Penzion Heřmanice

Heřmanice 101, Králíky
Kapacita: 44 osob
Cena: 410 - 360 Kč
min. delka 2 dnyPenzion se nachází u Králík, v malebné vísce Heřmanice, na úpatí Králického Sněžníku,nedaleko hraničního přechodu Dolní Lipka do Polské republiky.Svou polohou v klidném prostředí a vybavením, je penzion ideálním místem k aktivnímu odpodpočinku a relaxaci.

Umístění a dostupnost objektu

Automobilem je penzion nejlépe dosažitelní po silnici č.11 do Červené Vody, odtud do Králík a potom do Heřmanic, přes Prostřední Lipku. Autobusem do Králík, (leží na lince Praha -Jeseník a Praha -Ostrava), odtud místní dopravou do Heřmanic.Vlakem do Prostřední Lipky, odtud 3km pěšky.

Vybavení objektu

V areálu penzionu se nachází antukový tenisový kurt , venkovní bazén, ohniště pro individální opékání a rožnění, ruské kuželky a minigolfové dráhy. K posezení a občerstvení pak venkovní terasa s obsluhou. V samotné restauraci je kulečníkový stůl a šipky.V poschodí je pak salonek s kapacitou 30 - 35 míst, s možností využití k pořádání samostatných akcí.

Pokoje

Celkově máme k dispozici 11 pokojů z toho 8 s vlastním soc. zařízením, ke dvěma pokojům pak je k dispozici společné bezbarierové soc. zařízení, vhodné pro vozíčkáře. Pokoje jsou dvou až čtyřlůžkové s možností přistýlek.Na vybraných pokojích je TV přípojka a možnost zapůjčení TV.

Parkování

K penzionu patří parkoviště s kapacitou shruba 30 vozidel, parkování je pro hosty zdarma.

Stravování

Penzion nabízí stravování v plném rozsahu, snídaně, obědy, večeře, případně dle individuální domluvy. V penzionu se funguje restaurace s celoročním provozem.

Letní aktivity

Penzion je idálním východiskem pro pořádání turistických a cyklistických tůr po širokém okolí a svým vybavením, kurtem a bazénem i k aktivnímu odpočinku v samotném areálu penzionu.

Zimní aktivity

Zároveň je i vhodným výchozím bodem k návštěvě okolních lyžařských středisek.Od samotného penzionu se na nadcházející zimní sezonu připravuje udržovaná bežecká stopa do lyžařského střediska v Dolní Moravě.V lyžařském areálu společnosti Ski Sněžník ( smluvní partner) penzionu, zajistí penzion pro ubytované hosty výrazné slevy na jízdném, na vlecích v tomto středisku.

Celoroční aktivity

V regionu Králicka a blízkém okolí penzionu je i množství turisticky vyhledávaných cílů, samotný vrchol Králického Sněžníku 1 423 m n.m., poutní klášter a Kostel Nanebevzetí Panny Marie na Hoře Matky Boží, kam vede rekonstruovaná Křížová cesta z Králík, Muzeum opevnění, pevnost Bouda na Suchém Vrchu, Acrobatpark Aleše Valenty ve Štítech, Zemská brána na Divoké Orlici a podél ní cyklostezka k Pastvinské přehradě, nebo i 20m vysoký vodopád v Miedzigorczie v sousedním Polsku a mnoho dalších zajímavostí.

Doplňující informace o ubytování a cenách

NABÍZÍME VÁNOCNI POBYT - 22.12. - 28.12.2010 (JDE UPRAVIT) - PROZIJTE STEDRÝ DEN NA HORÁCH

Doplňující informace o ubytování a cenách

domácí mazlíci 70,-/1den
WIFI připojení v budově zdarma


Kontakt Penzion Heřmanice Penzion Heřmanice levné ubytování Králíky kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti