Luxury Spa Hotel Olympic Palace

Zámecký vrch 41, Karlovy Vary
Kapacita: 120 osob
Cena: 160 - 390 EUR
min. delka 1 denVítejte v hotelu Olympic Palace, architektonickém skvostu uprostřed lázeňského města Karlovy Vary! Jsme spa & wellness hotel, poskytující lázeňské a hotelové služby na nejvyšší úrovni s jedinečnou rodinnou atmosférou.

Umístění a dostupnost objektu

Olympic Palace je luxusní 5 hvězdičkový hotel, který se nachází v památkové zóně v těsné blízkosti karlovarských kolonád. Unikátní polohu hotelu si zamilujete i kvůli výhledu buď na lázeňské centrum Karlových Varů, nebo na krásu nedalekého Slavkovského lesa

Vybavení objektu

Pýchou hotelu Olympic Palace je balneologické centrum s širokým výběrem lázeňských procedur. Balneologickou část, kompletně vybavenou moderními přístroji, doplňuje luxusní wellness s bazénem, vířivkou a několika saunami. Skuteční milovnici relaxu jistě ocení možnost využití solné jeskyně. Třešničkou je také nabídka služeb kosmetického salónu včetně profesionálního poradenství. Restaurace nabízí 120 míst hotelovým a všem karlovarským hostům vyznávajících výjimečnou gastronomii.

Pokoje

V hotelu Olympic Palace si můžete vybrat z 58 plně klimatizovaných a vkusně zařízených pokojů, kde si užijete opravdového luxusu. Možnost propojení vybraných pokojů, dokonce i balkonů, vytváří unikátní možnost maximálně pohodlného pobytu pro celou rodinu. Všechny pokoje splňují nejvyšší standardy luxusního hotelu a jsou nabízený ve čtyřech kategoriích: Comfort, Superior, Delux a Suite. Samozřejmosti je vysokorychlostní WI-FI připojení v celém hotelu. Věříme, že se nám kompletní rekonstrukcí všech pokojů podařilo zachovat ducha secesního stylu a skloubit jej s dokonalostí moderního vybavení.

Služby

Lázeňský hotel nabízí svým hostům komplexní lázeňskou léčbu. Tradiční léčebné postupy jsou vhodně doplněny nejmodernějšími metodami.

Parkování

Hotel se nachází přímo v lázeňské zóně. Počet parkovacích míst přímo u hotelu je omezen a je třeba je předem rezervovat. Další možnost parkování je v nedalekých podzemních garážích. Veškeré služby spojené s parkováním zajišťují hoteloví portýři.

Stravování

Hotelová restaurace nabízí snídaně, obědy i večeře formou bohatého bufetu s akcentem na zásady správného stravování. Tým kuchařů upřednostňuje čerstvé a lokální suroviny a moderní postupy úpravy pokrmů. V hotelovém Lobby Baru je možné posedět u krbu a pochutnat si na lehkém salátu, polévce či domácích dezertů z barového menu.

Letní aktivity

V létě je možné využít nádherné lesní cesty v okolí hotelu k pěší turistice či vyjížďkám na kole. Hotelová recepce ráda zajistí skupinové i individuální zájezdy do okolních turistických cílů jak v Čechách, tak v cizině.

Zimní aktivity

Nedaleké Krušné hory přímo vybízejí k lyžařským aktivitám, sáňkování nebo jen k návštěvě zasněžených horských vrcholků.

Celoroční aktivity

Návštěva hotelového wellness centra s bazénem, vířivkou, třemi saunami a solnou jeskyní doplňuje široké spektrum lázeňských procedur.


Kontakt Luxury Spa Hotel Olympic Palace Luxury Spa Hotel Olympic Palace levné ubytování Karlovy Vary kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti