Hotel zámek Berchtold

Vidovice 6, Kunice
Kapacita: 75 osob
Cena: 700 - 2600 Kč
min. delka 1 denNavštivte náš rodinný zámecký hotel s přilehlým zámeckým parkem, kde si přijdou na své především děti, ale také dospělí.

Umístění a dostupnost objektu

Obec Kunice – Vidovice se nachází ve Středočeském kraji (bývalý okres Praha – východ) na 15,5 km brněnské dálnice D1. Na Exitu 15 Všechromy, Velké Popovice sjeďte a dejte se směrem na Všechromy, Strančice. Po vjezdu do obce Strančice odbočte vpravo (směrovka BERCHTOLD) a dejte se třešňovou alejí směrem do Kunic-Vidovic, kde je zámek dobře značen. Stále pokračujte po hlavní silnici cca 1,5 km a po levé ruce uvidíte zámeckou zeď s erbem, kde zahnete vlevo ke Sport centru a vstupu do Dětského ráje (Vidovice č.p. 136) a po cca 50 m jste na Sportcentru Na Zámečku. Pod areálem je velké parkoviště, kde můžete pohodlně zaparkovat i s autobusem.

Vybavení objektu

RECEPCE recepce k dispozici 24 hodin denně informační servis vysokorychlostní připojení WIFI po celém areálu ZDARMA hotelové parkoviště pro osobní automobily i autobusy zdarma prodej suvenýrů, dárkových předmětů, poštovních známek a kosmetických doplňků půjčení vysoušeče vlasů, nabíječek do vybraných telefonů úschova cenností v trezoru a zavazadel buzení na pokoji vyřizování vzkazů hotelovým hostům denní tisk možnost platby kreditními kartami housekeeping hotelová prádelna nekuřácké prostředí RESTAURACE zámecká restaurace a catering dle Vaší chuti kontinentální snídaně, švédské stoly degustační menu dětský koutek pro malé návštěvníky možnost platby kreditní kartou room service nekuřácké prostředí CONCIERGE sportovní vyžití kulturní akce nejen pro rodiny s dětmi Více fakultativní výlety, turistické mapy kadeřnictví zajistíme přepravu osob (pro jednotlivce i skupiny) informace o jízdních řádech

Pokoje

Vyberte si svůj styl pokoje: zámecké novomanželské zámecké standardní komfortní rodinné (propojené) ZTP pokoj Vybavení pokojů: vlastní sociální zařízení (WC, sprcha nebo vana), plazmová TV, minibar, trezor

Služby

snídaně v zámecké restauraci (8:00 – 10:00) vstup do Dětského ráje a na vybrané veřejné akce po dobu pobytu kulečník prohlídku zámku a muzea hlídané parkoviště / úschovna kol sluneční terasu s dětským brouzdalištěm a lehátky celý areál je bezbariérový (v budově zámku je výtah do 1. a 2. podlaží) nástup pobytu (check-in): 14:00 vyklizení pokoje (check-out): 10:00

Parkování

zdarma v okolí zámku

Stravování

snídaně v ceně ubytování, místní restaurace v přízemí Kouzelná zahrada, místní okolní hospůdky a restaurace v okolí

Letní aktivity

tenis, stolní tenis, cyklotrasy, koloběžky, motokáry, koupaliště, letní kemp

Zimní aktivity

lyžování v blízkém středisku Šibeniční vrch

Celoroční aktivity

tenis, stolní tenis, golf 3D simulátor, tanec, fitness

Letní sezóna

V letní sezoně se ceny pohybují přímo v zámeckém hotelu od 1400,- do 2600,-, ve vedlejší budově v Penzionu Pohádka od 1300,- do 1900,-.

Zimní sezóna

V zimní sezoně se ceny pohybují v zámeckém hotelu od 1000,- do 1800,-, ve vedlejší budově v penzionu Pohádka od 700,- do 1200,-.

Ceny stravování

snídaně je zahrnuta v ceně pobytu, stravování je možné přímo v zámecké restauraci Kouzelná zahrada nebo v okolních hospůdkách přímo zde ve vesnici Kunice - Vidovice.

Slevy

10% pro držitele platebních karet City bank, 10% sleva na ubytování v případě ubytování větších skupin či rodin s dětmi, slevy pro držitele City bank platebních karet také slevy v restauraci.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Ceny se mění dle ročního období, jaro léto podzim zima. Můžete si vybrat ubytování přímo na zámku, nebo v klidnějším místě v penzionu Pohádka, který se nachází 100m od zámečku přes zámecký park.

V obou případech ubytování máme na výběr zámecké pokoje a standardní pokoje.


Kontakt Hotel zámek Berchtold Hotel zámek Berchtold levné ubytování Kunice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti