Pension Hestia

Stará Kysibelská 602/45, Karlovy Vary
Kapacita: 100-190 osob
Cena: 245 - 290 Kč
min. delka 1 denPenzion se nachází v klidné části Karlových Varů.Pokoje jsou 1 - 4 lůžkové s úhradou p o u z e za obsazené lůžko .Nejsme bezbariérové zařízení, přesto umožňujeme přístup i vozíčkářům, kteří nás stále častěji navštěvují. Recepce má nepřetržitý provoz,na každém ubytovacím patře klubovna s TV,ohřívací kouty, v recepci možnost zapůjčení žehličky, fénu / vše v ceně ubytování/.Automaty na nápoje.Nově lze rovněž připojení internetu rovněž v ceně ubytování Možnost pronájmu školící místnosti pro cca 30 osob.Tato je vybavena dataprojektorem,WIFI, nádobím a varnou konvicí pro možnost případného pohoštění / není součástí poskytovaných služeb/. Ubytování pejsků a koček lze !!! U skupinových zájezdů lze předem sjednat jednorázovou slevu z ubytovací ceny. Ubytování c e l o r o č n ě !!!

Umístění a dostupnost objektu

Pezion je velmi dobře dostupný - z příjezdové hlavní silnice od Prahy cca 300 m.Kolem penzionu lze volně parkovat, v budově a vedle ní se nachází restaurace s možností velmi dobrého stravování /denní menu za příznivé ceny/.Přibližně 10 m od budovy je oboustranně zastávka MHD, od centra města 5 zastávek. V okolí jsou dva nákupní potravinové markety, benzinová stanice cca 300 m, elektromarket, parky.Možnost výletů po okolních cyklostezkách.Thermální a kryté bazény buď busem MHD -5 zastávek nebo pěší procházkou 25 min.

Vybavení objektu

Ve vestibulu penzionu je nepřetržitá recepční služba, nápojové automaty na kávu,čoko. Na recepci lze bezplatně zapůjčit žehličku , fén , ručník...

Pokoje

Čtyřlůžkové pokoje mají válendu s úložným prostorem, komody na prádlo, šatní skříně,stůl, židle, zrcadla,poličky,TV,WIFI připojení,lednice na požádání. Dvoulůžkové pokoje s kobercem mají TV, šatní skříně ,odkládací stěny se zrcadlem, rozkládací křesla pro možnost přistýlky, noční stolky s lampičkou, poličky, internet,ručníky jsou na pokoji. Jednolůžkové pokoje mají vtupní předsíňku, koupelnu , WC/ručník, mýdlo, toalet.papír/.Pokoj s kobercem je vybaven TV, šatní skříní, komodou, nočním stolkem s lampičkou, poličkami, zrcadlem,WIFI. U všech typů pokoje lze na požádání přidat bezplatně polštář navíc.

Služby

Ubytovací služby, školící místnosti, vedle budovy restaurační zařízení.

Parkování

V okolí budovy na veřejných parkovištích pro osobní automobily.Autobusy dle vyhlášky města mají vyhrazena záchytná parkoviště.

Stravování

Stravování lze zajistit celodenně v restauraci vedle budovy . Potraviny lze také zakoupit k přímé spotřebě v nedalekých nákupních marketech.

Letní aktivity

návštěva bazénů, bruslařské dráhy a koupaliště, začátkem měsíce červenec MFF, Loket s jeho krásně opraveným hradem a divadelními slavnostmi v krásném přírodním prostředí v podhradí, Bečov nad Teplou s relikviářem, nedalekou nově zrekonstruovanou rozhlednu v Krásnu, Klášter Teplá směrem na M.Lázně

Zimní aktivity

možnost lyžování na nedalekých lyžařských střediscích . Autobusy i bezplatně jezdí několikrát denně tam i zpět. Thermální a krytý bazén,promenáda na kryté kolonádě.

Celoroční aktivity

Návštěva lázeňského města, kolonády,kulturních památek, naučné a turistické stezky, cyklostezky, divadlo,návštěva podzemních chodeb , muzea, krytý i otevřený bazén,galerie.

Letní sezóna

Jednolůžkový pokoj s TV ,lednicí a WIFI:
290,- Kč za osobu a noc vč. DPH
Dvoulůžkový pokoj s TV, WIFI, lednice - ú h r a d a p o u z e za obsazené lůžko :
280,- Kč za osobu a noc vč. DPH
Čtyřlůžkový pokoj s TV, WIFI - ú h r a d a p o u z e za obsazené lůžko :
245,- Kč za osobu a noc vč. DPH


Pes :
50,-Kč noc vč. DPH

Ceny stravování

ceny určují restaurace - není součástí ubytovacích služeb

Slevy

Při skupinových, sportovních a školních zájezdech možno po předběžné dohodě poskytnout slevu ze stanovené ceny za ubytování


Kontakt Pension Hestia Pension Hestia levné ubytování Karlovy Vary kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti