Penzion Proneco

Klentnice 78, Klentnice
Kapacita: 27 osob
Cena: 350 - 500 Kč
min. delka 1 denNově vybudovaný penzion v obci Klentnice. Obec leží 6 km od Mikulova a cca 15 km od Lednice a Valtic. Z každého pokoje lze vstoupit přímo na samostatnou terasu, kde si můžete vychutnat ranní kávu při pohledu na krásnou krajinu Pálavy. Využijte zaváděcí ceny a přijeďte relaxovat do atmosféry plné pohody a vína, do místa, které nabízí přírodní krásy, historické skvosty i nepřeberné množství sportovního vyžití.

Umístění a dostupnost objektu

Obec Klentnice se nachází na Jižní Moravě v CHKO Pálava. Poblíž je město Mikulov, obec Pavlov a Perná. Lednice a Valtice jsou vdzáleny cca 15 km. Do 15 minut jízdy autem jsou vzdáledny také Novomlýnské nádrže.

Vybavení objektu

Přímo u penzionu je uzavřené parkoviště střežené kamerovým systémem. K penzionu přísluší také vinárna s vybavenou kuchyňkou a posezením, kterou je možné si pronajmout. V letních měsících je v provozu stánek s občerstvením a venkovní terasou.

Pokoje

U každého pokoje na penzionu je venkovní terasa. Vybavení pokojů: sociální zařízení (sprchový kout, wc), klimatizace, TV, chladnička, rychlovarná konvice, telefon. Na firmě Proneco jsou tři pokoje, které mají společnou kuchyňku. Dále mají na každém pokoji soc. zařízení, TV, telefon a rádio.

Služby

Možnost zajistit hlídání dětí.

Parkování

Přímo u penzionu je uzavřené parkoviště střežené kamerovým systémem.

Stravování

Možnost přiobjednání snídaně. Restaurace, pohostinství a kavárna v obci.

Celoroční aktivity

Pěší turistika, cykloturistika. Nedaleko lázně Lednice.


Kontakt Penzion Proneco Penzion Proneco levné ubytování Klentnice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti