Restaurace pension u Krtka

Mánesova 990, Kraslice
Kapacita: 24 osob
Cena: 350 - 450 Kč
min. delka 1 denV roce 2007-8 byl penzion komplet zrekonstruován! Penzion se nachází 400m od centra Kraslic - města krajek, hudebních nástrojů. Jedná se o velmi kvalitní ubytování za příznivé ceny!! Těšíme se na Vaší návštěvu!!(Bezdrátoví internet WIFI-zdarma !!) * Průměrná cena lůžka: 350Kč

Umístění a dostupnost objektu

Pension u Krtka se nachází vklidní části obce Kraslice v západní části Krušných hor.

Vybavení objektu

Přízemí-3 nové plně vybavené pokoje.První patro-apartmán o rozloze 120 m. V podkroví-pokoj Č.1-dvojlůžko+přistýlka+koupelna a WC,pokoj Č.2-dvojlůžko+přistýlka a vana WC na patře,pokoj Č.3-dvojlůžko+přistýlka a vana WC na patře.

Pokoje

Apartmán-Kuchyně,jídelní kout,obývací pokoj a ložnice+pokoj,mikrovlnka,varná konvice ,sporák,lednička,TV-Sat,rádio. V podkroví-Pokoj Č.1-Manželská postel+přistýlka,skříň,stolek+židle,rádio,TV-Sat,Koupelna a WC,vpatře plně vybavená kuchyň.Pokoj Č.2-Manželská postel+přistýlka,skříň,stolek+židle,rádio,TV-Sat,rohová vana WC na chodbě,vpatře plně vybavená kuchyň.Pokoj Č.3-Manželská postel,skříň,stolek+židle,rádio,TV-Sat,rohová vana WC na chodbě,vpatře plně vybavená kuchyň.

Parkování

Parkoviště !!

Stravování

Letní aktivity

Okolí je protkané turistickými a cyklistickými stezkami, které jsou upravené a propojené s cyklostezkami v Německu. V zimním období máte možnost vyžití na upravených sjezdovkách v Kraslicích a v blízkém lyžařském, snowboardovém parku SKI-Bublava (4km). V létě můžete navštívit aquaparky v Sokolově (25km) nebo v německém Schönecku (9km), golfové hřiště Luby u Chebu (18km) a jiné.

Zimní aktivity

V zimě plně využijete mnoho kilometrů upravovaných běžeckých tratí, po kterých se dostanete až na nejvyšší vrchol Krušných hor Klínovec (délka trasy cca 50 km). Příroda v okolí Kraslic je vhodná pro zimní turistiku. 5 km od penzionu na Bublavě se nachází sjezdové tratě SKI-Bublava , kde jsou dva vleky s kapacitou 1800 osob za hodinu. Sjezdové tratě jsou uměle zasněžovány a své místo na nich najdou jak začátečníci, tak i pokročilí lyžaři. V blízkosti vleků se nachází občerstvení, škola lyžování, půjčovna lyžařského vybavení a úschovna věcí. Přímo v Kraslicích se nacházejí dvě sjezdovky.

Celoroční ceny

Po domluvě !!

Letní sezóna

Apartmán-400Kč/osoba/den/minimum 4 osoby
Pokoj Č.1-400Kč/osob/den
Pokoj Č.2-400Kč/osob/den
Pokoj Č.3-400Kč/osob/den
Pokoj Č.4-450Kč/osob/den
Pokoj Č.5-450Kč/osob/den
Pokoj Č.6-450Kč/osob/den

Zimní sezóna

Apartmán-350Kč/osoba/den/minimum 4 osoby
Pokoj Č.1-400Kč/osob/den
Pokoj Č.2-350Kč/osob/den
Pokoj Č.3-350Kč/osob/den
Pokoj Č.4-450Kč/osob/den
Pokoj Č.5-450Kč/osob/den
Pokoj Č.6-450Kč/osob/den

Ceny stravování

Slevy

Při plném obsazení ! nebo dlouhodobě ubytovaní !

Doplňující informace o ubytování a cenách

Nabízim i dlouhodobé ubytování za smluvní ceny !!


Kontakt Restaurace pension u Krtka Restaurace pension u Krtka levné ubytování Kraslice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti