Apartmány Škroupova

Škroupova 778/3, Karlovy Vary
Kapacita: 5 osob
Cena: 870 - 1490 Kč
min. delka 1 denDovolujeme si Vám nabídnout dva samostatné apartmány plně zařízené ke krátko či dlouhodobému pronájmu, při Vaší návštěvě Karlových Varů.

Umístění a dostupnost objektu

Apartmány se nalézají ve středu lázeňské zony Karlových Varů, mezi hotely Imperial, Carlsbad Plaza a GH Pupp, necelých 300m od Vřídelní kolonády.

Vybavení objektu

Každý z apartmánů má plně zařízenou kuchyňku s lednicí , vlastní koupelničku s WC a sprchovým koutem, /koupelna s podlahovým vytápěním/, pokoj s SAT TV, zabudovaným trezorem ve zdi a překrásným výhledem na zalesněné údolí řeky Teplé s GH Pupp .

Pokoje

Každý z pokojů je stylově zařízen antik nábytkem , pro Vaše pohodlné spaní jsou pak připraveny kvalitní orthopedické matrace Royal Extra z přírodního kaučuku.

Služby

Každému kdo přijede , třeba i na jeden den poradíme kde, kdy , co a za kolik.... A kdo přijede na delší dobu, jednou týdně vymněníme ložní prádlo,ručníky a osušky.

Parkování

V objektu je privátní dvůr, kde lze parkovat pod širým nebem, popř. 300m od apartmánu proti hotelu Imperial se právě dokončují podzemní garáže . (dokončení prosinec 2007 )

Stravování

Kdo rád vaří ,může si samozřejmě kuchtit sám v našich hezkých kuchyňkách , kdo ne ,může prozkoumat kvality více jak stovky restaurací,kaváren a barů Karlových Var.

Letní aktivity

Na přelomu června a července určitě mezinárodní filmový festival , v srpnu pak filmový festival studentských filmů a na konci léta pak festival filmů cestopisných. To pro milovníky filmů, Vary Vám samozřejmě nabídnou mnohem víc a v každém letním měsíci se něco děje.....

Zimní aktivity

5 km za městem kvalitní běžecké stopy , 20km od Varů pak pro milovníky sjezu několik lyžařských areálů v Krušných Horách. A po lyžích do bazenu a sauničky, a po sauničce do baru....

Celoroční aktivity

Celoroční aktivity v Karlových Varech ? No samozřejmě lenošení, odpočinek a relax kdy budete rozmazlováni lázeňskými domy, jež jsou v bezprostřední blízkosti našich apartmánů.

Letní sezóna

Cena za apartmán/noc
Cena ze odvíjí od počtu strávených nocí u nás, čím déle ,tím levněji. V letním období je nejdražší když přijedete pouze na jednu noc, to Vás pak vyjde ubytování na 1490,-Kč, budete-li však u nás 15dní a déle, noc Vás vyjde na 1050,-Kč .Kompletní ceník prosím na našem webu www.apartments-carlsbad.cz

Zimní sezóna

Cena za apartmán/noc
Cena za apartmán/noc
Cena ze odvíjí od počtu strávených nocí u nás, čím déle ,tím levněji. V zimním období je nejdražší když přijedete pouze na jednu noc, to Vás pak vyjde ubytování na 1200,-Kč, budete-li však u nás 15dní a déle, noc Vás vyjde na 870,-Kč .Kompletní ceník prosím na našem webu www.apartments-carlsbad.cz

Slevy

Slevy viz náš ceník, čím déle , tím levněji


Kontakt Apartmány Škroupova Apartmány Škroupova levné ubytování Karlovy Vary kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti