Věž Jičín

Kollárova 532, Jičín
Kapacita: 2 osob
Cena: 3500 - 3500 Kč
min. delka 1 denStylová galerie "Věž Jičín" představuje nový koncept romantického spojení umění a pobytu v renesanční stavbě jičínské "vodní věže". Na pěti podlažích se zde nacházejí ložnice, koupelna, salonek, vstupní hala a sklepní šenk. Všechny místnosti byly rekonstruovány a vybaveny na základě návrhů odborníků na dobovou architekturu a interiéry. Ve věži jsou vystavena díla českého výtvarníka Petra Hebera a soubor ilustrací francouzského grafika Tomiho Ungerera.

Umístění a dostupnost objektu

Věž Jičín se nachází na okraji historického centra Jičína v blízkosti Valdštejnova náměstí

Vybavení objektu

Interiér věže je rozdělen do pěti podlaží. V přízemí se nachází vstupní hala, v prvním patře salonek s barovou linkou (s dřezem, vestavěnou lednicí), ve druhém patře samostatná toaleta a koupelna s vanou a sprchou, v podkroví pak velká ložnice a vyvýšená podesta s výhledem na Valdickou bránu. Sklepní prostory, přístupné z exteriéru, byly upraveny do podoby šenku s klenutým cihlovým stropem.

Služby

wi-fi a parkování zdarma

Stravování

stravování vlastní

Celoroční aktivity

Město Jičína se nachází v Českém ráji s řadou přírodních zajímavostí (Prachovské skály, Hruboskalsko, Drábské světničky, hora Kozákov, Tábor a Veliš, atd.) a CHKO Český ráj. Mezi historické památky v okolí patří hrady Trosky, Kost, Valdštejn, Valečov a zámky Sychrov, Humprecht, Hrubá Skála a dalších. Oblast je ideální pro turistiku, cykloturistiku, horolezectví a také pro paragliding, jízdu na koni, rybaření, tenis, squash, bowling atd. Samotný Jičín nabízí k prohlídce řadu pamětihodností a je známý rovněž jako "město pohádek".

Doplňující informace o ubytování a cenách

V blízkosti: Valdštejnovo náměstí (300m), autobusové nádraží (500m), Aquacentrum (1000m), letní koupaliště (200m), řada restaurací a barů v okolí

Celoroční ceny

3500

Slevy

30% při pobytu v délce 2 a více dnů


Kontakt Věž Jičín Věž Jičín levné ubytování Jičín kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti