Chalupa na hlubokým

na Penziony.cz
od roku 2016
Lhotka 26, Lhotka pod Ondřejníkem
Kapacita: 1-15 osob
Cena: 235 - 285 Kč
min. delka 2 dnyNa hlubokým je chalupa s velkou variabilitou použití jak do počtu osob,tak i pro způsob využití.Kdo hledá opravdu klidné a pohodové místo s možností odpočinku v krásné přírodě ale i možností se dobře pobavit či sportovně relaxovat,má Na hlubokým ideální podmínky.

Umístění a dostupnost objektu

Umístění: Na samotě na severozápadním svahu Ondřejníku (890 m), 1 km nad vesničkou Lhotka. Kolem chalupy jsou rozsáhlé pozemky prosluněných luk a lesů. Přímo z chalupy je krásný výhled na Palkovické hůrky. Příjezd ze Lhotky je po zpevněné cestě. Ve Lhotce je restaurace, krytý bazén, whirpool, sauna, bowling. Kozlovice 5 km (muzeum Fojtství, pivovar, vláček Podhoráček). Hukvaldy 9 km. Na Ondřejníku jsou běžecké trasy.

Vybavení objektu

Pro nejmenší je tu pískoviště,trampolína,skluzavka a houpačky. Na pozemku je možnost využití ohniště,posezení až pro 20 lidí na terase s 1/3 kryté a s přístupem do kuchyně přes hladové okno. Skvělá možnost k odpočinku je i u rybníčku s rybkami a opět částečně krytou terasou s posezením.Máme tu Enta - 200let starou lípu a pod ni je také možnost,hlavně v létě příjemně posedět.

Pokoje

Vše je nové,zařizovací předměty jsou cíleny k praktickému využití pro běžný život. V ubytovacích prostorách by bylo možné celoroční bydlení bez omezení na komfortu. O to se postarají 3x plně zařízené kuchyně, stejně jako 3x koupelny s wc. Devízou našeho ubytování jsou dvě zasklené lodžie - které poskytují skvělé místo pro snídani,kafíčko či jen tak se kochání prostým a klidným okolím.

Služby

V zimním období je zajištěno centrální topení. Sobota - od 10hod do 14 hod úklid

Parkování

Parkovací prostory jsou vhodné až pro 6 aut. Parkujeme na žulovém parkovišti přímo u chalupy. V zimním období je v případě krátkodobé nedostupnosti na parkoviště možné využít k tomuto účelu záchytné parkoviště v centru vesnice. Bagáž i pasažéry po domluvě vyvezeme až k chalupě. Možnost po domluvě vyzvednutí na Autobusovém nebo Vlakovém nádraží ve Frýdlantu nad Ostravicí.

Stravování

20 minutovou procházkou je dostupná restaurace s pizzerii,vnitřním i venkovním bazénem,vířivkou a saunou.

Celoroční aktivity

V obci restaurace, pizzerie, venkovní bazén, krytý bazén s vířivkou, whirpool, sauna, bowling Kozlovice - Muzeum Fojtství Kozlovice - návštěva místní restaurace v bývalém pivovaru Kozlovice - vláček Podhoráček Hukvaldy – rodiště Leoše Janáčka Hukvaldy – Obora Hukvaldy – Hrad Hukvaldy Hukvaldy – Tropical Štramberk - rozhledna Štramberk - Solné jeskyně Štramberk - Pivní lázně Přehrada Olešná Rožnov p/R - skanzen Sportovní možnosti Značené cyklotrasy Vyšlap na Ondřejník Přehrada Olešna - akvapark Frenštát – akvapark Pustevny - lanová dráha Tarzánie Bílá Mezivodí Pustevny Palkovice za domem Kociánka Čeladná Opálená Pstruží Poma Malenovice Běžecké trasy na Ondřejníku malý okruh 5km, velký 11km.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Máme jednu zajímavost,z Lhotky se snadno dostanete do dalekého okolí a to skratkami, cestičkami klikatícími se mezi kopečky.Je tak jen 13km do Frenšátu pod Radhoštěm nebo do Kopřivnice ,kde je i Tatra muzeum.Než to tu zjezdíte na kole,zabavíte se pěkných pár dnů.

Letní sezóna

1.7. - 31.8. - je pronájem celé chalupy - do 8 osob 15960,- Kč - 285,-Kč/osoba/noc ,nad 8 osob každá další osoba 285,- Kč/noc, el.energie + 15.-Kč osoba/noc
v ceně je voda,povlečení,internet a parkování.
Možnost navýšení kapacity do 15 osob.

Velikonoce - pronájem celé chalupy na 4 noci - do 8 osob 9120,- Kč,nad 8 osob každá další osoba 285,- Kč/noc
el.energie + 15,- Kč osoba/noc,v případě potřeby topení objekt/den 300,- Kč

Zimní sezóna

Vánoce - pronájem celé chalupy na 5 nocí - do 8 osob 11400,- Kč,nad 8 osob každá další osoba 285,- Kč/noc
el.energia + 15.-Kč osoba/noc, topení objekt/den 300,- Kč, v případě zájmu topení v kachlových kamnech/den 200,- Kč
Možnost navýšení kapacity do 15 osob.

Silvestr - pronájem celé chalupy na 5 nocí - do 8 osob 11400,- Kč ,nad 8 osob každá další osoba 285,- Kč
el.energie + 15.-Kč osoba/noc, topení objekt/den 300,- Kč, v případě zájmu topení v kachlových kamnech/den 200,- Kč
Možnost navýšení kapacity do 15 osob.

Mimo sezónu

2.1. - 30.6.
1.9. - 18.12.
možnost pronájmu celé chalupy do 8 osob - 235,- Kč/osoba/noc,el.energie + 15.-Kč osoba/noc
podle počtu osob - možnost pronájmu jednotlivých částí chalupy,
v případě potřeby topit je cena za topení 300,- Kč den/objekt
obsazenost od 1 - 15 osob
cena zahrnuje vodu,povlečení,internet a parkování

Slevy

děti do 3 let zdarma

Doplňující informace o ubytování a cenách

Doplatek je za topení 300,- Kč den/objekt
topení v kachlových kamnech 200,- Kč/den
úklid 500,- Kč


Kontakt Chalupa na hlubokým Chalupa na hlubokým levné ubytování Lhotka pod Ondřejníkem kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti