Penzion Flóra

Černohorská 17, Janské Lázně
Kapacita: 35 osob
Cena: 340 - 680 Kč
min. delka 2 dnyNově zrekonstruovaný Penzion Flóra s celkovou kapacitou 45 lůžek se nachází v centru lázeňského města Janské Lázně, 200 m od významného střediska "SkiResort Černá hora-Pec". V objektu je pro ubytované restaurace s barem. K dispozici jsou dvoulůžkové, třílůžkové či rodinné pokoje pro 5-8 osob, vždy s vlastním sociálním zařízením (wc, umyvadlo, sprchový kout), TV-SAT.Poloha penzionu je ideální pro aktivní dovolenou v každém ročním období.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion Flora se nachází v centru Janských Lázní u hlavní silnice, spojující parkoviště u kabinové lanové dráhy na Černou horu a lázeňskou kolonádu.

Vybavení objektu

K dispozici jsou dvoulůžkové, třílůžkové či rodinné pokoje pro 5-8 osob, vždy s vlastním sociálním zařízením (wc, umyvadlo, sprchový kout), TV-SAT. V objektu je pro ubytované restaurace s barem, lyžárna.

Pokoje

K dispozici jsou dvoulůžkové, třílůžkové či rodinné pokoje pro 5-8 osob, vždy s vlastním sociálním zařízením (wc, umyvadlo, sprchový kout), TV-SAT. 2 x dvoulůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením, TV-SAT 1 x třílůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením, TV-SAT 1 x rodinný pokoj pro 4 osoby (dvě oddělené ložnice, společné sociální zařízení pro tyto dva pokoje, TV-SAT) 1 x rodinný pokoj pro 5 osob (dvě oddělené ložnice, společné sociální zařízení pro tyto dva pokoje, TV-SAT) 2 x rodinný pokoj pro 6 osob (dvě oddělené ložnice, společné sociální zařízení pro tyto dva pokoje, TV-SAT) 1 x rodinný pokoj pro 6-8 osob (dvě oddělené ložnice, společné sociální zařízení pro tyto dva pokoje, TV-SAT)

Služby

ubytování stravování informace

Parkování

Parkování zdarma u penzionu (ca 10 míst)

Stravování

Bez stravy / bufetové snídaně / polopenze

Letní aktivity

turistické trasy cykloturistika léčebné kůry ve státních lázních wellnes v okolí (whirpool, sauna, bazén, solná jeskyně, masáže) minigolf tenisové kurty kino, disco lanové centrum a lanový baby park bungee trampolína adrenalinové aktivity - čtyřkolky, paintball, lukostřelba... výlety po okolí - viz celoroční aktivity

Zimní aktivity

lyžování, upravované běžecké trasy, 3,5 km dlouhá sáňkařská dráha, wellnes v okolí (shirpol, sauna, bezén, solná jeskyně, masáže) léčebné kůry ve státních lázních kino, disco lanové centrum a lanový baby park adrenalinové aktivity - čtyřkolky, paintball, lukostřelba... výlety po okolí - viz celoroční aktivity

Celoroční aktivity

Poloha penzionu je ideální pro aktivní dovolenou v každém ročním období. V létě můžete vyrazit do Krkonoš po značených turistický a cyklistických stezkách. V zimě do 200m vzdáleného vyhlášeného Skiareálu, kde jsou nejdelší sjezdovky v Čechách s umělých zasněžováním, upravovatné běžecké tratě v délce 50m nebo 3,5 km dlouhá sáňkařská cesta. V samotných Janských Lázních můžete podstoupit léčebné kůry v rozsáhlém lázeňském komplexu nebo navštívit whirpool, saunu, bazén či solnou jeskyni v okolních penzionech. Vyžití je zde opravdu pestré - za zmínku jiště stojí minigolf, tenisový kurt, výtvarná dílna, kino, club Lesanka (disco, koncerty), lanové centrum, lanový baby park, bungee trampolína, půjčovna kol a terénních koloběžek, čtyřkolky, lukostřelba, tandemparagliding, vyhlídkové jízdy vláčkem ... Tipy na výlety do okolí - bobová dráha v Peci p.Sněžkou, bobová dráha Mladé Buky, rozhledna na Černé hoře, Zoo se Safari, zámek Kuks, pevnost Josefov či Stachelberg, Sněžka, Adršpašsko-teplické skály, vyjížďky na koních, zámek Ratibořice a Babiččino údolí, jízdy na horských kárách, jízdy na terénních Buggy, turistické, cykloturistické a naučné trasy, letní koupaliště, krytý bazén, zimní stadion..

Letní sezóna

30. 3. - 20.12. 350,- Kč / osoba / den
děti do 12 let 259,- Kč / den

Zimní sezóna

21. 12. - 2. 1. 750,- Kč / osoba / den
3. 1. - 29. 3. 450,- Kč / osoba / den

Mimo sezónu

350,- Kč / osoba / den
děti do 12 let 259,- Kč / den

V období 1.4. - 21.12. stravování pouze po předchozí dohodě.

Ceny stravování

bufetová snídaně 99,- Kč / dospělá osoba, 69,- Kč / dítě do 12 let včetně
štědrovečerní večeře 350,- Kč / dospělá osoba, 245,- Kč / dítě do 12 let včetně
polopenze 199,- Kč / dospělá osoba, 139,- Kč / dítě do 12 let včetně

Období 30. 3. - 14. 12. stravování - pouze snídaně po předchozí domluvě

Slevy

Děti do 3 let zdarma bez nároku na služby a lůžko

Doplňující informace o ubytování a cenách

Děti do 3 let ZDARMA (bez nároku na stravu a lůžko)
Děti do 12 let - 30% z ceny (platné v období 16. 3. - 20. 12.)
Zapůjčení dětské postýlky 100,- Kč / pobyt
Příplatek za neobsazené lůžko 100 Kč / den (platné v období 16. 3. - 20. 12.)
Domácí zvíře 50,- Kč / den
Lázeňský poplatek 20,- Kč / osoba 18 - 70 let / den


Kontakt Penzion Flóra Penzion Flóra levné ubytování Janské Lázně kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti