Apartmán Kolová 78

na Penziony.cz
od roku 2011
Kolová 78, Karlovy Vary
Kapacita: 5+1 osob
Cena: 350 - 400 Kč
min. delka 2 dnyPenzion se nachází 4km od Karlových Varů,na klidné polosamotě s výhledem na CHKO Slavkovský les a pastviny.Děti do 3 let mají pobyt zdarma.

Umístění a dostupnost objektu

Objekt naleznete na okraji obce Kolová, 4km od lázeňské části města. Nejlépe se k nám dopravíte autem nebo autobusy z K.Varů.

Vybavení objektu

Dvoupokojový vybavený apartmán je přístupný po schodech z veliké terasy, která je hostům k dispozici a s výhledem do zahrady. Pokoje odděluje vybavená kuchyňka. Na chodbě apartmánu se nachází koupelna s WC. Hostům jsou zdarma k dispozici : - ručníky a lůžkoviny - dětská postýlka a židlička - parkování u objektu - úschova kol a lyží - dětské pískoviště, houpačky a skluzavka, zahradní hračky,trampolína - lehátka, gril, ohniště - mapy - petanqové hřiště Za poplatek: - dřevěné uhlí aj.

Pokoje

2-pokojový apartmán. V prvním pokoji je manželská postel, jídelní stůl a židle, křesla, komoda, dětská postýlka. Druhý pokoj je vybaven třemi lůžky, dále je zde jídelní stůl, křesla, WI-FI. Pokoje odděluje vybavená kuchyňka:lednice, mikrovlná trouba,varná konvice,překapávač, toaster, remoska, čaj a káva k dispozici zdarma atd. Na chodbě apartmánu se nachází koupelna s WC.

Parkování

Parkování u objektu zdarma.

Stravování

Vlastní vaření. Dva obchody v obci.

Celoroční aktivity

Penzion je ideálním místem pro klidnou dovolenou na venkově a také strategickým místem pro podnikání výletů především na kole. Samozřejmostí je blízkost lázeňského města Karlovy Vary - rozhledny, muzea, památky, divadla, kina, sport, procedury, bazény atd. Cyklotrasy a turistické cesty jsou přímo v okolí obce a navazují na stezky v lázeňských lesích K.Varů, podél Ohře, v CHKO Slavkovský les, v Krušných horách a po okolních pámátkách např. zřícenina Andělská Hora, hrad Hartenštej, hrad a zámek Bečov nad Teplou, Krásno, hrad Loket /amfiteatr-koncerty, lanové centrum/, zámek v Ostrově, Klášterci n. Ohří, Červený hrádek, zámek a rodinný pivovar Chyše, zámky Valeč, Bezdružice, Manětín, Kozel, poutní místo Skoky u Žlutic,rašeliniště Kladská a okolní prameny, Mariánské Lázně /lanové centrum, park miniatur, zpívající fontána/, lázně Kynžvart, klášter Teplá a Plasy, Krušné hory - lyžování a cyklotrasy, zámek v Ostrově, Horní hrad, Jáchymov, Radošov. Koupaliště a aquapark Michal u Sokolova a statek Bernard, Františkovy Lázně /aquapark, SOOS, Motýlí Dům/, hrad v Chebu, hrad Seeberg, zámek v Sokolově aj. Další tipy a aktivity v okolí: - tenisové kurty a dětské hřiště v Olšových Vratech /4km/ - golfová hřiště v Hájích /3km/,v Olšových Vratech /4km/,v K. Varech a v Cihelnách/13km/ - přírodní koupaliště u obce /1km/ - hvězdárna pro veřejnost - Hůrky /3km/ - lanové centrum K. Vary /4km/ - lyžování a cyklotrasy v Krušných horách - Boží Dar /Ježíškova stezka - na kole i na běžkách/, skiareál Klínovec, Pernink, Plešivec,Abertamy, Potůčky, stezky na hranici s Německem. Blatenský vrch a rozhledna, Vlčí jámy, Jelení atd. - lázeňské procedury v K. Varech např. www.spa5.cz

Celoroční ceny

Děti do 3 let zdarma
Děti od 3 -18 let Kč 350,- os./noc
Dospělí Kč 400,- os./noc
Aktuální obsazenost na www.apartman-kolova.cz


Kontakt Apartmán Kolová 78 Apartmán Kolová 78 levné ubytování Karlovy Vary kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti