvém vzduchu. Posezení je kryté v případě nepříznivého počasí či silného slunce. Pro děti je zde pískoviště se skluzavkou, tabule na kreslení a trampolína. Maminky jistě ocení oplocení celého venkovního prostoru zahradní restaurace. Často zde nabízíme různé grilované a uzené pochoutky (grilované makrely, kuřecí křidýlka, klobásy, steaky), vše dle aktuální nabídky šéfkuchaře.

Parkování

Parkoviště v blízkosti penzionu, možnost úschovy auta do garáže.

Stravování

V restauraci, která je propojena s penzionem

Celoroční ceny

1 osoba 500 / noc
2 ososby 900 / noc
3 osoby 1290 / noc

ceny jsou uvedeny bez snídaně

Letní sezóna

1 osoba 500 / noc
2 ososby 900 / noc
3 osoby 1290 / noc

ceny jsou uvedeny bez snídaně

Zimní sezóna

1 osoba 500 / noc
2 ososby 900 / noc
3 osoby 1290 / noc

ceny jsou uvedeny bez snídaně

Mimo sezónu

1 osoba 500 / noc
2 ososby 900 / noc
3 osoby 1290 / noc

ceny jsou uvedeny bez snídaně

Ceny stravování

snídaně 90 Kč/osobu

Slevy

děti do 4 let zdarma
děti do 12 let 50% sleva na ubytování i na snídani

Doplňující informace o ubytování a cenách

Při velké skupině lidí nad 15 osob množstevní cena, dohodnutá dopředu nebo na místě


Kontakt Penzion U Zámecké zahrady Penzion U Zámecké zahrady levné ubytování Lipník nad Bečvou kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti