Apartmán Nový Křenov 56

Nový Křenov 56, Kájov
Kapacita: 5 osob
Cena: 350 - 450 Kč
min. delka 1 denApartmán o velikosti 40m2 je součástí rodinného domu v klidné oblasti Kájova, se samostatným vstupem, oddělenou zahradou 120m2 (s posezením venku) a s možností parkovat na zahradě, je vhodný pro rodiny s dětmi. Jsou zde dva markety vzdálené 100 a 200m, ve všední dny závodní jídelna a dvě restaurace (jedna s bowlingem). Kouření povoleno pouze venku na terase.

Umístění a dostupnost objektu

Apartmán U Krumlova se nachází v obci Kájov, která těsně sousedí s historickým městem Český Krumlov. Zámek Český Krumlov a otáčivé hlediště je vzdáleno od apartmánu cca 4 km, vodní nádrž Lipno leží 13 km odtud. Ubytování lze využívat celoročně, v létě koupání a turistika (cykloturistika), v zimě lyžování. První větší Rakouské městečko je vzdáleno 32 km.

Vybavení objektu

Zahrada s posezením venku, vybavení kuchyně je vařič, mikrovlnka, konvice, toustovač a lednice + základní nádobí. V ložnice je televize a WiFi zdarma.

Pokoje

Apartmán obsahuje předsíň, koupelnu, kuchyň a ložnici. Kapacita ložnice(21 m2) maximálně 4 dospělí (manželská postel, samostatná postel, přistýlka). Ložnice obsahuje i rozkládací sedačku a televizi. Děti do 3 let zdarma.

Parkování

Možnost parkovat na zahradě.

Stravování

V místě ve všední dny závodní jídelna a dvě restaurace + možnost vařit si sám.

Letní aktivity

Možnosti koupání: vodní nádrž Lipno, přehrada Římov, bazén Český Krumlov, koupaliště Větřní , koupaliště Holubov, rybník Olšina, koupaliště Velešín, rybník Štilec, aquapark Frymburk, koupaliště Kaplice, aquapark Lipno.

Zimní aktivity

Blízká lyžařská střediska: Lipno - Kramolín, Rohy.

Celoroční aktivity

Letní sezóna

450,- Kč osoba/noc: od 15. května do 15. září

Zimní sezóna

400,- Kč osoba/noc: od 15. prosince do 15. března

Mimo sezónu

350,- Kč osoba/noc

Slevy

Týdenní pobyt sleva 10%.
Měsíční pobyt sleva 25%.
Děti do 3 let zdarma.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Pro potvrzení rezervace na dva a více dnů požadujeme zaplatit polovinu částky za ubytování na účet předem a druhou polovinu při příjezdu.


Kontakt Apartmán Nový Křenov 56 Apartmán Nový Křenov 56 levné ubytování Kájov kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti