Apartmán Ondřejská

Ondřejská 17, Karlovy Vary
Kapacita: 3 osob
Cena: 1100 - 1300 Kč
min. delka 2 dnySpa Apartmán se nachází v centru Karlových Varů, jen 100 metrů od Mlýnské kolonády a 5 minut pěšky od Vřídla. Pokud se v apartmánu ubytujete na 7 a více nocí, můžete si denně dopřát částečnou masáž zdarma.

Umístění a dostupnost objektu

Mlýnská kolonáda (100 m) Kostel sv. Lukáše (250 m) Spa Apartmán se nachází 6 km od mezinárodního letiště Karlovy Vary, 12 km od Ostrova a 20 minut jízdy autem od gotického hradu Loket. Lyžařský areál Klínovec Jih je vzdálen 20 km a Boží Dar 25 km.

Vybavení objektu

Apartmán má dobře vybavenou kuchyň, TV s plochou obrazovkou, obývací část s rozkládací pohovkou a koupelnu se sprchou a bezplatnými toaletními potřebami. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování a Wi-Fi zdarma. Nedaleké veřejné parkoviště je k dispozici za příplatek.

Služby

Masáž 1hodina zdarma při ubytování na 3 dny. Masáž každý den 0,5 hodiny pro každého ubytovaného při pobytu na 7 a více dní. K dispozici Infra sauna.

Parkování

Na přilehlé ulici Na Vyhlídce s místy k parkování. Cca 50m.

Stravování

V blízkém okolí

Letní aktivity

V okolí

Zimní aktivity

Lyžování, běžky - 20km

Letní sezóna

1300

Mimo sezónu

1100


Kontakt Apartmán Ondřejská Apartmán Ondřejská levné ubytování Karlovy Vary kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti