Penzion Hůrka

Hůrka 34, Jistebnice
Kapacita: 15 osob
Cena: 550 - 770 Kc
min. delka 1 denPension je nově postaven v blízkosti chráněného přírodního parku "Jistebnická vrchovina" na okraji osady Hůrka (590 m.n.m.) s 34 čísly popisnými, vzdálené asi 2 km od střediskové obce Jistebnice.

Umístění a dostupnost objektu

Stavba pensionu je umístěna na jižním svahu vrchu Smrčí (645 m.n.m.) s krásnými výhledy na Jihočeskou kotlinu, Tábor, Choustník, Novohradské hory, Blanskému lesu dominující Kleť a Šumavské vrchy, lemující obzor. Asfaltová vozovka k pensionu je značena upoutávacími tabulemi.

Pokoje

Pension má 6 dvoulůžkových pokojů, z nichž č. 1 a č. 6 mohou být doplněny přistýlkou, nebo dětskou postýlkou; dvojice pokojů č. 2 - 3, a č. 4 - 5 jsou propojeny uzamykacími dveřmi (vhodné pro rodiny s dětmi). Na každém z šesti pokojů je koupelna se sprchou a WC, skříně a možnost připojení k WiFi. Z pokojů č.2, č.3, a č. 4 je přístup na vyhlídkovou terasu s posezením. Celý pension je bezbarierový.

Parkování

U pensionu je parkoviště pro 6 automobilů.

Stravování

Pension neposkytuje stravování. K dispozici pro všechny hosty je jedna vybavená kuchyňka s keramickou deskou na vaření, varnou konvicí, mikrovlnou troubou a lednicí, včetně ostatního potřebného zařízení k jednoduchému vaření a ohřívání vlastních jídel. Možnosti restauračního stravování jsou v okolí např. v Jistebnici, Všechově, a zejména v Táboře (12 km).

Letní aktivity

V okolí Hůrky jsou značené cyklotrasy, přímo okolo pensionu vede cyklotrialová trať Jistebnického MTB marathonu. V okolí jsou možnosti zajímavých procházek, sběru hub a léčivých bylin. V Hůrce je chovatel koní, s nímž lze domluvit projížďky v sedle okolní krajinou.

Zimní aktivity

V blízkosti pensionu na vrchu Smrčí je sjezdovka s umělým osvětlením a s Pomou dlouhou 250 m, (převýšení 40 m), provozovaná obvykle ve všední dny od 17:00 do 21:00 hod, o víkendech a prázdninách celodenně, vhodná zejména pro lyžování s dětmi. Vrchem Smrčí probíhá i upravovaná a značená lyžařská běžecká trasa z oblasti Čertovo břemeno.

Doplňující informace o ubytování a cenách

V pensionu se nekouří. Ubytování domácích zvířat je možné, ale je nutné je dohodnout předem, vzhledem k toleranci ostatních hostů a zamezení možných kolizí mezi zvířaty

Celoroční ceny

770,- Kč za dvoulůžkový pokoj a 1noc
660,- Kč/noc za 2 až 6 nocí
550,- Kč/noc za 7 a více nocí
250,- Kč přistýlka

Doplňující informace o ubytování a cenách

smluvní ceny


Kontakt Penzion Hůrka Penzion Hůrka levné ubytování Jistebnice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti