Chata Arnika

Hrabětice 1539, Janov nad Nisou
Kapacita: 60 osob
Cena: 220 - 330 Kč
min. delka 1 denPenzion Arnika se nachází v krásném prostředí CHKO Jizerské hory v horské vesničce Hrabětice. Nabízíme Vám pobyt v centru turistického a lyžařského střediska Severák.

Pokoje

V našem penzionu máme 18 pokujů s celkovou kapacitou 60 míst. Sociální zařízení se nachází na jednotlivých patrech. Pokoje jsou 2,3,4 a 6 lůžkové.

Služby

Ubytování, restaurace

Parkování

V bezprostřední blízkosti penzionu je umístěno bezplatné parkoviště.

Stravování

V našem penzionu provozujeme restauraci jak pro ubytované tak pro ostatní návštěvníky. V naší nabídce nechybí speciality ze zvěřiny - jídla připravená z jeleního, dančího a kančího masa.

Letní aktivity

Svou polohou je Arnika skvělým východiskem pro turistiku, cyklistiku. V okolí je řada značených turistických stezek. K výletům za zábavou láká i nedaleký Jablonec např. nově zrekonstruovaným bazénem s atrakcemi nebo Liberec se zoologickou a botanickou zahradou, zábavním centrem Babylon (aquapark, lunapark, casino, obchody ...) apod..

Zimní aktivity

Středisko Severák (700-804m n.m.) je nejchladnějším místem v Jizerských horách. Denně upravované sjezdovky jsou vhodné pro rodiny s dětmi, k dispozici je 9 lyžařských vleků pro sjezdové lyžování a lyžařská škola a školička. Ubytujeme Vás pohodlně v bezprostřední blízkosti vleků, můžete se o tom přesvědčit pohledem na webovou kameru umístěnou na našem penzionu. V okolí je řada upravovaných běžeckých tratí, je zde jeden z hlavních nástupů na Jizerskohorskou magistrálu.

Celoroční aktivity

Penzion Arnika je ideálním místem pro rodinnou rekreaci, pořádání oslav, podnikových akcí, školení, jazykových kurzů, škol v přírodě, lyžařských

Letní sezóna

Ubytování 220Kč na osobu na jednu noc se snídaní.
170Kč bez snídaně

Zimní sezóna

Ubytování 330Kč na osobu na jednu noc se snídaní
Polopenze 430Kč
Plná penze 530Kč
270Kč bez snídaně


Kontakt Chata Arnika Chata Arnika levné ubytování Janov nad Nisou kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti