Sanatorium Panorama

Na Vyhlídce 158/20, Karlovy Vary
Kapacita: 48 osob
Cena: 25 - 54 EUR
min. delka 3 dnySanatorium Panorama se nachází v samém srdci Karlových Var, přímo nad jejich centrální částí. Z jedné strany hotelu se nabízí kouzelný výhled na celé lázeňské centrum města, zobrazené na všech reklamních snímcích turistických agentur. Z druhé strany k hotelu přiléhá smíšený les, obklopující celé Karlovy Vary. Blízkost přírody nabízí mnoho možností k nádherným procházkám po lázeňských stezkách kolem města ve všech ročních obdobích.

Umístění a dostupnost objektu

Spa hotel Panorama se nachází 10 minut chůze od všech známých míst města – světoznámého Vřídla, kolonády s minerálními prameny. Stejně daleko se nachází kulturního střed města – kostel sv. Máří Magdalény, karlovarské divadlo a městská pěší zóna. Ve vzdálenosti 15 minut se nachází městská kina, malé divadelní formy a sportovní zařízení všeho druhu.

Vybavení objektu

Spa hotel má odpovídající vybavení k léčbě a kvalifikovaný personál. Hostům nabízí široký výběr rehabilitačních procedur a wellness program. Procedury jsou prováděny a vedeny odborným pracovníkem – lázeňským lékařem. Ten kontroluje a upravuje jednotlivé procedury pacientů.

Pokoje

Hotel byl postaven ve stylu českého klasicismu v roce 1829 a v roce 2001 byl komplexně zrekonstruován a vybaven novým léčebným centrem. Jeho pokoje jsou plně vybavené, aby odpovídaly hodnotícímu stupni ****: TV, satelit, telefon s přímou linkou, fén, vana v koupelnách, WC, mini bar a v neposlední řadě nabízí neopakovatelný výhled na Karlovy Vary.

Služby

Hotel Panorama nabízí další služby – fax, internet, parkování zdarma, garáž za poplatek, půjčování aut a horských kol, terasu s jedinečným výhledem na město. Hotel provádí exkurze do Karlových Varů, hlavního města Prahy a dalších významných míst celých Čech.Milovníkům sportu umožňuje provozovat tenis, golf pod vedením odborného trenéra s licencí PGA, pěší túry a velký termální bazén. Procházky nádhernými lesy, čistý vzduch a velkolepé panorama města nabízí velké možnosti k aktivnímu odpočinku, pomáhajícímu ozdravnému pobytu.

Parkování

Mame jhned u hotelu vlastni parkovaci plochu pro 5 aut, parkovani je zdarma. Take mame garaz pro 3 auta jedna noc 4 euro

Stravování

Restaurace hotelu nabízí českou kuchyni včetně všech dietních jídel. Snídaně je nabízena formou „švédského stolu“ a je zahrnuta v základní ceně za ubytování.

Letní sezóna

(14.04.-31.07.), (01.09.-14.10.),(21.12.-05.01)
Jednoluzkovy pokoj -1500 kc
Dvouluzkovy pokoj - 2200 kc

Mimo sezónu

(15.10.-21.12.), (05.01.-14.04.)
Jednoluzkovy pokoj -1000 kc
Dvouluzkovy pokoj - 1900 kc

Slevy

Deti do 12 let ubytovani zdarma (bez snidane), strava 300 kc


Kontakt Sanatorium Panorama Sanatorium Panorama levné ubytování Karlovy Vary kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti