Pension & camp Javořice

Lhotka 10, Lhotka
Kapacita: 18 osob
Cena: 220 - 399 Kč
min. delka 1 denRodinný penzion na statku s chovem ovcí a včel, agroturistika.

Umístění a dostupnost objektu

Na okraji malé obce Lhotka, dostupnost autem i veřejnou dopravou (BUS), 6 km od Telče.

Pokoje

3 dvoj a 4 třílůžkové pokoje s vlastní koupelnou.

Služby

Praní prádla, masáže.

Parkování

Parkování venku - na dvoře nebo na zahradě.

Stravování

Stravování: 2 x čajová kuchyňka (konvice, vařič, mikrovlnka, lednička, vybavená nádobím – příbory, hrnky, talíře, kastroly,...). Snídaně na přání, platí se na místě. K snídani čerstvé pečivo, sýr, salám, máslo, vlastní med a domácí marmeláda (med i na prodej), čaj, káva, mošt... ...a možná něco navíc. Restaurace v obci (100 m), dalších 5 v sousedních vsích, všechny dobře vařící. Něco do bříška (kromě snídaní): Ovocné mošty z vlastního ovoce (nyní hruškový z r. 2009, uvidíme co se urodí letos) Vína z dobrého sklepa pana Tichého z Rybníků u M. Krumlova Pivo Bernard (světlé, polotmavé, černé, nealkoholické, švestkové,...) Jehněčí - na rožni i jinak Slivovice - čistá i ochucená.

Letní aktivity

Pro letní pohodu je k dispozici: Dětské pískoviště Venkovní terasa s ohništěm Ping-pong (použití ZDARMA, zapůjčení sady pálek 20 Kč) 2 hřiště - na fotbal a na volejbal či nohejbal (ZDARMA, síť k dispozici)

Zimní aktivity

Pro zimní pohodu: Lyžařský vlek s osvětlením a zasněžováním v Mrákotíně (3 km), dostupnost busem popř. dovoz možný) Lyžařské stopy udržované skůtrem od nás až do Telče, do Mrákotína a na Javořici Bruslení na rybnících na návsi (dle mrazu a sněhové pokrývky) Možnost půjčení bruslí a běžek. Atrakce, co k zimě patří – od vánoc třešťské betlémy (15 km), plesy, masopust

Celoroční aktivity

Turistika po okolní přírodě. WiFi v celém objektu, 8 Mbit/s, ZDARMA. 2 společenské místnosti – hala pro 10 osob a vinárna pro 20 osob (krb, bar, promítací plátno, možnost zapůjčit dataprojektor a notebook).

Letní sezóna

370 - 399 dle počtu nocí, dítě do 10 let 280 - 340

Zimní sezóna

370 - 399 dle počtu nocí, dítě do 10 let 280 - 340

Mimo sezónu

300 - 370 dle počtu nocí, dítě do 10 let 220 - 280

Ceny stravování

snídaně 66

Slevy

5 % za druhý pobyt, 10 % od třetího pobytu
10 % rodinné pasy a SphereCard


Kontakt Pension & camp Javořice Pension & camp Javořice levné ubytování Lhotka kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti